نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » محرومیت جواد کاظمیان و جریمه ۸ میلیونی برای تراکتور

محرومیت برای تراکتورسازی

رأی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تیم‌های استقلال و تراکتورسازی تبریز که ۱۸ اسفندماه از سری رقابت‌های لیگ برتر از هفته بیست و هشتم برگزار گردید، اعلام شد.

بنا به گزارش داور، نماینده فدراسیون، نماینده سازمان لیگ برتر و رئیس کمیته انضباطی که به عنوان ناظر ویژه این دیدار انتخاب شده بود، تخلفاتی از سوی بازیکنان و هواداران دو تیم پیش از آغاز بازی، در جریان بازی، بین دو نیمه و در پایان بازی اتفاق افتاد که کمیته انضباطی در هفت بند رأی خود را درخصوص تخلفات اعلام کرد.

۱- کمیته انضباطی رعایت ضوابط و مقررات قبل از بازی را به باشگاه تراکتورسازی به صورت مؤکد توصیه می‌کند.

۲- به دلیل رفتار تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز این باشگاه به مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۳- آرش برهانی علاوه بر محرومیت ناشی از کارت قرمز داور، به مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات لیگ برتر محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال محکوم شد.

۴- مصطفی اکرامی، بازیکن تیم تراکتورسازی به توبیخ کتبی و پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

۵- حنیف عمران‌زاده به مدت یک جلسه از همراهی تیمش و حضور در مسابقات رسمی لیگ برتر محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۶- جواد کاظمیان به مدت یک جلسه از همراهی تیمش و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۷- هواداران تیم استقلال تهران به دلیل پرتاب مواد منفرجه، اهانت به عوامل و تماشاگران تیم میهمان و اهانت به داور مسابقه که باعث شد داوران در آغاز نیمه دوم تصمیم به عدم برگزاری بازی بگیرند و با وساطت از تصمیم خود منصرف و حاضر به ادامه بازی شدند، با توجه به سوابق قبلی تیم میزبان و عدم تنبیه و بروز تخلفات گذشته، باشگاه استقلال به برگزاری یک مسابقه به عنوان میزبان در لیگ برتر بدون حضور تماشاگر و به پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

با توجه به تأخیر دو دقیقه‌ای تیم استقلال در ورود به زمین، این تیم به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

همچنین کمیته انضباطی از اقدامات پسندیده امیر قلعه نوعی و میرشاد ماجدی، سرمربی و سرپرست تیم میزبان که ضمن اقدام لازم در جهت پرهیز تماشاگران از بروز تخلف از تیم داوری نیز عذرخواهی کردند، قدردانی می‌کند.

به استثناء جریمه نقدی تیم تراکتورسازی تبریز که قابل تجدیدنظر است در بقیه موارد رأی صادره، به استناد مقررات ماده ۱۵ آئین‌نامه انضباطی قطعی است.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت