نایت ملودی » خانواده » مدل لباس و مد روز » اصول و نحوه پوشش لباس » شیک پوش ها این نکات را رعایت کنند

شیک پوش ها این نکات را رعایت کنند

برای شیک پوش بودن لازم نیست حتما روزی ۵ ساعت مجلات مد و لباس را ورق بزنید و یا در دوره های طراحی لباس شرکت کنید. رعایت چند نکته بسیار ساده می تواند شما را از بسیاری از افراد دیگر متمایز کرده و استایلتان را سرآمد کند. این نکات هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت و به شما کمک می کند از داشته هایتان به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. این نکات را مد نظر قرار دهید تا بتوانید سطح بالاتری از استایل خود به نمابش بگذارید.

شاید فکر کنید نحوه لباس پوشیدن برای مردها کار زیاد سختی نیست اما آقایان خوش لباس باید در برخی جزئیات مثل بستن دکمه آخر ژاکت یا انداختن لباس روی شلوار و… کاملا دقیق و ریزبین باشند. در غیر اینصورت از نظر دیگران جذابیت چندانی نخواهند داشت.

در این جا با اشتباهات مردها در نحوه لباس پوشیدن آشنا شوید:

پنهان کردن ساعت زیر آستین لباس

اگر به استفاده از ساعت مچی علاقه زیادی دارید باید آستین پیراهن تان را بالا بدهید. ساعت زیر آستین برآمدگی ایجاد می کند که ظاهر چندان زیبایی نخواهد داشت.

اگر به استفاده از ساعت مچی علاقه زیادی دارید باید آستین پیراهن تان را بالا بدهید

تیشرت طرح دار

تیشرت ساده بپوشید مخصوصا زمانی که می خواهید روی آن یک ژاکت بپوشید. طرح های روی تیشرت مدهای زودگذر هستند. پس به جای تیشرت های طرح دار مد که خیلی زود از مد می افتند برای تیشرت های ساده هزینه کنید.

تیشرت ساده بپوشید مخصوصا زمانی که می خواهید روی آن یک ژاکت بپوشید

تیشرت آستین بلند

تیشرت هایی که آستین آن ها تا نزدیک آرنج می رسد ظاهر زیاد خوبی ندارند. لباس باید جذابیت داشته باشد. دفعه بعد که به فروشگاه رفتید تیشرت هایی بخرید که آستین آن ها از بازو زیاد پایین تر نباشد. آستین بلند عضلات بازو را مخفی می کند و بازوها را بلندتر نشان می دهد.

تیشرت هایی که آستین آن ها تا نزدیک آرنج می رسد ظاهر زیاد خوبی ندارند

شلوار بند دار با کمربند

هیچوقت شلوارهای بند دار با کمر بند نپوشید چون هر دو برای بالا نگه داشتن شلوار استفاده می شوند پس در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید.

هیچوقت شلوارهای بند دار با کمر بند نپوشید

لباس چروک

درست است که اتو کشیدن لباس زیاد کار خوشایندی نیست اما اگر می خواهید مرتب و پاکیزه به نظر برسید باید این کار را انجام دهید. لباس های چروکیده اعتماد به نفس را پایین می آورد و بعضی از لباس ها قبل از هر بار استفاده نیاز به اتو کشیدن دارند.

اگر می خواهید مرتب و پاکیزه به نظر برسید همیشه اتو کشیده باشید

اندازه لباس

لباسی که می خرید باید کاملا اندازه باشد نه آنقدر تنگ که نزدیک به انفجار باشد

لباسی که می خرید باید کاملا اندازه باشد

بستن دکمه های کت

فقط زمانی اجازه بستن دکمه کت را دارید که تنها یک دکمه داشته باشد. کت هایی که دکمه های بیشتری دارند دکمه آخر را نبندید و فراموش نکنید که هنگام نشستن همه دکمه ها را باز کنید.

کت هایی که دکمه های بیشتری دارند دکمه آخر را نبندید

انداختن لباس روی شلوار

خیلی از مردها پیراهن را روی شلوار می اندازند. رنگ لباس چه طرح دار باشد چه ساده، آستین لباس چه کوتاه باشد چه بلند اگر پسربچه ۱۳ ساله نیستید پیراهن را زیر شلوار بپوشید.

پیراهن را زیر شلوار بپوشید

پر کردن جیب شلوار

هیچ چیزی بیشتر از جیب پر شلوار نمی تواند ظاهر یک مرد خوش تیپ را به هم بزند. چاره ای در حمل بعضی وسایل ضروری مثل کیف پول، دسته کلید یا گوشی موبایل نیست اما می توانید به جای پول از کارت های اعتباری استفاده کنید و یا فقط کلیدهای مورد نیاز را با خودتان این ور و آن ور ببرید.

هیچ چیزی بیشتر از جیب پر شلوار نمی تواند ظاهر یک مرد خوش تیپ را به هم بزند

همیشه پوشیدن کت و شلوار مشکی

مثل عزادارها همیشه لباس مشکی نپوشید رنگ های متفاوت بپوشید و هیچوقت کت و شلوار براق انتخاب نکنید.

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت