نایت ملودی » ورزش » خارج از گود » حواشی ورزش » محمد مایلی کهن امروز روانه زندان اوین شد

محمد مایلی کهن

محمد مایلی کهن که گفته می شد چند روزی به شروع محکومیتش باقی مانده، امروز راهی زندان می شود!

شنیده شده بدون اینکه احضاریه به دست مایلی کهن برسد، او خودش راهی دادگاه شده و خواسته تا زودتر حکمش را اجرا کنند.

دادگاه نیز نامه ای به کلانتری ارگ فرستاده و طبق روال اداری، مایلی کهن حدود یک ساعت دیگر راهی زندان می شود.

این خبر را ناصر فریاد شیران در گفتگو با خبرنگار بانک ورزش تایید کرد.

خبر تکمیلی

محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی ایران که به خاطر مصاحبه‌هایی که علیه علی دایی به چهار ماه زندان محکوم شده بود برای گذارندان دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شد.

نادر فریاد شیران یکی دوستان محمد مایلی کهن با تایید خبر انتقال او به زندان گفته است:” صبح امروزمحمد مایلی‌کهن برای اجرای حکم دادگاه به دایره اجرای احکام قوه قضاییه و سپس کلانتری ارگ رفت و پس از آن به زندان اوین منتقل شد.”

پس از انتقال آقای مایلی کهن به زندان اوین، وزیرو ورزش ایران دستور پیگیری وضعیت او و فراهم آوردن شرایط آزادی او را داده است. مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش ایران در گفتو با خبرگزاری دانشجویان ایران گفته است:

” پس از این که حکم محمد مایلی کهن اجرا و وی به زندان اوین منتقل شد، وزیر ورزش به معاونت حقوقی و پارلمانی این وزارتخانه دستور داده وضعیت آقای مایلی کهن را پیگیری کرده و مقدمات آزادی او را فراهم کنند.”

علی دایی گفت :

تا لحظه آخر منتظر عذرخواهی او ماندم
نه تنها حرفی نزد، اعلام کردند اعدام هم شویم علیه تو حرف می زنیم
بعد از ۳ بار بخشش بدلیل توهین به خانواده ام این بار کوتاه نیامدم

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

محمد مایلی کهن زندانی شد

عسگری پیش‎بین وکیل تام الاختیار دایی در ارتباط با شرایط رضایت دایی و آزادی محمد مایلی‌کهن گفت: از طریق اجرای احکام آقای مایلی‌کهن را خواسته بودند و ایشان طبق خواسته قانون به کلانتری رفتند نه اینکه خودشان را معرفی کنند. حتی برای من هم اخطار آمد که برای اجرای حکم مساعدت کنید اما ما خودمان اقدام نکردیم تا از طریق مراجع قانونی کار پیش برود چون ما خودمان این کار را آخرین راه چاره می‌دانستیم وگرنه نه من و نه آقای دایی و نه هیچ کس دیگری دوست ندارد کسی را به زندان بیاندازد. در واقع آقای مایلی‌کهن زندانی اعمال خودشان هستند.

به هر حال هر کس خانواده و آبرو دارد و آقای دایی هم برای خودش در این جامعه ارج و قربی دارد و هر کسی به غیر از دایی بود هم کاری غیر از این نمی‌کرد. مگر می‌ شود کسی سال ها به بهانه های مختلف توهین کند و حرف های رکیک بزند، مسخره کند و به خانواده کسی حرف بزند و جوابی نبیند؟ آقای دایی هم روی خانواده اش خیلی حساس است.

او در خصوص وثیقه ای که وزارت ورزش ادعا کرده برای آزادی مایلی‌کهن می‌ گذارد هم گفت: این رفتارها دوگانه است. وزارت ورزش می‌ داند این کار انجام شدنی نیست و این حرکت تبلیغی است. وزارت ورزش به آن عریض و طویلی حتما حقوقدان و وکیل دارد و می‌ دانند حکمی که برای اجرای احکام می‌رود داستان قرار نیست که وثیقه بگذارند.

پیش‎بین بعید دانست دایی رضایت بدهد و در همین رابطه ادامه داد: بعید می‌ دانم آقای دایی رضایت بدهد، می‌ دانید چرا؟ چون تا لحظه آخر که آقای مایلی‌کهن به زندان معرفی نشده بود ما فکر می‌ کردیم او با پا در میانی بزرگان عذرخواهی و ابراز ندامت می‌کند اما او همچنان به حرف هایش ادامه داد مگر می‌ شود کسی توهین کند و قاضی جمهوری اسلامی او را محکوم کند اما او همچنان اصرار کند که درست می‌ گوید و این نشانه ضعف شخص مورد نظر است. اگر آقای مایلی‌کهن عذرخواهی کنند، آقای دایی رضایت می‌دهد.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت