نمایندگی تعمیر یخچال

قطعا در ساتان تهران مراکز بسیار زیادی در زمینه تعمیر یخچال فعالیت می کنند و البته باید بدانید که تنها ۳۰ درصد از آنها دارای مجوز فعالیت می باشند و برای این منظور اعتماد به مراکز در سال های اخیر بسیار سخت تر شده است. ما به عنوان تنها مرکز رسمی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر توانسته ایم بهترین خدمات را برای شما عزیزان اماده نماییم.

اینبار می خواهیم تا درباره یک مرکز بسیار حرفه ای به نام آذین سرویس صحبت نماییم که در زمینه تعمیر یخچال فعالیت دارد و البته می توان گفت این مرکز با داشتن رتبه یک در بین دیگر مراکز توانسته است به یک مرکز بسیار با تجربه در این زمینه تبدیل شود و با دشاتن سالها تجربه کار و استخدام فنی کاران با تجربه به بهترین مرکز تبدیل شود.

در سال های اخیر مراکز زیادی به عنوان تعمیرکار یخچال فعالیت می کنند و در اکثر مناطق تهران نیز حضور دارند ولی چگونه نمی توان به آنها اعتماد نمود ؟ در واقع برخی از مراکز به صورت اینترنتی فعالیت می نمایند و پس از سپردن کار به تعمیرکار یخچال پورسانت دریافت می نمایند.

چرا باید تعمیر یخچال فریزر را به ما بسپارید ؟

بدون شک هر شخصی به دنبال انتخاب یک مرکز با تجربه در زمینه تعمیر یخچال فریزر می باشد و خب ما در این مرکز به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان به صورت شبانه روزی می باشیم و از خدمات خود در ادامه بیشتر برای شما عزیزان شرح خواهیم داد که بنا به داشتن فنی کاران بسیار باتجربه در تعمیر یخچال فریزر در محل قیمت های بسیار مناسبی تری نسبت به بازار ارائه می دهیم.

اگر بدنبال انتخاب یک مرکز با اعتبار هستید می توانید به آذین سرویس اعتماد نمایید چراکه این نمایندگی دارای فعالیتی به مدت ۱۱ سال می باشد و در این زمینه دارای سابقه بسیار خوبی بوده و نسبت به بازار از قیمت های با ثبات تری برخوردار می باشد که شما عزیزان می توانید برای تماس با شماره ۰۹۱۲۲۸۰۳۹۸۲ تماس بگیرید و از خدمات این مرکز استفاده نمایید.

ما در این زمینه اقدام به پاسخگویی شبانه روزی در زمینه سوالات شما می کنیم و البته در سال های اخیر ما در نمایندگی آذین سرویس توانسته ایم که بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لوازم خانگی ارائه دهیم و به صورت شبانه روزی اقدام به عیب یابی یخچال نماییم.

در اکثر نمایندگی ها کلمه گارانتی نامی نا آشنا می باشد چراکه هیچ مرکزی ریسک گارانتی لوازم برقی را آن هم پس از تعمیر نمی پذیرد ولی ما با اقدام به گارانتی لوازم خانگی شما عزیزان می کنیم و در صورتی هرگونه مشکلی پس از تعمیرات یخچال فریزر برای دستگاه شما پیش آید به صورت رایگان اقدام به عیب یابی یخچال می کنیم و آن را رفع اشکال بدون دریافت هزینه می کنیم.

مزایای کار با نمایندگی آذین سرویس

مرکز رسمی تعمیرات لوازم خانگی توانسته است بهترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع یخچال و یا لوازم خانگی را همراه داشته باشد و البته ۹۰ روز اقدام به گارانتی قطعات تعمیر شده کند و در صورت خرابی بدون دریافت هزینه ای در مدت گارانتی شده اقدام به رفع ایراد به صورت رایگان در محل شما کند.

آذین سرویس تنها مرکز رسمی و دارای مجوز در زمینه تعمیر لوازم خانگی بوده و پشتیبان دستگاه شما در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل می باشد. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۰۲۱۷۷۶۱۲۹۳۹ تماس بگرید و از کارشناسان این مرکز راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

داشتن بیش از ۱۵۰ تعمیرکار یخچال فریزر از مزیت های این مرکز می باشد چراکه پس از تماس شما و ثبت درخواست شما برای اعزام فنی کار تنها ۳۰ دقیقه زمان لازم است تا آنها به محل شما اعزام شوند و اقدام به رفع عیب دستگاه شما کنند.

این مرکز نسبت به بازار حدود ۲۰ درصد قیمت های پایین ترین دارد چراکه واسطه ای در این نمایندگی وجود ندارد و می توانید با خیال راحت کار را به آذین سرویس بسپارید تا اقدام به عیب یابی و در نهایت تعمیر دستگاه شما کند.

همانطور که میدانید نیاز به یک راس تخصصی برای تعمیر یخچال فریزر نیاز بی زیرا چرا همگی مردمان هست و زیرا آذین خدمت کارشناس ترین کمپانی تعمیرات سردخانه در تهران هست که ایراد شما‌را در پر سرعت ترین زمام رفع مینماییم . تعمیر فریزر در محل بوسیله آذین خدمت با کادری چابکدست و تکنیسین هایی که کارشناس راجع‌به تعمیر فریزر می‌باشند , انجام می‌گیرد .

ما معمولی ترین منش ممکن را برای تماس با ما و ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر را برای شما مهیا نموده ایم . آیکون تماسی که بر روی ورقه نمایشگر را تماشا می‌کنید را کلیک نمائید تا به صورت بدون واسطه با کمپانی آذین خدمت تماس حاصل نمایید.

منبع : https://azinservice.ir