همه ما انسان ها به صورت فطری به زیبایی و جوانی خودمان اهمیت می دهیم . اما نمی توان جلوی پیری پوست و افزایش سن را گرفت . اما فارغ از این موضوع داشتن تغذیه مناسب ، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی ظاهری و جوانی پوست و بدن داشته باشد . متاسفانه ، بسیاری از مردم جهان تغذیه مناسبی ندارند و ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز خود را از طریق تغذیه دریافت نمی کنند . این موضوع باعث شده است که بسیاری از شرکت های مکمل سازی ، به دنبال تولید مکمل های باکیفیت و مناسب باشند تا بتوانند مشکلات پیری ، ریزش مو و شکنندگی ناخن ها را برطرف کنند . مکمل رشد مو و ناخن و مکمل جوانساز و ضد پیری ، دو مکمل محبوب در کشورهای جهان و ایران اند که در ادامه مقاله بیشتر در مورد لزوم مصرف آن ها صحبت می کنیم .

مکمل جوانساز و ضد پیری پوست، جوانی هدیه به شما

مکمل جوانساز و ضد پیری؛ جوانی هدیه‌ای به شما

مکمل جوانساز و ضد پیری پوست، می تواند برای انواع مشکلات پوستی مورد استفاده قرار گیرد. اساس کار این مکمل ها، کلاژن سازی است. چرا که در اثر افزایش سن، میزان کلاژن در پوست کاهش پیدا می کند. این موضوع دلیلی بر افتادگی و چین و چروک های پوستی خواهد بود. بنابراین، می توان با هدف قرار دادن مصرف کلاژن برای پوست، مشکلات ناشی از پیری پوست را برطرف کرد.

فارغ از این موضوع، یک سری رادیکال های آزاد در پوست ما وجود دارند که می توانند باعث تخریب سلول های سالم و پیری زودرس پوست شوند. به همین خاطر می توان با آنتی اکسیدان های موجود در مکمل جوانساز و ضد پیری پوست که اثر رادیکال های آزاد را خنثی می کنند، مشکل پیری زودرس پوست را برطرف کرد.

معرفی بهترین مکمل جوانسازی و ضد پیری پوست

اگر به دنبال جوانسازی و رفع چین و چروک های پوست خودتان هستید، باید یک مکمل مناسب که به پوست شما امکان کلاژن سازی بیشتر را می دهد، خریداری کنید. قرص ایمدین مدل تایم پرفکشن یکی از بهترین قرص هایی است که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی است و می تواند با رادیکال های آزاد موجود در بدن مبارزه کند.

از مهم ترین مزیت های قرص ایمیدین می توان به ترکیبات طبیعی موجود در این قرص اشاره کرد. وجود عصاره گوجه فرنگی، عصاره ماهی و عصاره هسته انگور در این مکمل، به شما امکان جوانسازی و زیبایی پوست را به صورت طبیعی می دهد. فقط کافیست که این مکمل را به صورت روزانه مصرف کنید، تا شاهد زیبایی و جوانی پوست خودتان باشید.

معرفی دو نمونه از بهترین مکمل رشد مو و ناخن

مکمل رشد مو و ناخن؛ مکملی برای رفع ریزش مو و شکنندگی ناخن ها

ناخن ها ساختار بسیار خاصی دارند و کمبود برخی از مواد مغذی در بدن، می تواند باعث شکننده شدن ناخن ها گردد. مکمل رشد مو و ناخن، می تواند برای تامین مواد مغذی برای رشد ناخن ها استفاده شود. همچنین، این مکمل ها با تامین مواد معدنی و ویتامین های ضروری و مورد نیاز موها، از ریزش مو جلوگیری می کنند و می توانند باعث رویش مجدد آن ها شوند.

معرفی دو نمونه از بهترین مکمل های رشد مو و ناخن

  • نمی توان در مورد مکمل رشد مو و ناخن صحبت کرد و نام قرص فیتو فانر را نیاورد. این مکمل به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی مانند روغن جوانه گندم، روغن هویج و … توانسته به یکی از بهترین مکمل ها برای تقویت مو و افزایش رشد ناخن ها تبدیل شود. این مکمل دارای ترکیبات بسیار متنوعی است که هر کدام می توانند باعث تقویت فولیکول های مو شوند و شما را از ریزش مو راحت کنند. ویتامین های گروه ب موجود در مکمل فیتو، باعث رشد ناخن های شما و جلوگیری از شکننده شدن آن ها می شوند.

  • محصولی گیاهی است که برای تقویت موها و افزایش رشد ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص شما را از شر ریزش مو راحت می کند و باعث رویش مجدد موهای شما می شود. وجود ویتامین های متنوع در کنار اسپیرولینا در این مکمل، باعث می شود تا شما با مصرف این مکمل رشد مو و ناخن، شاهد بهبود شرایط موها و ناخن های خودتان باشید.

منبع : https://shanelishop.com