موسسه پنتون هر ساله یک رنگ زیبا را با الهام از طبیعت زیبا رنگ سال اعلام می کنند البته هر رنگ زیبایی خاص خودش را دارد ولی همانطور که می دانید همه منتظر اعلام رنگ جدید برای سال جدید هستیم به نظر شما موسسه پنتون کدام رنگ زیبا را رنگ سال اعلام می کند.

رنگ هایی که می بینید، انتخاب طراحان برای پاییز و زمستان امسال هستند؛ شما دیر یا زود خریدهای پاییزی را شروع می کنید تا ست هایی برای فصل سرد بسازید.

پیشنهاد می کنیم در انتخاب هایتان این رنگ ها را فراموش نکنید. با انتخاب این رنگ ها به روز بودن خودتان را به همه ثابت کنید.

زرشکی

رنگ سال 2015

گرمای رنگ قرمز جان می دهد برای روزهای سرد سال. طراحان هم از این ویژگی رنگ قرمز استفاده کرده اند ولی به جای قرمز تند، زرشکی را انتخاب کرده اند؛ رنگی که گرمای رنگ قرمز را دارد و پختگی زرشکی هم به آن اضافه شده است.

زمردی تیره

رنگ سال 2015

بی شک با رنگ سبز زمردی، آشنایی دارید؛ رنگی که سال گذشته رنگ سال بود و به همین دلیل در طرح ها و مدل های مختلف به کار رفت. پاییز امسال سبز زمردی تیره که بی شباهت به سبز لجنی نیست، در کارهای طراحان دیده می شود؛ رنگی خفته و تیره که جان می دهد برای روزهای سرد سال.

خردلی عسلی

رنگ سال 2015

تندترین و روشن ترین رنگ مورد استفاده طراحان در مدل های پاییز و زمستان امسال را باید، خردلی عسلی دانست. خردلی که با اضافه شدن مقداری رنگ عسلی، تیرگی آن کم شده و روشن تر و شادتر به نظر می رسد. استفاده از این رنگ در میان برگ ریزان سرخ پاییز هیجان انگیز است.

ارکیده

رنگ سال 2015

گل های ارکیده، در چند رنگ مختلف از سفید تا صورتی و… تولید می شوند اما معروف ترین رنگ آنها نوعی بنفش است که با رنگ آبی ترکیب شده و تندی رنگ بنفش را ندارد. ارکیده های آبی الهام بخش طراحان برای مدل های پاییز و زمستان امسال بودند.

سبزآبی

رنگ سال 2015

سبز آبی را باید رنگ پنهان رنگ های پاییز و زمستان امسال دانست. طیف هایی از سبز و آبی و حتی ترکیب سبز و آبی در کارهای طراحان دیده می شود اما از سبز و آبی متعارف خبری نیست. ترکیب تیره و بدون برق سبز و آبی هم به وفور در مدل های پاییز و زمستان وجود دارد.

شرابی

رنگ سال 2015

رنگ شرابی، رنگی از خانواده قرمز است که با اضافه شدن مقدار قابل توجهی رنگ مشکی، تندی خود را از دست داده است. شرابی رنگ خاصی است که بیش از همه برای لباس های رسمی و شرکت در برنامه های خاص بانوان به شما پیشنهاد می کنیم.

سرخابی

رنگ سال 2015

رنگی که ما به آن سرخابی می گوییم در فرهنگ لغت طراحان لباس، به آن صورتی داغ گفته می شود. در یک نگاه کلی، سرخابی رنگی تند و مناسب برای روزهای خنک تابستانی به نظر می رسد اما می بینید که طراحان به خوبی و زیبایی از این رنگ در هوای پاییزی استفاده کرده اند.

کرنبری

رنگ سال 2015

با نام کرنبری آشنا نیستند؛ کرنبری میوه ای کوچک از درختچه های کوتاه است که بیش از هرجایی در ایالات متحده و کانادا می روید و کیلومترها با ما فاصله دارد. کرنبری شبیه ذغال اخته است؛ هم در طعم و هم در رنگ؛ پس می توانیم بگوییم رنگ زغال اخته، یکی از رنگ های محبوب طراحان برای پاییز و زمستان امسال است.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت