نایت ملودی » اخبار » خالکوبی و تاتو مانع صدور گواهینامه می شود؟

خالکوبی و تاتو مانع صدور گواهینامه می شود؟

اخبار جدیدی مبنی بر قانون جدید صدور گواهینامه منتشر شده است که طی گفتگویی با سرهنگ موسوی پناه منتشر شده است. در این گفت و گو ایشان اشاره کرده اند که برای افراد دارای خالکوبی گواهینامه صادر نمی شود. در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا جزئیات این خبر را بررسی نماییم.

رییس دایره آموزش همگانی پلیس راهور فاتب اظهار داشت: خالکوبی‌های مشهود و نامتعارف افراد، مانع از صدور گواهینامه برای فرد متقاضی می‌شود.

سرهنگ موسوی پناه  بیان کرد: چنانچه فردی خالکوبی‌های مشهود و نامتعارف و خودزنی بر تن داشته باشد، باید از نظر احتمال به برخی اختلالات روانی تاثیرگذار در رانندگی، مورد بررسی و ارزیابی روانشناسان قرار گیرد. موسوی پناه افزود: پس از بررسی و ارزیابی روانشناسان، چنانچه فرد متقاضی صدور گواهینامه موفق به گذراندن صحیح ارزیابی‌ها و بررسی‌ها شد، می‌تواند گواهینامه خود را با تایید روانشناسان دریافت کند.

طبق اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، موسوی پناه از خانواده‌ها خواست تا با نظارت بر رفتار نوجوانان و کشاندن آنان در آغوش گرم خانواده از ارتکاب آنان به چنین رفتارها و خودزنی‌هایی بر روی بدن فرزندانشان جلوگیری کنند.

تاریخ: 07 آگوست 2019
نویسنده: ملیکا صمدی
دسته بندی: اخبار , جامعه
نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت