نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » دانستنی ها » عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری ۲۰۱۵

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری ۲۰۱۵

بمب انرژی

Burberry، SPORT ICE FOR WOMEN

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

ساعت ورزش که برسد شما به یک ادکلن اسپرت نیاز دارید؛ یک ادکلن اسپرت که با رایحه خنکش خستگی بعد از ورزش را از جسم و روح‌تان پاک کند. ادکلن SPORT ICE زنانه بربری همان چیزی است که شما خانم‌ها بعد از ورزش به آن نیاز دارید. رایحه خنک و گلدار این ادکلن احساس حرکت، پویایی و نشاط را تا چند ساعت‌ بعد از ورزش در شما زنده نگه می‌دارد؛ ضمن اینکه انرژی لازم برای ادامه روز را در شما زنده می‌کند.

بدون لحظه‌‌ای توقف

YVESSAINTLAURENT، L HOMME SPORT ETD

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

ادکلن L HOMME SPORT ETD محصولی تازه از کمپانی ایوسن‌لورن، ادکلنی است ویژه مردان جوان؛ آن هم مردان ورزشکار. این ادکلن با رایحه تند و خنکش به شما آنچنان انرژی می‌دهد که مدام خود را در حال حرکت آن هم حرکتی رو به جلو و بدون لحظه‌‌ای توقف تصور می‌کنید. رایحه ماندگار این ادکلن ترکیبی است از گل شاه‌پسند، ترنج، گشنیز، چوب‌های جنگلی، هل، سدر، خس‌خس و در نهایت عنبر. با انتخاب این ادکلن هرکجا که باشید می‌توانید هیجان و نشاط ساعات ورزش را در وجودتان حس کنید.

بفرمایید هیجان!

DOLCE&GABBANA، the one sport

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

رایحه سبک و خنک ادکلن the one sport دقیقا همان چیزی است که شما بعد از یک ورزش دلچسب به آن نیاز دارید. رایحه این ادکلن که محصول سال ۲۰۱۲ کمپانی DOLCE&GABBANA است، رایحه‌‌ای است خنک و تلخ با رایحه‌های چوب‌های معطر. رایحه چوبی این ادکلن در شما همان حس تحرک، تازگی و پویایی بعد از ورزش را زنده می‌کند. پس بهتر است هر وقت که نیاز به کمی هیجان داشتید، سراغ این ادکلن بروید!

رقیب می‌طلبید!

HUGO BOSS، BOSS BOTTELD SPORT

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

اگر اهل رقابت هستید آن هم با روحیه‌‌ای ورزشکارانه حتما در میان ادکلن‌های‌تان جایی برایBOSS BOTTELD SPORT باز کنید. رایحه خنک این ادکلن برای آقایانی که طرفدار هیجانات ورزشی هستند، طراحی شده است. این رایحه آنچنان انرژی‌ای در شما ایجاد می‌کند که ناخودآگاه خودتان را برای حاضر شدن در برابر رقیب آماده می‌بینید! رایحه خنک و ملایم این ادکلن ترکیبی است از لیمو و اکالیپتوس همراه با گریپ‌فروت، مقداری هل و اسطوخودوس و بالاخره خس خس.

با ابهت مثل اقیانوس

Calvin Klein، CK Free Sport

CK Free Sport که جدیدترین ادکلن از سری Freeهای کمپانی کلوین کلین است برای آقایانی مناسب است که در برابر توانایی‌های‌شان هیچ محدودیتی نمی‌بینند؛ فرقی هم نمی‌کند که در میادین ورزشی باشند یا در فضای درس و تحصیل یا در دنیای کسب و کار! رایحه شیرین و خنک این ادکلن که رویا و ابهت اقیانوس را در شما زنده می‌کند، ترکیبی است از عطر پرتقال و نارنج، گل‌‌های برف، نیلوفر و یاسمن، عنبر، سدر و در نهایت چوب صندل.

یک شیشه طراوت

Ralph Lauren، POLO SPORT WOMAN

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

POLO SPORT WOMAN از آن ادکلن‌های قدیمی اما بسیار پرآوازه است. این ادکلن با رایحه خنک و نسبتا تند خود یک انتخاب کاملا مناسب است برای خانم‌های فعالی که اهل ورزشند و پرانرژی. استفاده از این ادکلن طراوت بعد از ورزش صبحگاهی را در جسم و روح شما زنده می‌کند. این ادکلن خنکا و طراوتش را مدیون رایحه شکوفه لیمو و گل‌های رز مخملی، فریزیا و پنجه مریم است که با مهارت تمام با عطر چوب صندل، عنبر، بوته وحشی جاوی و نعناع هندی ترکیب شده است.

رها‌تر از باد!

Escada، Sport Country Weekend

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

خانم‌های طرفدارا ورزش می‌توانند روی رایحه چوبی و کم‌وبیش تند ادکلن Sport Country Weekend از طراحی‌های کمپانی Escada حسابی ویژه‌ باز کنند. این ادکلن که از سری مجموعه Escada Sport است با رایحه خنک خود حس آزادی و رهایی را در شما زنده می‌کند؛ درست همان حسی که بعد از یک ورزش سخت اما دلچسب تجربه‌اش می‌کنید! این ادکلن که طراحی شیشه‌ آن هم به نوبه خود قابل توجه است، ترکیبی است از رایحه گل رز و گل ساعت، مقداری هم صمغ، سنبل و چوب صندل.

آماده برای‌ یک روز پرکار!

CHANEL، CHANEL HOMME SPORT

عطرهای اسپرت و خوش بوی بهاری 2015

رایحه خنک و شاداب CHANEL HOMME SPORT آنچنان سرزندگی‌ای در شما ایجاد می‌کند که با تمام توان یک ورزشکار حرفه‌‌ای خود را آماده یک روز پرکار و طاقت‌فرسا می‌بینید آن هم با وسوسه‌‌ای عجیب برای تلاش و تحرک هرچه بیشتر! رایحه این ادکلن که چندان هم تازه‌وارد نیست ترکیبی است از عطر پرتقال (از نوع ماندارین)، رایحه‌های دریایی و بالاخره کمی هم فلفل و سدر البته شکوفه‌های بهارنارنج، عطر دانه‌های تونکا، هل، وانیل و مشک و عنبر را هم باید به این مجموعه اضافه کنید!

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت