نایت ملودی » خانواده » مدل لباس و مد روز » اصول و نحوه پوشش لباس » آشنایی با مدهای پوشش تابستان ۲۰۱۵

همه ما در هر شرایطی این حس را داریم که کمدمان کامل و بی‌عیب و نقص نیست. هر کدام از ما اگر در این لحظه به ‌مهمانی، دورهمی یا رستوران دعوت شویم و مطمئنا چیز به دردبخوری در کمدمان خود نداریم اما گاهی فقط به یک نمونه یا یک الگو ساده احتیاج داریم تا ایده تازه‌ای به ذهن‌مان بیاید و از همان موجودی کمد به شکلی تازه استفاده کنیم؛ پس حتی اگر قصد خرید ندارید، نگاهی به این ست‌ها بیندازید و ایده بگیرید.

مشکی، رنگ مشکل گشا

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

امسال هم کفش های عروسکی پاشنه تخت ، نوک تیز با بندی دور مچ پا مد شده است
طبق معمول هر سال، امسال هم کفش‌های عروسکی پاشنه تخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. با این تفاوت که امسال کفش‌های نوک‌تیز با بندی دور مچ پا مد شده است. سعی کنید همیشه در جاکفشی تان یک جفت کفش عروسکی مشکی داشته باشید چون در بسیاری از ست کردن‌ها به کمک تان می‌آید.

ارتشی به بازار آمد

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

امسال شلوارهای میدی و کوتاه و ارتشی مد شده است
شلوارهای میدی و کوتاه برگشته‌اند! از آنجایی که رنگ ارتشی هم مد شده، برای تکمیل ست هایتان خوب است از این رنگ هم استفاده کنید. یادتان نرود کمربند این شلوارها به هیچ‌وجه نباید پهن باشد؛ سراغ مدل‌های ظریف و نازک بروید.

خنک و تابستانی

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

داشتن تاپی همرنگ شلوار ارتشی هم به زیباشدن این ست کمک می‌کند
همان‌طور که داشتن شلوار ارتشی برای این روزها خوب است، داشتن تاپی همرنگ آن هم به زیباشدن ست کمک می‌کند! برای یک دورهمی دخترانه می‌توانید از این ست اسپرت استفاده کنید.

آزاد و راحت

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

مانتوی خاکستری با طرح و رنگی ساده که باب طبع اسپرت پوش‌ها باشد
مانتوی خاکستری با طرح و رنگی ساده که باب طبع اسپرت پوش‌ها باشد و در کنار آن یک مدل کاملا راحت محسوب شود، کلید این تیپ است. این مدل مانتو با این شلوار بهترین انتخاب برای این تیپ است. ویژگی دیگر این مانتو، راحتی آن برای دخترخانم‌هایی است که به پوشیدن کفش‌های اسپرت و راحت عادت دارند.

اسپرت، ساده و زیبا

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

کیف بزرگ و غیر رسمی محبوب دخترخانم های جوان و اسپرت پوش‌ است
اسپرت‌پوش‌ها علاقه زیادی به کیف‌های رسمی ندارند در حالی که داشتن کیف بزرگ از نیازمندی‌های آنهاست. این کیف پارچه‌ای، هر دو ویژگی مذکور را دارد و محبوب دخترخانم‌های جوان است. این مدل کیف هرچند در نگاه اول طراحی متفاوتی ندارد اما از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هاست.

ظاهرتان را تغییر دهید

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

این گوشواره های سبز رنگ مناسب ترین مدل برای این ست می باشد
به این گوشواره خوب دقت کنید. شک نکنید باید با چنین ترکیبی دنبال زیورآلاتی به رنگ های سبز باشید. این گوشواره با تلفیق رنگی ست تان، مطمئنا می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد.

جادارهای محبوب

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

کیف های بزرگ تابستان ۲۰۱۵ مد شده است
طراحان هم فهمیده‌اند ما خانم ها یک عالمه وسایل داریم که توی نیم‌وجب کیف جا نمی‌شود و نیاز به یک فضای ‌بزرگ برای جولان دادن دارد و چه چیزی بهتر از یک کیف بزرگ. برای هرچه زیباتر کردن این ست، سراغ یک کیف آبی بروید.

به روز!

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

مد امسال کفش های نوک تیز که دور مچ پا بسته می شوند برای خانم هایی با ست های کلاسیک است
خانم‌هایی که ست‌های کلاسیک را دوست دارند، بهتر است از میان کفش‌های محبوب امسال، سراغ کفش نوک تیز آبی بروند؛ کفش‌هایی که دور مچ پا بسته می‌شوند. این کفش‌ها را می‌توانید با یک پیراهن کلاسیک ست کنید.

انتخاب تابستانی

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

یک پیراهن گیپور ستی شیک برای مراسم های نیمه رسمی می باشد
اگر دنبال ستی شیک برای مراسم نیمه‌رسمی هستید، این پیراهن زرد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. پیراهن‌های گیپور امسال بازار را تصاحب کرده اند و شما با خرید یک نمونه از این پیراهن‌ها می‌توانید ست‌های مختلف تابستانی را تجربه کنید.

ساده و تحسین برانگیز

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

دستمال گردن شما اگر حریر باشد تیپ شما را رسمی و اگر نخی باشد اسپرت می کند
در این ست جنس و مدل دستمال‌گردن نقش تعیین‌کننده‌ای در لباس شما دارد. اگر از شال حریر استفاده کنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می‌رود و می‌توانید در ‌مهمانی و دورهمی از آن استفاده کنید اما اگر شال‌های نخی را به‌کار ببرید، ست اسپرت تر به نظر می‌رسد.

کاملا امروزی

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

برای پیراهن ساده و زرد رنگ یک دستبند بزرگ آبی مناسب است
اگر پیراهن زرد را برای این تیپ خود انتخاب کرده‌اید، برای انتخاب زیورآلات سراغ رنگ آبی بروید. برای چنین پیراهنی که پارچه آن طرحدار است، دستبند بزرگ، آن هم در رنگ آبی انتخاب کنید تا تک رنگ و ساده بودن مدل پیراهن را بشکند.

جذاب تر شوید

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

این گوشواره با رنگ آبی مکمل ست شما می شود
اگر دستبند آبی انتخاب کردید، گوشواره‌ای با تم آبی هم جذابیت بیشتری خواهد داشت. با انتخاب گوشواره آبی، استفاده از گردنبند انتخاب شیکی نیست. این گوشواره با رنگ آبی مکمل ست شماست.

بدون مرز

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

برای ست های اسپرت یا نیمه رسمی از شلوار کتان استفاده کنید
شلوار جین کمی دست و پای شما را برای ست‌های نیمه‌رسمی می‌بندد ولی شلوار کتان محدودیتی برای‌تان ایجاد نمی‌کند و می‌توانید در فضاهای اسپرت یا نیمه‌رسمی از این شلوار استفاده کنید؛ به همین دلیل اغلب پسران جوان، طرفدار جدی این مدل شلوارها هستند. برای انتخاب این مدل می‌توانید به مرکز خرید اندیشه مراجعه کنید.

ساده اما خاص

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

با این کلاه ظاهری اسپرت ولی در عین حال خاص برای آقایان
آقایان علاقه‌مند به ظاهرهایی اسپرت ولی در عین حال خاص! این کلاه پیشنهاد ایده آلی ها به شماست. به این کلاه نگاه کنید؛ ساده، شیک، زیبا و در عین حال خاص است،‌ دیگر چه می‌خواهید؟ تمام گزینه‌هایی که آقایان خوش‌سلیقه دنبال آن هستند را یک‌جا دارد.

بازگشت ونس ها

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

کفش های ونس ستی مناسب برای تیپ‌های اسپرت و نیمه‌رسمی برای آقایان است
مدل کفش‌های ونس در سال‌هایی که شاید شما یادتان نمی‌آید، مرسوم بودند و حالا بعد از سال‌ها به بازار مد برگشته‌اند؛ کفش‌هایی که امکان ست شدن آن با تیپ‌های اسپرت تا نیمه‌رسمی میسر است و در عین حال کفشی خنک، سبک و راحت برای آقایان محسوب می‌شود.

ساعت یادتان نرود

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

ساعت شیک مشکی یکی از اجزای دائمی یک آقای آراسته و برازنده است
در هر شرایطی ساعت را فراموش نکنید. شاید ساعت‌تان زیاد به چشم نیاید اما شما باید همیشه دقت خودتان را در پوشیدن لباس کامل و آراسته نشان دهید و ساعت نقش کلیدی در این میان دارد. یک ساعت شیک مشکی، یکی از اجزای دائمی یک آقای آراسته و برازنده است.

هرچه تیره‌تر، بهتر

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

بلوز نیمه رسمی و پرکاربرد برای آقایان که با شلوار جین و کتان ست می شود
این هم یک نمونه بلوز نیمه‌رسمی؛ بلوزی پرکاربرد که می‌توانید با شلوار جین یا کتان استفاده کنید. برای این مدل بلوزها که یقه سفید مجزا دارد، از شال یا دستمال گردن استفاده نکنید؛ چون هم ست لباس شما شلوغ می‌شود و هم زیبایی لباس‌تان را می‌پوشاند.

اکسسوری را فراموش نکنید

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

آقایان خوش‌سلیقه برای این ست دست بند مشکی را فراموش نمی کنند
آقایان خوش‌سلیقه که حواس‌شان به همه چیز است برای این مجموعه هماهنگ، دستبندی مشکی را حتما در سبد خرید خود و در کنار این لباس‌ها قرار می‌دهند. این دستبند شیک لوئی ویتون می‌تواند به شیک‌تر شدن ست شما کمک کند و البته برندبازی‌تان را نشان دهد.

متفاوت تر از همیشه

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

برای کامل شدن این ست به سراغ کفش های سفید و آبی بروید
چنین ستی را می‌توانید با کفش‌های کالج یا کفش‌های نیمه اسپرت مردانه بپوشید اما برای متفاوت و خاص کردن ست‌تان بهتر است سری به کمد کفش‌های تابستانی بزنید و یک کفش اسپرت انتخاب کنید. کفش آبی و سفید هر دو برای کامل کردن این ست مناسب هستند و هر چه اسپرت‌تر باشد، بهتر است.

از جادوی ساعت غافل نشوید

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

اگر می خواهید به روز باشید ساعتی که قاب صفحه آن طلایی و بندش سرمه‌ای باشد انتخاب کنید
می‌خواهید در عرض چند دقیقه ظاهری زیبا و جذاب پیدا کنید؟ انتخاب ساعتی که قاب صفحه آن طلایی و بندش سرمه‌ای باشد، به‌روز بودن شما را نشان می‌دهد. در این ترکیب اتفاق اصلی وقتی رخ می‌دهد که شما برای ساعت انتخابی‌تان به رنگ سرمه‌ای و طلایی فکر کنید.

اگر می‌خواهید تک باشید

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

عینک های گرد با شیشه های رنگی مد شده که در این ست به سراغ رنگ آبی بروید
اگر می‌خواهید در این ست خود از عینک آفتابی استفاده کنید، بهتر است سراغ این نمونه عینک بروید. این‌ عینک با شیشه‌ گرد و آبی بخشی از مد امسال است که طرفداران مد خاص از آن استقبال می‌کنند. عینک‌های گرد با شیشه‌های رنگی را در اغلب فروشگاه‌ها می‌بینید و به راحتی می‌توانید صاحب یکی از این نمونه‌ها شوید.

کتان، بهترین انتخاب تابستانی

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

شلوار کتان بهترین انتخاب تابستانی است
برای خرید شلواری که به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل‌های مختلف پیراهن مردانه ست کنید، سراغ این شلوار کتان با رنگ آبی بروید. اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای فیت انتخاب خوبی برای شما هستند ولی اگر چنین ویژگی ندارید، بهتر است سراغ شلوارهایی با برش آزادتر و کلاسیک بروید.

ابهت کت‌ها

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

انتخاب کتی اسپرت با طرحی سنگین شما را در تابستان ۲۰۱۵ خوش پوش می کند
در کنار این لباس‌های هماهنگ و زیبا، می‌توانید دنبال کتی اسپرت باشید که هم رسمی باشد و هم اسپرت. طرح سنگین و شیک این کت، وقار شما آقای خوش‌پوش را چندین برابر می‌کند. این کت را می‌توانید با شلوارجین هم بپوشید. این کت اسپرت- کلاسیک، همراه چهار فصل شما خواهد بود.

قابل تقدیرها

  آشنایی با مدهای پوشش تابستان 2015

تی شرت های ۳ دکمه ای با رنگ شاد انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند
تی‌شرت‌های ۳ دکمه انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند؛ وقتی نمی‌خواهید به اندازه یک تی‌شرت اسپرت بپوشید و به اندازه یک پیراهن مردانه، رسمی. برای انتخابی که حد وسط را نگه دارد، به یک تی‌شرت ۳ دکمه احتیاج دارید. برای تابستانی شدن انتخاب‌تان سراغ رنگ‌های شاد این تی‌شرت‌ها بروید که اغلب برندها تولید می‌کنند.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت