کوکونات کلاژن مای ویتامینز  چیست ؟

کوکونات کلاژن یا همان کلاژن و روغن نارگیل از مواد معدنی مفید برای حفاظت و باز سازی پوست شما تهیه شده است. این ماده حاوی کلاژن هیدرولیز شده برای بهبود زیست‌ فراهمی آن و روغن نارگیل به عنوان منبع طبیعی تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط است. ویتامین C اضافه شده به حمایت از تشکیل فرم کلاژن ۱ در بدن و حفظ وضعیت پوست ما کمک می کند.

چرا از مکمل کلاژن استفاده می کنیم؟

ب ا افزایش سن ، سطح کلاژن بدن ما به طور طبیعی کاهش می یابد. یکی از اولین مکانهایی که نشان می دهد میزان کلاژن ما پایین است پوست ما است. می تواند کمی خشک و چروکیده به نظر برسد و ظاهر جوانی نداشته باشد. اضافه کردن کلاژن به رژیم غذایی شما می تواند به “اضافه کردن حجم جوانی به پوست” کمک کند.

با فرمولی که شما در هیچ جای دیگری پیدا نکردید ، نارگیل و کلاژن ما می توانند به تقویت سطح کلاژن شما برای حمایت از سلامت پوست و مو شما کمک کنند.ویژگیهای کوکونات کلاژن مای ویتامینز :

  1. حمایت و تولید سطح ۱ کلاژن در بدن
  2. حفظ شرایط سلولهای پوستی
  3. ایجاد جوانسازی و درخشندگی پوست
  4. کلاژن هیدرولیز برای جذب سریعتر

کوکونات کلاژن مای ویتامینر اصل را از کجا بخریم ؟

به تارگی فروشگاه های زیادی این محصول را برای فروش در فروشگاه های اینترنتی ارائه میکنند ولی اینکه آیا محصول واقعا اصل هست و کارایی لازم را داشته باشد شک و تردید برای مشتریان این محصول را همواره داشته . ولی از آنجایی که ما این محصول را از چندین فروشگاه اینترنتی تهیه کردیم ولی در نهایت فروشگاه معتبری به نام بادی بیلدینگ ساپلمنت ( بی بی ساپ ) را میتوانیم معرفی کنیم به چند دلیل است .

اولین دلیل این انتخاب ارسال محصول کاملا اصلی و تاریخ انقضاء معتبر میباشد که از طریق تماس با پشتیبانی سایت تولید کننده مای ویتامینر این موضوع را بررسی و تایید کردند , دومین  موضوع قیمت بسیار پایینتر از فروشگاه های دیگر بود که دلیل آن هم واردات مستقیم این محصول توسط سایت بی بی ساپ و بدون واسطه هست , دلیل سوم هم ارسال های فوری و سریع و بسته بندی حرفه ای این فروشگاه خوب بود که حتی با خرید های بالاتر از یک میلیون تومان ارسال ما رایگان هم شد .