علی دایی

علی دایی در نشست خبری پس از بازی راه آهن و سایپای البرز که با تساوی بدون گل دو تیم همراه بود، بیان کرد: بازی چندان دلچسبی را در نیمه اول شاهد نبودیم اما هر دو تیم به خصوص تیم ما در نیمه دوم بهتر شدند. البته می‌توانستیم، بهتر هم باشیم اما باران روی کیفیت تاثیر گذار بود. ما در بیشتر دقایق بازی صاحب توپ و میدان بودیم ولی نتوانستیم گلی بزنیم. بازیکنان زحمات خودشان را کشیدند ان شاء‌الله در بازی‌های بعدی جبران می کنیم.

سرمربی راه‌آهن همچنین درباره عملکرد داور گفت: به اعتقادم داور باید طبق قانون سوت بزند اما در چند صحنه خطا نگرفت. بازیکن ما را به طرز بدی زدند اما داور کارت نداد. داور می توانست به بازیکنی که پاشایی را زد، کارت قرمز مستقیم بدهد اما دل بخواهی سوت می زد. داور وسط با سایپا کنار آمد. حتی به خاطر این‌که بازیکنم ضربه اوت یک متر توپ را جلوتر می‌زد، می خواست مرا اخراج کند اما بازیکن حریف توپ را پنج تا ۱۰ متر آن طرف‌تر می‌انداخت. به اعتقادم سوت‌هایی که داور زد کیفیت بازی را کم کرد. اگر بازیکن حریف را اخراج می‌کرد ما بازی را راحت‌تر ادامه می‌دادیم. حتی دست مدافع حریف روی صورت عباسفرد و در چند صحنه او را زدند و در کل داور وسط ایرادهای زیادی داشت.

دایی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این‌که کی‌روش در واکنش به اظهارات دایی گفته است که سوء تفاهم پیش آمده تصریح کرد: من یک بار صحبت‌هایم را انجام دادم و حقایق را گفتم. هر کسی می تواند از این حرف‌ها به عنوان سو تفاهم تعبیر کند. همچنین من باید از لیگ دفاع کنم البته کی‌روش در مصاحبه‌اش اسم کسی را نبرده است و من برای شما متاسفم که سوالی پرسیدید که باعث می‌شود من را مقابل کی‌روش یا او را مقابل من خراب کنید. این کارها از اخلاق خبرنگاری و نویسندگی به دور است. اگر کی‌روش در مصاحبه‌اش اسم من را آورده باشد هر چه بخواهید به شما می‌دهم. من یکبار صحبت کردم و لزومی ندارد و دیگر توضیح بدهم.

وی همچنین در پایان درباره دوپینگ در لیگ دسته یک مطرح کرد: دوپینگ در لیگ برتر هم وجود دارد دیگر لیگ دسته یک جای خود دارد. به اعتقادم این اتفاقات به دلیل عدم کنترل به وجود می‌آید و من از افراد زیادی شنیده‌ام که در لیگ دسته یک دوپینگ انجام می‌شود. در لیگ برتر هم چنین مسائلی است اما من تا نبینم نمی توانم درباره‌اش اظهارنظر رسمی کنم. به اعتقاد همه چیز بستگی به کنترل دارد.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت