بسیار اتفاق افتاده است که فراموش کرده ایم گوشی تلفن همراه خود را کجا قرار داده ایم. اما بلافاصله با گوشی تماس گرفته و از طریق صدای زنگ، گوشی را می یابیم. ردیاب خودرو هم چنین حالتی را برای ما ایجاد میکند. اینکه بدانیم ماشین ما چه مسیری را پیموده است و الان کجاست؟

ردیاب یا موقعیت یاب خودرو دستگاهی است که در ماشین شما نصب می شود و موقعیت مکانی ماشین را از طریق GPS به شما اطلاع می دهد.

با کمک این ردیاب ها شما می توانید در هر لحظه از طریق وب سایت، اپلیکیشن، پیامک و یا حتی تماس موقعیت ماشین خود را مشاهده نمایید.

چرا ردیاب برای خودرو لازم است؟

ردیاب خودرو محافظی بیست و چهار ساعته برای ماشین شما است. سوالاتی در ادامه مطرح می شوند که با کمک ردیاب خودرو به راحتی می توانیم به آنها و سوالات بیشمار دیگری پاسخ دهیم.

اگر خودرو در حالت پارک است:

آیا دچار تکان ناگهانی و یا ضربه شده است؟

آیا موتور ماشین روشن شده است؟

آیا در حالت خاموش ماشین را جابه جا کرده اند؟

آیا در حالت پارک، درب ماشین را باز کرده اند؟

اگر ماشین را به شخصی سپرده ایم یا ماشین به سرقت رفته است:

 آیا از محدوده جغرافیایی خاصی خارج شده است؟

آیا با سرعتی بیش از حد مجاز در حال حرکت است؟

مکان ماشین در حال حاضر کجاست؟

 (مهمترین ویژگی ردیاب این است که در موارد سرقت به راحتی می توانیم با کمک ردیاب موقعیت جغرافیایی ماشین را بیابیم و در اختیار مراجع قانونی قرار دهیم و بدین ترتیب ماشین خود را باز پس گیریم.)

بهترین ردیاب خودرو را از کجا تهیه کنیم؟

مسلماً تهیه یک ردیاب خوب کار دشواری است. ردیابی که به تمام سوالات مطرح شده در بالا پاسخ دهد و آسودگی خاطر را به ما هدیه دهد.

با مراجعه به وب سایت رسمی لندر به آدرس www.landergps.com می توانید بهترین ردیاب خودرو را به راحتی تهیه نمایید.  ردیاب های لندر بر روی ماشین های سبک و سنگین نصب می شوند و علاوه بر ماشین ردیاب موتور هم موجود می باشد.

ردیاب لندر یک ردیاب با ویژگی های منحصر به فرد است. ردیاب لندر بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

 این ردیاب ها تمامی موارد گفته شده در قسمت چرا ردیاب برای خودرو لازم است؟ را پوشش می دهند و علاوه بر این امکانات خاص دیگری را هم دارا می باشد که به بیان آنها می پردازیم.

ویژگی های ردیاب لندر

کوچک بودن ابعاد ردیاب

یکی از ویژگی های ردیاب خوب کوچک بودن آن است تا بتوان آن را به راحتی در مکانی امن که خارج از دید است نصب کرد. اگر ردیاب بزرگ باشد و یا در دیدرس باشد احتمال اینکه توسط خرابکارها و سارقان کنده شود بسیار زیاد است.

بالا بودن کیفیت سخت افزاری ردیاب

بالا بودن کیفیت سخت افزاری در ردیاب بسیار مهم است. زیرا ردیاب باید دقت بسیار بالایی داشته باشد و این امر تحقق نمی یابد مگر اینکه ردیاب کیفیت سخت افزاری بسیار خوبی داشته باشد.

دارا بودن اپلیکیشن رسمی ios و اندروید

ردیاب لندر این ویژگی را دارد که اپلیکیشنی رسمی برای موبایل در اختیار شما قرار می دهد. این اپلیکیشن از سیستم عامل ios و اندروید پشتیبانی می کند. شما از طریق اپلیکیشن و ردیاب لندر می توانید مسیرهای پیموده شده طی سه ماه گذشته را مشاهده نمایید.

(همچنین از طریق وب سایت می توانید مسیر های طی شده در شش ماه گذشته را مشاهده نمایید.)

دارا بودن اپلیکیشن فارسی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که اپلیکیشنی با زبانی غیر از فارسی را مورد استفاده قرار داده باشید. در این صورت در هر مرحله کار شما با مشکلاتی مواجه می شوید و بعضی مواقع از نحوه عملکرد اپلیکیشن سر در نمی آورید.

اما ردیاب لندر این مشکل را مرتفع نموده است و اپلیکیشنی با زبان فارسی را در اختیار شما قرار داده است تا پاسخگوی نیاز شما باشد.

پشتیبانی از سرورهای داخل ایران

ردیاب های لندر از سرورهای داخلی ایران پشتیبانی می کنند و از این لحاظ با مشکلی مواجه نیستند و شما می توانید به صورت آنلاین (live) از طریق اپلیکیشن و وب سایت در هر لحظه و به هر دلیلی از وضعیت اتومبیل خود آگاهی پیدا کنید.

دارا بودن قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور

همان طور که گفتیم یکی از مهمترین دلایل استفاده از ردیاب خودرو، محافظت ماشین در برابر سارقان است. یکی از ویژگی های خاص ردیاب لندر این است که قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارد. تصور کنید که خودروی شما به سرقت رفته است شما از طریق اپلیکیشن یا پیامک، به دستگاه ردیاب این دستور را می دهید تا ماشین را خاموش کند. زمانی که خودرو برای چند ثانیه متوقف شود، دستگاه ماشین را خاموش می کند. و بدین ترتیب شما می توانید به پلیس اطلاع دهید. تا زمانی که شما دستور وصل سوخت رسانی را به ردیاب ندهید خودرو روشن نمی شود.

قابلیت درخواست کمک در شرایط اضطراری

یکی از ویژگی های ردیاب لندر قابلیت SOS یا درخواست کمک اضطراری در آنها است.

نحوه عملکرد آن بدین صورت است که کلید کوچکی در نزدیکترین مکان به فرمان اتومبیل وجود دارد. در شرایطی که دچار سرقت یا شرایط خاص شدید می توانید به راحتی کلید را فشار دهید. در این صورت پیام درخواست کمک شما به شش نفر از نزدیکانتان (شما قبلاً آن شش نفر را برای سیستم تعریف نموده اید.) ارسال می شود و اولین نفری که درخواست کمک شما را ببیند می تواند صدای داخل کابین خودرو را هم بشنود.

این ویژگی خاص، ردیاب های لندر را منحصر به فرد نموده است.

شرایط فروش ردیاب لندر

یکی از مواردی که خیال خریدار را آسوده می سازد، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش است.

ردیاب لندر با ضمانت ۱۲ ماهه ارائه می شود که شش ماه اول ضمانت تعویض دارد. همچنین خدمات پس از فروش این ردیاب ها به مدت ۶۰ ماه است که شما در طول این مدت می توانید به راحتی با متخصصان لندر تماس گرفته و از خدمات مشاوره و راهنمایی آنها بهره مند شوید.

همچنین لندر ردیاب های خود را با اکانت یک ساله رایگان خدمت شما ارائه می دهد و می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

همه این موارد مهر تاییدی بر صحت عملکرد ردیاب لندر است.