دقیقا معلوم نیست که اولین بار چه زمانی هیوندای به ایران اومد، اما اگر بخوایم تاریخ اولین حضور رسمی این برند کره‌ای در داخل کشورمون رو بهتون بگیم، باید برگردیم به سال ۱۳۸۳ که راین خودرو تونست هیوندای آوانته و هیوندای ورنا رو به بازار وارد کنه. ورنا که همچین آش دهن سوزی نبود و بازار خرید و فروش خوبی نداشت، اما آوانته یکی از ماشین‌هایی بود که برای همه رقیبا شاخ و شونه می‌کشید. شتاب خوب، سواری نرم و طراحی عامه پسند این ماشین باعث شده بود تا آوانته بتونه در بازار داخلی فروش بالایی رو تجربه کنه و همه دوستش داشته باشن.

زمانی که پای هیوندا سوناتا و آزرا به بازار کشور باز شد، همه یجورایی عاشق ماشین‌های این برند کره‌ای شدن و حتی بازار فروش هیوندای دست دوم هم خیلی پررونق شد. تو بازار کشور ما موفقیت شرکت هیوندای زمانی به اوج خودش رسید که کرمان موتور در کنار شرکت آسان موتور فعالیت‌های خودش رو در زمینه  فروش، تعمیر و حتی مونتاژ خودروهای هیوندای شروع کرد.

پروژه مونتاژ محصولات این شرکت، از هیوندای i10 و i20 شروع شد و تا هیوندای النترا و اکسنت ادامه داشت. داخلی سازی ماشین‌های برند هیوندای و همینطور شرایط فروش خیلی خوبی که کرمان موتور و آسان موتور برای محصولاتشون تعیین کرده بودن، باعث شد تا از سال ۱۳۹۶ فروش ماشین‌های هیوندای نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته باشه.

اگر شمام جز کسایی هستین که می‌خواین هیوندای کارکرده خودتون رو بفروشین، می‌تونین روی تیم خودرو۴۵ حساب کنین. خودرو۴۵ یک شرکت تجاری هست که بعد از بررسی کامل بازار خودرو کشور، تونسته یک روش جالب برای خرید و فروش خودروهای دست دوم ابداع کنه.

 با خودرو۴۵ شما می‌تونین مشخصات هر کدوم از محصولات شرکت هیوندای رو که می‌خواین توی سایت ما ثبت کنین یا حتی اگر حوصله این کار رو هم ندارین می‌تونین به شماره ۴۴۲۰۴۰۰۹_۰۲۱ زنگ بزنین تا کارشناسای ما خیلی سریع یک قرار ملاقات براتون آماده کنن. بعد از مراجعه به هر کدوم از شعبات خودرو۴۵ شما می‌تونین در کمتر از ۴۵ دقیقه، هیوندای کارکرده خودتون رو به پول نقد تبدیل کنین.

شرکت ما از نظر سرعت انجام مراحل فروش و همینطور از لحاظ امنیت، یکی از بهترین‌ها تو ایران محسوب میشه پس نگران هیچ چیزی نباشین و کار فروش هیوندای دست دومتون رو به ما بسپارین.