نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » حواشی برنامه ۹۰ دیشب ۱۹ فروردین

اولین برنامه ی نود در سال ۹۲ در حالی به روی آنتن شبکه ی سه سیما رفت که همراه با حواشی جالبی بود :
عادل فردوسی پور,برنامه نود
مربی تراکتور سازی :نزدیک بود سرم را از دست بدهم!
دوربین نود تصاویری از انجام حرکات خاص توسط سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز بودنشان داد.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که در جریان بازی تیمش با داماش گیلان که بار بار دیگر در کنار زمین حرکات جالب خود را تکرار کرده این بار انجام این حرکات باعث مصدومیت اولیویرا در جریان بازی شده بود!
او در جریان بازی پایش بر روی بطری آب کنار زمین قرار می گیرد که منجرب به زمین افتادن وی می گرد و دست اش بر اسر همین اتفاق آسیب می بیند ، اولیویرا به دوربین نود درمورد این اتفاق گفت :بطری آب زیر پای ام چرخید ونزدیک بود سرم را از دست بده ام ..
پس از پخش این تصاویر فردوسی پور گفت : واقعا یک مربی انقدر انرژی داشته باشه این کار ها رو کنار زمین انجام بدهد… نمی دونم عادی است ! عادی نیست ..

اعلام نتایج در ساعت سیندرلای
عادل فردوسی در ابتدای برنامه اعلام کرد نتایج نظر سنجی برنامه این هفته را زود تر از ساعت ۱۲ همان سر ساعت سیندر لای اعلام نخواهم کرد .
سوال مسابقه نظرسنجیاین هفته نود در خصوص پیش بینی قهرمان مسابقه های لیگ برتر بود. گزینه های :۱- استقلال ۲- تراکتورسازی ۳- سپاهان
که در پایان ۵۷ درصد به استقلال و حدود ۳۳ درصد سپاهان و ۱۰درصد تراکتور رای دادند .

مهدوی کیا :اشک من در نود اشک مادرم را در آورد
دوربین برنامه ی نود به مراسم ختم مادر مهدی مهدوکیا در روستای چشمه اراک رفته بود مهدی مهدوی کیا در گفت و گو با دوربین نود گفت : آخرین اشک های من در برنامه نود اشک مادرم را در آورد ومادرم دوهفته بعد اشک من را در آورد

خانواده مهدوی کیا که از خانوادهای سرشناس آن منطق بودند اهالی روستای چشمه اراک از رفتار خانواده مهدوی کیا به نیکی یاد کردند.

کاکل فولام مصدم شد
فردوسی پور در قسمتی از نود با اشاره به مصدومیت اشکان دژاگه گفت : الان تیم فولام روی کاکل دژاگه میچرخه امیدواریم مصدومیت زیاد جدی نباشد.

در ارتباط با محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های دژآگه برنامه در خصوص مصدومیت این بازیکن ملی پوش بیان کرد : باید تا روز چهارشنبه صبر کنیم تا نظر پزشکان را در این خصوص داده شود اما احتمال اینکه این مصدومیت برای اشکان طولانی شود متاسفانه زیاد است.

برد شیرین تر از استرالیا !
میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلا ل در ابتدای ارتباط تلفنی اش با نود با گلایه از نود گفت:پیروزی ما مقابل الهلال کمتر از پیروزی ایران مقابل استرالیا نبود!این برد را خیلی کم درباره اش حرف زدید .
فردوسی پور گفت : برد شیرینی بود اما نه به شیرینی پیروزی برابر استرالیا.
اما ماجدی دوباره تکرار کرد: برد شیرینی بود … ما تماس های زیادی داشتیم و فکر می کنم برنامه ۹۰ باید بیشتر به این بازی می پرداخت. این برد خیلی شیرین بود.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت