نایت ملودی » ورزش » خارج از گود » حواشی ورزش » گزارش تصویری و حاشیه های برنامه نود

برنامه نود، دوشنبه شب ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۱ از ساعت ۲۲ و چهل دقیقه به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

سوال مسابقه پیام کوتاه برنامه در خصوص برترین گل دو ماه اخیر فوتبال ایران بود.

برنامه نود

محمد فنایی پیشکسوت داوری فوتبال، کارشناس مسائل داوری برنامه نود بود.

برنامه نود

قائم مقام باشگاه گهر دورود در ارتباطی تلفنی با برنامه نود ضمن اعتراض نسبت به داوری بازی های گهر اعلام کرد: سنگی که به سر کمک داور بازی پرسپولیس و گهر برخورد کرده و باعث شکسته شدن سر وی شده است توسط هواداران گهر پرتاب نشده است.

نکته جالبی که فردوسی پور در برنامه خود به آن اشاره کرد این بود که تیم گهر در بازی های خود از لباس هایی با رنگ های متفاوت استفاده می کند. در حالی که لیگ فوتبال ما حرفه ای است وجود مسائل اینچنینی در آن از نکاتی است که در هیچ لیگ حرفه ای دیده نمی شود.

دبیر هیئت فوتبال گیلان در اظهار نظری جالب عنوان کرد: کابلهای اسکوبرد ورزشگاه تختی انزلی به سرقت رفته است و بدین ترتیب در بازی هایی که در این ورزشگاه برگزار می شود اسکوبرد ورزشگاه قابل استفاده نیست.

بازیکنان و کادرفنی تیم ملوان انزلی از بی توجهی مسئولین تیم و مالک باشگاه گلایه کردند.

پس از پخش صحنه های مشکوک داوری بازی پرسپولیس و گهردورود فنایی کارشناس داوری برنامه معتقد بود هادی نوروزی توپ را با دست وارد دروازه گهر کرد.

برنامه نود

هادی نوروزی گلزن تیم پرسپولیس در ارتباطی تلفنی با برنامه نود اعلام کرد: هرگز توپ را با دست نزدم؛ دست من جلوی صورتم بود به دلیل اینکه پای بازیکن حریف به صورتم برخورد نکند.

برنامه نود

محمد فنایی بار دیگر به زدن توپ با دست توسط نوروزی تاکید کرد اما مهاجم پرسپولیس قاطعانه گفت که توپ را با سر وارد دروازه گهر کردم.

پس از بازی تیم های فجر سپاسی و استقلال تهران شائبه ی مذاکره باشگاه استقلال با مهدی نظری برای پیوستن به این تیم نقل محافل ورزشی بود و سرپرست باشگاه فجر از اتفاقات پشت برده در جریان این بازی صحبت کرده بود اما وی در ارتباطی با برنامه نود اعلام کرد از صحبتهایش برداشت صحیحی نشده بود.

برنامه نود

میرشاد ماجدی نیز در ارتباطی با برنامه اعلام کرد: مذاکره ما با نظری در نیم فصل صحت دارد اما این دلیل نمی شود که در بازی های ما صحبتهای این چنینی مطرح شود زیرا ممکن است یک باشگاه در طول فصل با چندین بازیکن صحبت کند.

پخش آیتم دوربین نود از بخش های دیگر برنامه نود بود.

برنامه نود

برنامه نود

برنامه نود

برنامه نود

برنامه نود

 برنامه نودنیلسون کورئا جونیور دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس مهمان حضوری برنامه نود بود.

نیلسون در صحبتهای خود از دوران حضورش در پرتغال گفت و اعلام کرد: در هفت سالی که در تیم ویتوریا گیمارش پرتغال بودم هرگز مقابل تیم پورتو موفق نبودیم.

برنامه نود

وی در ادامه گفت: در تیم های زیر ۱۷، ۱۹ و ۲۳ سال برزیل حضور داشتم و در آن زمان ذخیره فابیو بودم.

نیلسون خاطرنشان کرد: در تیم پرسپولیس احساس آرامش و راحتی می کنم و خانواده ام نیز در ایران با آرامش کامل زندگی می کنند و خیلی خوشحال هستم که در ایران هستم و برای تیم پرسپولیس که هواداران زیادی دارد بازی می کنم.

دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس در خصوص اتفاقات بازی رفت تیم های سپاهان و پرسپولیس در فولادشهر گفت: واقعا اتفاقی که در آن بازی رخ داد برای من تا کنون سابقه نداشته است. در ده دقیقه ابتدایی آن بازی من حال خوبی نداشتم و اگر حریف موقعیت خوبی برای گلزنی داشت چاره ای جز خوردم گل نداشتم.

نیلسون تصریح کرد: هم اکنون ۳۷ ساله هستم اما چهره ام به یک جوان ۲۵ ساله شبیه است! به زبان فارسی زیاد آشنا نیستم اما کلماتی مانند برو جلو و برو بالا را یاد گرفتم.

در ادامه برنامه گزارشی از مراسم تشییع جنازه علی ابوطالب پیشکسوت فوتبال کشورمان و حضور اهالی فوتبال در این مراسم پخش شد.

برنامه نود

خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباطی تلفنی با برنامه گفت: ما در این فصل شرایط خاصی داشتیم و در نیم فصل با توجه به مصوبه هیئت مدیره توانستیم تیم را کمی تقویت کنیم اما جدای از این مسائل نکته دیگری که در فوتبال ما وجود دارد شانس است. تیم ما شانس ندارد اما برخی تیم ها شانس زیادی دارند و گل هایی می زنند که فقط با خوش شانسی همراه است.

وی در ادامه گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند و وی کماکان به کار خود در تیم ذوب آهن ادامه می دهد ما امیدوار هستیم که در بازی های باقی مانده بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و تیم قدیمی ذوب آهن در لیگ برتر ماندگار باشد.

پخش گزارشی از وضعیت فوتبال لرستان در دهه ۶۰ از بخش های دیگر برنامه نود بود.

برنامه نود

برنامه نود

 برنامه نود
پخش گزارشی از علی خلیلی پیشکسوت فوتبال لرستان که به علت سکته قلبی در بیمارستان بستری شده است یکی دیگر از آیتم های پخش شده در برنامه نود بود.

برنامه نود

گزارش حاشیه های فوتسال و داستان تکراری ناسزاهای تماشاگران در سالنها آخرین آیتم پخش شده در برنامه نود بود.

آخرین مهمان تلفنی برنامه نود فیروزی سرمربی تیم نفت آبادان بود. وی در صحبتهای خود گفت: فوتبال تنها دلخوشی مردم آبادان است. مردم آبادان به تیمشان تعصب دارند و با حمایتهایی که شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی در این فصل از تیم نفت کرده باید نتایج بهتری می گرفتیم.

برنامه نود در ساعت دو و بیست دقیقه بامداد سه شنبه به پایان رسید و حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار پیامک به مسابقه نظرسنجی ارسال شد که در پایان گل پروویچ با ۵۷ در صد از آرا عنوان بهترین گل دو ماه اخیر فوتبال ایران را از نظر مخاطبان نود به دست آورد.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت