مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » با ستاره ها » اخبار مد و ستاره ها » ازدواج خواهر مایکل جکسون و تاجر قطری + عکس

ازدواج خواهر مایکل جکسون و تاجر قطری

“جانت جکسون” در واکنش به شایعاتی که پیرامون ازدواج او و یک مرد میلیاردر عرب به گوش میرسید جزئیات ازدواجش را فاش کرد. شنیده میشد که این زوج قرار است در یک مراسم کاملا مجلل در امارات با هم ازدواج کنند اما این شخصیت معروف هالیوودی در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده است این مسئله کاملا دروغ است.او اضافه میکند : ما سال گذشته در یک مراسم کاملا خصوصی و بی سر و صدا ازدواج کرده ایم و هدیه ما به یکدیگر صرف امور خیریه در موسسات حمایت از کودکان شده است.

ازدواج خواهر مایکل جکسون و تاجر قطری

آنها اضافه کرده اند همیشه دوست دارند حریم خصوصی زندگی آنها حفظ شود. آنها همیشه رابطه خود را به دور از هرگونه حاشیه و خبر سازی نگه داشته اند اما اخیرا شایعاتی به گوش میرسید مبنی بر مراسم ازدواج ۲۰ میلیون دلاری با حضور ۵۰۰ میهمان ویژه و جشنی با شکوه در امارات ، که مشخص شد کاملا پوچ و بی اساس است.

ازدواج خواهر مایکل جکسون و تاجر قطری

یکی دیگر از شایعات جالب این بود که داماد ثروتمند قصد دارد به همه میهمانان مراسم ازدواجش جهت تشکر از حضور در این مراسم یک ساعت مچی برند “رولکس” ۱۰ هزار دلاری هدیه بدهد.به نظرمیرسد که “جنت جکسون” ۴۶ ساله از ازدواج با این تاجر میلیاردر ۳۷ ساله عرب بسیار خوشحال است.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت