پیکرتراشی شکم و پهلو

انتخاب جراحی واجد شرایط و مرکز جراحی معتبر دارای پروانه احتمال بروز عوارض بعدی را برای شما کاهش میدهد. اما خود شما به عنوان بیمار تعداتی دارید . تعهدات می تواند شامل مراحل زیر باشد .

با صداقت کامل سبک زندگی خود را مثل استعمال دخانیات و مصرف الکل استفاده از داروهای تجویزی و سایر داروها استفاده از ویتامینها و مکمل های گیاهی را اعلام کنید .

کاندیدهای مناسب برای جراحی پلاستیک شکم کسی است که از میل باطنی خود انگیزه میگیرد . انتظارات واقع بینانه دارد و وضع جسمانی خوبی دارد . باید با دقت به دستورات جراح شکم خود عمل کند و هر وقت چه قبل و چه بعد از جراحی دچار عوارض جسمانی شدید بلافاصله با پزشکتان تماس بگیرید .

چطور میتوانم محل عمل جراحی خود را انتخاب کنم ؟؟؟

در کل جراح پلاستیک شکم شما قاعدتا جایی را برای جراحی ترجیح میدهد . اگر حق انتخاب با شما باشد و از لحاظ ایمنی هم تفاوتی نکند ان وقت حتما هزینه ای ان دو محل را با هم مقایسه کنید.

معمولا در مورد نقاهت گزینه های بیشتری در اختیارتان خواهد بود . در اغلب موارد میتوانید در خانه یا در هتل به کمک یک دوست عضوی از خانواده یا استخدام فردی حرفه ای به راحتی دوره نقاهت را بگذرانید .

جراح (ی) شکم  در شیراز  شما ممکن است مرکزی برای مراقبتهای پس از عمل را که به نظرش مطمئن و به صرفه است به شما توصیه کند . در چنین محلی میتوانید زیر نظر پرستاران راحت و خلوت دوره نقاهت را بگذرانید خوب است درباره خدمات جراحی شکم در شیراز و انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در شیراز و هزینه های ان پرس و جو کنید.

 

پس از عمل پیکرتراشی چربی ممکن است تغییراتی کوچک در بدن شما رخ دهد . ممکن است فقط بخواهید کیسه چربی دور نافتان را بردارید . یا اینکه اندامی لاغر و متناسب دارید مگر لوله های چربی دور شکم و کمرتان که مایلید انها را بتراشید . در مورد دیگر شاید بخواهید عمل پیکرتراشی چربی گسترده تری انجام دهید و نتایجش ممکن است بسیار چشمگیر باشد . زنان جوان لاغر با رانهای بسیار گوشتالو و نامتناسب ممکن است بعد از عمل شلوارهایی ۲ تا ۳ سایز بپوشد . در هر حال شکل جدید بدنتان در پی عمل پیکرتراشی ممکن است سبب شود تا بیشتر مراقل تناسب اندام خود باشید و فعالیت جسمانی خود را بیشتر کنید .

آیا همیشه از پیکرتراشی چربی در شکم به روش تورمی استفاده میشود ؟

روش تورمی چندین برتری بر پیکرتراشی چربی سنتی دارد که سبب شده به استاندارد جاری برای عمل پیکرتراشی چربی تبدیل شود . در پیکرتراشی چربی به روش تورمی یک جراح متخصص پوست امریکایی ان را ابداع کرد .

کسانی که حجم چربی زیادی در ناحیه شکم و پهلو دارند آیا میتوانن از جراحی شکم استفاده کنند ؟

پیکرتراشی چربی در حجم زیاد یعنی خارج کردن بیش از ۵ لیتر چربی و مایع در یک جلسه .در چنین عملی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد ارتیمی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد آرتیمی یا شوک بالا میرود . بسیاری از بیماران میتوانند عمل پیکرتراشی چربی در حجم زیاد را تحت مراقبت جراحی با ایمنی و موفقیت انجام دهند . شاید لازم باشد که بیمار شب را در بیمارستان بماند و یا در مرکزی مجهز و خاص ریکاوری بماند که در ان وضعیت بیمار زیر نظر گرفته میشود . گرچه جایگزین کردن مایعات از دست رفته در هر شکلی از پیکرتراشی چربی برای سلامت بیمار ضروری است، تزریق مایع بیش از حد بیمار مخاطرات خود را دارد . حتما مراقب باشید که جراحتان دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی پلاستی شکم را داشته باشد . همچنین اگر قرار باشد  پیکرتراشی شکم و پهلو در حجم بالایی انجام شود او احتیاتهای لازم برای این عمل را به طور مشخص و دقیق رعایت کند

 

 

 

سولات زیادی در زمینه تیرگی واژن وجود دارد اینکه علت تیرگی واژن چیست و چه راه حل های مختلفی وجود دارد . نظرات محتلفی وجود دارد . نظرات مختلفی وجود دارد و جراح زنان نظریات مختلفی دارند

موضوع تیرگی واژن برای زنان بسیار مهم است و ناخوشایند . برخی از داروها با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد.

جواسازی واژن و سفید کردن واژن روشهای مختلفی برای جذابیبت جنسی زنان وجود دارد . چندین روش برای روشن کردن واژن وجود دارد

روشن کردن واژن با لیزر

روشن کردن واژن با کرم

روشن کردن واژن داروهای ترکیبی

یکی از طریف ترین و حساس ترین قیمت های تناسلی زنان واژن است و همه زنان تمایل به داشتن الت تناسلی زیبا هستن.و این موضوع با جراحی زیبایی واژن اتفاق میافتد رفع تیرگی واژن میتوان یکی از دغدغه های زنان باشد . لیزر سفید کردن واژن یکی از بهترین روشهای امروز است .

چه عواملب باعث تیرگی ناحیه تناسلی میشود؟

چگونه میتوان تیرگی واژن را برطرف کرد و سسفید کردن واژن با لیزر چیست ؟

روش سفید کردن واژن با لیزر ناحیه مربوطه چند درصد روشن تر میشود ؟

ایا سفید کردن واژن با لیزر دردناک است ؟

چه تعداد جلسه لیزر درمانی برای روشن شدن واژن مورد نیاز است

چگونه لیزر تیرگی واژن و ناحیه تیرگی را برطرف می کند

سفید کردن واژن با لیزر چه مزایایی نسبت به روشهای دیگر دارد ؟

ایا همه افراد میتوانند لیزر بلیجیبنگ روشن کننده واژن را انجام دهند . مراحل گام به گام برای انجام سفید کردن واژن با لیزر

قبل از لیزر سفید کردن واژن و رفع تیرگی واژن چه باید کرد

برای انتخاب متخصص لیزر روشن کننده واژن چه نکاتی را باید رعایت کرد

سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی در ناحیه واژن است . نام دیگر این روش لیزر بلیجینیگ واژن است . این روش یک عمل سرپایی و بدون درد است و هر جلسه لیزر درمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی واژن حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد . و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص است با بهره گیری از لیزر سفید کردن واژن تا ۷۰ درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر کرد . تعداد جلسات لیزر روشن کردن واژن بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست واژن و انتظاراتی از نتیجه لیزر درمان دارد . ولی با انجام حتی یک جلسه نیز نتیجه خوب گرفته میشود . نتیجه سفید کردن واژن بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است رفع لیزر تیرگی واژن افرادی که در تمایل دارند که کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثر بخشی را در تیرگی واژن خود مشاهده میباشد .

افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار بدهند افرادی که در برابطه هی احساسی شرم دارند / دختران مجردی که دنبال جذابیبت هستند .

سفید کردن واژن به شما کمک می کنند که واژنی خوش فرم و زیبا داشته باشید . زوشهایی مختلفی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها و صرف کمترین زحمت واژنی سفید و زیبا داشته باشید . داشتن یک واژن زیبا برای اکثر خانم ها امری مطلوب است.

هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن / جدا از بحث دستمزد جراح شامل موارد دیگری مانند نوع لیزر سفیدی واژن و هزینه کلینیک با توجه به تجهیزات و امکانات ان بررسی میشود .

جوان سازی واژن با لیزر یک روش درمانی موثر جهت تحریک تولید کلاژن بازسازی طبیعی بافت واژن است . جوان سازی و درمان و شل شدگی واژن بدون جراحی جدیدترین لیزر مخصوص بانوان دستگاه نوین لیزر جهت جوانسازی و کاهش شلی واژن است / در انجام لیزر سفید کردن واژن باید توجه داشت که هیچ گونه عفونت فعال نداشته باشد و انجام تست پاپ اسمیر نیز ضروری است نباید هیچ گونه زخمی در ناحیه واژن باشد .