نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » باور نکردنی ها » پیاده روی ۳۳ کیلومتری این مرد تا محل کارش /تصاویر

همه کارها به نوعی خسته کننده هستند اما گاهی اوقات مسیری که باید تا محل کار طی کرد خسته کننده می شود و می تواند کار را نیز برای شما طاقت فرسا کند. معمولا افرادی که محل کارشان فاصله بسیاری با محل زندگیشان دارد زودتر از کار استعفا می دهند.

پیاده روی 33 کیلومتری این مرد تا محل کارش /تصاویر

“جیمز رابرتسون” کارگر ساده ایست که در یک کارخانه مشغول به کار است و محل زندگی اش با کارخانه نزدیک به ۳۳ کیلومتر فاصله دارد به همین خاطر او باید هر روز این مسیر را پیاده طی کند اما نبود سیستم حمل و نقل  و کمبود بودجه مالی این مرد را مجبور می کند تا همه مسیر را پیاده طی کند.که این کار بسیار مشقت بار است.

پیاده روی 33 کیلومتری این مرد تا محل کارش /تصاویر

این مرد ۵۶ ساله اهل دیترویت آمریکا ساعتی ۱۰ دلار حقوق می گیرد و ۵ روز در هفته نیز به کارخانه می رود ولی این میزان برای زندگی کردن کافی نیست از این رو وی نمی تواند هزینه رفت آمد بپردازد یا خودرو ای خریداری کند.

او در طول در ۱۰ سال پیش همه روزه به محل کارش رفته و شاید جالب باشد بدانید که وی حتی یک روز هم غیبت نداشته است و هر روز مسیر ۳۳ کیلومتر را پای پیاده طی کرده است.

رئیس و همکاران وی می گویند:” ما همیشه سعی کردیم برای او یک خودرو خریداری کنیم و حتی در طول مسیر خواستیم او را سوار کنیم ولی او بسیار مغرور است و دوست دارد همه کارهایش را خودش انجام دهد و از کسی کمک نمی خواهد. “

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت