نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » تکنولوژی » بزرگترین تلویزیون تاریخ CES رونمایی بود!

تلویزیون بزرگ سامسونگ

در این مطلب با ما همراه باشید تا از بزرگترین تلویزیون تاریخ نمایشگاه های CES که متعلق به شرکت سامسونگ است برایتان بگوییم. این تلویزیون بیش از ۷ و نیم متر است و در آن از کیفیتی مشابه تلویزیون های OLED استفاده شده است.

سامسونگ از یک تلویزیون با فناروری میکرو ال ای دی با ابعاد ۲۹۲ اینچی رونمایی کرد. این رونمایی در نمایشگاه CES۲۰۱۹ صورت گرفت. شرکت سامسونگ از بزرگترین تلویزیون در تمام سال ها و تاریخچه ی نمایشگاه CES رونمایی کرد. این مدل تلویزیون ۲۹۲ اینچی با اندازه ای بیش از ۷ متر، the wall luxury نام دارد . در این تلویزیون ترکیبی از درخشندگی زیاد، اندازه بسیار بزرگ و تضاد رنگی قابل توجهی دیده می‌شود.

لازم به ذکر است که در طراحی ساخت این تلویزیون از فناوری‌های ماژولار و میکرو ال ای دی استفاده شده است. میکرو ال ای دی نخستین فناوری نوین نمایشگر در دهه ۲۰۲۰ میلادی است و شباهت زیادی به OLED دارد. با کمک این فناوری درخشندگی بیشتر می‌شود. در فناوری مذکور از میلیون‌ها ال ای دی کوچک استفاده می‌شود تا تصویری به طور مستقیم ساخته شود، بنابراین کیفیت تصویری احتمالاً بهتر از نمایشگر OLED خواهد بود.

این شرکت همچنین از یک نسخه ۱۵۰ اینچی این تلویزیون با وضوح ۸K رونمایی کرده است. در این دستگاه همان ماژولی استفاده شده که در تلویزیون ۷۵ اینچی رونمایی شده در CES۲۰۱۹ به کاررفته بود.

سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد: پیشرفت‌های جدید برای ۲۰۲۰ میلادی کمک می‌کند تا تلویزیون‌های بزرگ‌تر ساخته شوند. این تلویزیون‌ها شامل نمایشگرهایی ۸۸، ۹۳، ۱۱۰ و ۱۵۰ اینچی هستند.

تاریخ: 07 ژانویه 2020
نویسنده: ملیکا صمدی
دسته بندی: تکنولوژی , نایت پلاس
نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت