مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

همان طور که می‌دانید هر خودرویی کاربرد خاص خود را دارد که در این بین برای مثال می‌توانیم به امکان یدک کشی اشاره کنیم. حال اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از خودروی خود به عنوان یدک کش (برای حمل قایق، کابین و…) استفاده می‌کنید، اکنون در این مقاله تصمیم داریم تا بهترین خودرو‌ها برای این کار را معرفی کنیم…

۱- پورشه

Panamera

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

پورشه پانامرا

 

شاید مشتریان در اولین رویکرد به هیچ وجه به پورشه پانامرا به عنوان یک یدک کش نگاه نکنند و البته این موضوع نیز از قیمت بسیار بالای آن نشات می‌گیرد که حدود ۷۹ هزار دلار قیمت دارد. اما باید توجه داشته باشید که این خودرو می‌تواند یدکی با وزن ۴۸۵۰ پوند را بکشد که با این اوصاف یکی از بهترین خودرو‌های یدک کش جهان به حساب می‌آید که حتی کلاس آن نیز وانت یا SUV (شاسی بلند) نیست. این خودروی لوکس می‌تواند ۴۳۰ اسب بخار تولید کند که شتاب یک تا صد کیلومتر آن نیز ۴.۰ ثانیه است (البته بدون یدک).

۲- بی‌ام‌و سری ۵

Gran Turismo

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

سری ۵ Gran Turismo از کمپانی بی‌ام‌و یکی از محبوب‌ترین مدل‌های BMW است که در زمینه قیمت نیز یکی از خوش قیمت‌هاست و بهایی بسیار پایین‌تر از پورشه پانامرا دارد. در مقابل، این خودرو یکی از بهترین اتوموبیل‌ها برای یدک کشی به حساب می‌آید که قادر است یدکی با وزن ۴۶۳۰ پوند را بکشد. این خودرو، دیفرانسیل عقب است و از یک موتور ۳.۰ لیتری بهره می‌برد که می‌تواند ۳۰۰ اسب بخار تولید کند و یک جعبه دنده هشت سرعته نیز آن را یاری می‌کند. البته باید بدین نکته نیز اشاره کرد که سری ۵ Gran Turismo یک اتوموبیل با ظرفیت ۵ سرنشین است.

۳-

Lincoln MKT

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

باید اعلام کنیم که Lincoln MKT خودرویی بسیار راحت است و ساختاری لوکس دارد که در زمینه یدک کشی نیز عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. این خودرو می‌تواند ۴۵۰۰ پوند یدک را بکشد و از یک موتور ۳.۷ لیتری بهره می‌برد که ۳۰۰ اسب بخار تولید می‌کند. این محصول ۷ سرنشین را با خود حمل می‌کند و برای کاربرانی هم که نیاز به اسب بخار بیشتری دارند، قابلیت ارتقا به یک موتور توربو V-6 را دارد. برای خرید Lincoln MKT می‌بایست مشتریان حدود ۴۴.۱۳۵ دلار پرداخت کنند.

۴- هیوندای

Veracruz

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

با وجود اینکه هیوندای Veracruz از سال ۲۰۱۲ تولید نشده است اما همچنان یکی از بهترین اتوموبیل‌های موجود در جاده‌های جهان است که می‌تواند یدکی با وزن ۳۵۰۰ پوند را با خود حمل کند. این اتوموبیل از یک موتور V-6 بهره می‌برد که قادر است ۲۶۰ اسب بخار تولید کند و تمام مدل‌های این خودرو نیز قابلیت تمام چرخ متحرک را دارند. این محصول برای ۷ سرنشین فضا دارد و البته راننده می‌تواند صندلی‌ها را بخواباند تا فضای صندوق بسیار بیشتری را در اختیار داشته باشد.

۵- تویوتا

Venza

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

تویوتا Venza یکی از محبوب‌ترین واگن‌ها در جهان است که در زمینه حمل یدک کش نیز عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد و قادر است تا یدکی با وزن ۳۵۰۰ پوند را حمل کند. این محصول از یک موتور V-4 بهره می‌برد که ۲۶۸ اسب بخار تولید می‌کند و بسیار مناسب برای یدک کشی است. البته قیمت این محصول در حدود ۳۰ هزار دلار است. علاوه بر این کاربران می‌توانند به صورت سفارشی خودرو را از جلو محور بودن به چهار چرخ متحرک تغییر دهند. گفتنی است که این محصول از یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک بهره می‌برد.

۶- ولوو

XC70

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

XC70 یک اتوموبیل باکیفیت است که توانسته در بین بهترین اتوموبیل‌های جهان برای حمل یدک کش قرار بگیرد و نهایت قدرت یدک کشی آن نیز ۳۳۰۰ پوند است. این محصول از یک موتور ۲.۰ لیتری توربو بهره می‌برد که قادر است تا ۲۴۰ اسب بخار تولید کند. انرژی حرکتی نیز توسط یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک تامین می‌شود. البته XC70 در سایر نسخه‌ها، موتور‌های متفاوتی دارد.

۷- ولوو

S60

برترین یدک کش های اسپرت دنیا را اینجا ببینید +عکس

ولوو S60 یک خودروی خوش قیمت و سدان اروپایی است که قیمت آن از ۳۰ هزار دلار شروع می‌شود و البته در زمینه یدک کشی نیز یکی از بهترین‌هاست و قادر است یدکی به وزن ۳۳۰۰ پوند را با خود حمل کند. کاربران می‌توانند این خودرو را با یک موتورو ۴ سیلندر توربو خریداری کنند تا ۲۴۰ اسب بخار قدرت تولید کند و البته در این خودرو شاهد برخی موتور‌های دیگر نیز هستیم. نهایت سرعت این اتوموبیل ۱۳۱ مایل بر ساعت است که سرعت صفر تا صد را نیز در مدت ۵.۴ ثانیه پر می‌کند.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت