متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

اگر قصد عمل جراحی بینی خود را دارید به وبسایت ما سر بزنید.

بهترین جراح بینی در تهران

شما به عنوان یک مراجعه کننده به جراح بینی، باید مواردی را مدنظر داشته باشید تا هنگام مراجعه به پزشک به آن توجه کنید. در این صورت شما با مقایسه آن چیزی که در ذهنتان است و جراحی که به آن مراجعه کردید به شما کمک می کند تا بتوانید تمام استاندارد ها را در نظر بگیرید.

خصوصیات بهترین جراح بینی

اعتماد مراجعه کننده را جلب کند تا مراجعه کننده بتواند با خیالی راحت تمامی سوالات خود را از جراح بپرسد و هیچ نگرانی ای بابت قرار گرفتن در اتاق عمل و نتیجه بعد از آن نداشته باشد.

در جراحی بینی از توانایی و تجارب بالایی برخوردار باشد.

برای او اول تنفس و سلامت بیمار و در مرحله بعد زیبایی آن مهم باشد.

به کارگیری تکنیک های بروز در عمل جراحی

بعد از عمل جراحی بینی، جراح بینی باید زمان کافی را برای معاینه بینی مراجعه کننده یا متقاضی صرف کند.

جراح بینی باید به خوبی سوابق بیماری مراجعه کنندگان را مورد بررسی قرار دهد. اینکه آیا بیماری خاص داشتند یا دارد؟ از دارویی خاص استفاده می کنند یا نه؟

در بعضی از کلینیک های زیبایی یا مطب پزشک جراح، طراحی های سه بعدی انجام می گیرد تا دکتر با توجه به خواسته های شما و با توجه به نکاتی که باید در جراحی رعایت کند، تجسم کند که بعد از عمل بینی شما به شکلی خواهد بود.

دکتر یزدانی یکی از بهترین جراحان رینوپلاستی و زیبایی فک و صورت در تهران است که با رعایت تمام ویژگی های یک پزشک نمونه و با در نظر گرفتن خواسته های متقاضیان، نتیجه جراحی ایشان را بسیار رضایت بخش و مورد قبول واقع کرده است. شما می توانید  جهت مشاوره با پزشک، با مطب دکتر مسعود یزدانی تماس حاصل فرمایید.

جراحی بینی در تهران

برای جراحی بینی در تهران شما باید لیستی از جراحان خبره را جمع آوری کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

جراحی بینی در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا افرادی از نقاط مختلف کشور به پایتخت کشور سفر می کنند تا بهترین نتیجه را از عمل بینی خود بگیرند.

بینی یکی از مهم ترین اجزای صورت است که هم در سلامت تنفس افراد و هم در زیبایی صورت نقش بسزایی دارد.

پس برای جراحی بینی خود، جراحی بینی در تهران توسط بهترین جراحان انتخاب بسیار درست و با نتیجه دلخواه شما خواهد بود.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

کسانی که دارای بینی استخوانی هستند، بعد از جراحی بینی نتیجه بهتری خواهند گرفت. از گذشته تا به حال که تکنیک های بروز جراحی بینی هم به عمل آمده است، بینی استخوانی یک مزیت چه برای متقاضیان و چه برای جراحان بینی بوده است.

بدلیل پوست نازک این نوع بینی، وجود استخوان ها و غضروف ها، فرم دهی به آن بسیار بهتر بوده و احتمال برگشت این بینی حتی اگر به روش های گذشته و سنتی انجام شود، صفر است.

در عمل جراحی بینی استخوانی متقاضی هر چه از جراح بخواهد، اعم از جراحی بینی طبیعی، فانتزی و یا نیمه فانتزی، دست جراح در این زمینه باز است.

خب حال فرق بینی استخوانی با بینی گوشتی چیست؟

بینی استخوانی دارای پوست نازک، استخوان ها غضروف های بسیار محکم می باشد و در شکل ظاهری استخوان هم یک قوز کوچک و یا بزرگ بر روی بینی وجود دارد.

هزینه جراحی بینی استخوانی در تهران

هزینه جراحی بینی معمولا به مکان، سطح تجارب پزشک جراح، نوع بینی و خواسته های فرد متقاضی معین می شود هزینه رینوپلاستی در مورد با بینی های استخوانی، کمی پایین تر از هزینه عمل جراحی بینی گوشتی است.

برای تعیین هزینه در مورد جراح بینی استخوانی در تهران، باید به صورت حضوری به جراح مراجعه کرده تا جراح با توجه به چهره شما و خواسته هایتان و بررسی نکاتی دیگر، هزینه نهایی را به شما بگوید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید با توجه به حساس بودن جراحی بینی گوشتی، بتواند بهترین نتیجه را با توجه به خواسته های متقاضی و اولویت دادن به سلامتی بیمار بدست آورد.

جراحی بینی گوشتی در گذشته امکان قابل برگشت بودن آنها زیاد بوده، اما امروزه با به کار بردن تکنیک های بروز در جراحی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، امکان برگشت شکل ظاهری بینی به قبل، به صفر یا حداقل رسیده است.

برای اینکه پی ببرید چرا جراحی بینی گوشتی حساس است و باید توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران انجام شود، باید با مشخصه های آن آشنا شوید که عبارتند از :

 • دارای پوستی زخیم
 • نوک افتاده
 • نوک سر بالا و مثلثی شکل
 • دارای غضروف و استخوان ضعیف
 • دارای غدد چربی فعال در نوک بینی
 • تراوش چربی از پوست بینی

بهتر است بدانید برای جراحی بینی، کسانی که دارای بینی گوشتی هستند نمی توانند بینی خود را به صورت فانتزی عمل کنند. البته همه شامل این افراد نمی شوند. به دلیل حساس بودن این نوع عمل و ضعیف بودن غضروف ها و استخوان های این نوع بینی، نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با بررسی بینی شما تشخیص می دهد که نواقص بینی شما باید اول در عمل رفع شود و بعد برای زیبایی آن می توان اقدام کرد تا با صورت هارمونی مناسبت داشته باشد.

هزینه جراحی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، با توجه به حساس بودن بینی های گوشتی در جراحی، خواسته شما از جراح و بررسی های جراح بستگی دارد. هزینه جراحی بینی گوشتی از جراحی بینی استخوانی بیشتر است و حتی زمانی که در اتاق عمل برای جراحی بینی گوشتی صرف می شود هم بیشتر است.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند باید تا سن ۱۸ سالگی صبر کنند زیرا بینی تا ۱۸ سالگی دوره اوج رشد آن است و بعد از آن رشد آن خیلی کم است و اصلا نشان دهنده نیست ولی اگر افراد دارای مشکل خاصی باشند می توانند با مراجعه به پزشک حتی زودتر از ۱۸ سالگی برای رفع آن اقدام کنند.

دکتر مسعود یزدانی فوق تخصص زیبایی فک و صورت و رینو پلاستی (جراحی بینی) با رعایت متد های بروز جراحی بینی در نوع استخوانی و گوشتی، با رفع کردن تمام مشکلات تنفسی و نواقص آن، از بهترین جراحان بینی گوشتی و استخوانی در تهران است.

بهترین جراح بینی در کرج

شاید شما یکی از افرادی باشید که عمل جراحی بینی را انجام دادید و از نتیجه آن راضی نبودید و الان هم شاهد نقص هایی بر روی بینی خود هستید که بر روی چهره شما تاثیر زیادی گذاشته است.

کرج دارای بهترین جراحان بینی است که افراد زیادی خواستار جراحی بینی توسط آنها می باشند.

برای اینکه بتوانید بهترین جراح بینی در کرج را پیدا کنید و به آن مراجعه کنید، بهتر است قبل از آن سری به فضای مجازی و سایت های مختلف بزنید.

می توانید حتی در زمان مناسب با تماس تلفنی یا ارتباط پیامکی با افرادی که توسط بهترین جراحی بینی در کرج جراحی شدند، نتیجه و رضایت آنها را بپرسید.

عمل رینو پلاستی در کرج با آمار بسیار بالایی مواجه است.

با اینکه تعداد متقاضیان در کرج از آمار بالایی برخوردار است و بهترین جراحان بینی در کرج مشغول به کار هستند، اما هزینه این عمل در تمامی نقاط شهر، بصورت میانگین یکسان است.

جراحی بینی در کرج

یکی از دغدغه هایی که به سراغ کسانی که می خواهند عمل بینی انجام دهند می آید، انتخاب جراح بینی خود در همان منطقه ای که زندگی می کنند، است.

برای جراحی بینی در کرج باید به دکتر خوب مراجعه کنید که با انجام دادن چند مرحله ساده به آن دست می یابید:

 • یک لیست از جراحان بینی در کرج که محبوبیت دارند را تهیه کنید.
 • در مورد با سوابق آنها تحقیق کنید.
 • نمونه کارهای قبل و بعد آن ها را مشاهده کنید.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

امروزه شاهد طرفداران و متقاضیان زیادی برای جراحی بینی استخوانی در کرج هستیم

بینی استخوانی به گونه ای از بینی می گویند که به صورت عقابی است یا بر روی آنها قور داشته باشد.

نازک بودن پوست بینی باعث راحت تراشیده شدن استخوان بینی در هنگام جراحی است.

افرادی کاندیدهای مناسب بینی استخوانی برای جراحی توسط بهترین جراح بینی استخوانی هستند که موارد زیر را دارا باشند:

کسانی که سلامت روحی و جسمی آنها توسط دکتر حاذق تابید شده باشد.

کسانی که بخاطر قوز روی بینی و نافرم بودن بینی خود در اجتماع کمتر حاضر شده و اعتماد بنفس آنها از سطح پایینی برخوردار است.

کسانی که از مشکلات تنفسی ای که دارند آزار می بینند.

بهترین جراح بینی در قم

هر روز افراد زیادی با استفاده از عمل های مختلف زیبایی، اعتماد بنفس بیشتری برای لذت بردن از زندگی پیدا می کنند.

شما می توانید برای مشاوره درباره بهترین جراح بینی در قم با مطب دکتر مسعود یزدانی متخصص رینوپلاستی و زیبایی فک و صورت تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی در قم باید از داشتن سلامتی روحی کامل متقاضی خود مطمئن شود زیرا داشتن سلامت روحی، از ضروری ترین شرایط برای جراحی بینی در قم است.

بهترین جراحی بینی در قم باید از قبل و بعد از جراحی بینی متقاضیان خود عکس منتشر کند تا کسی که می خواهد به بهترین جراح بینی در قم مراجعه کند با دیدن قبل و بعدهای هنر دست آن جراح، بتواند تصمیم بگیرد که کدام دکتر می تواند نتیجه رضایت بخش را برای او به ارمغان بیاورد.

جراحی بینی در قم

جراحی بینی در قم هم مانند سایر نقاط کشور، سالهاست که رواج یافته است. امروزه شاهد جمعیت فراوان این استان و این شهر هستیم که همین امر موجب شده متقاضیان فراوانی برای عمل بینی اقدام کنند.

همچنین بهتر است بدانید خدماتی که برای جراحی بینی در قم  در نظر گرفته و ارائه می شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سطح این خدمات بالا است.

هزینه جراحی بینی در قم

از آنجایی که جراحی بینی جز عمل های زیبایی است و حتی اگر شما برای درمان هم فقط مراجعه کنید باز هم شامل عمل های زیبایی است و هزینه های آن تحت پوشش هیچ شرکت بیمه ای نخواهد بود و شما باید تمام هزینه ها را خودتان پرداخت کنید.

قبل از جراحی بینی باید موارد زیر را رعایت کنید :

 • اگر سابقه بیماری یا مصرف داروهای خاص دارید با پزشک مشاوره کنید.
 • هشت ساعت قبل از عمل چیزی نخورید تا ناشتا باشید
 • دو ساعت قبل از زمان تعیین شده توسط جراح تان در قم در کلینیک یا بیمارستان حاضر شوید.

دکتر مسعود یزدانی متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی هستند که با نتایج بسیار مثبت و رضایت بخشی که متقاضیان از ایشان داشتند، باعث محبوبیت ایشان شده و یکی از بهترین جراحان در این عرصه هستند.

بهترین جراح بینی استخوانی در قم

بهترین جراح بینی استخوانی در قم طی مراحل جراحی قوز بینی را بر طرف کرده و در صورتی که متقاضی دارای مشکل تنفسی باشد، توسط جراح رفع می شود و باید بدانید در بینی های استخوانی به راحتی رفع می شود.

معمولا اکثر افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند از نتیجه عمل خود راضی بوده و ابراز خوشحالی می کنند.

در قم هم همینطور است. زیرا بهترین جراحان بینی استخوانی در قم تمام استانداردها را رعایت کرده و برای آنها رضایت متقاضیان و اعتماد آنها بسیار مهم است.

دکتر مسعود یزدانی با داشتن سوابق و تجارب بالا در عمل های جراحی فک و صورت و بینی شما این امکان که با خیالی راحت جراحی زیبایی بینی خود را به ایشان بسپارید و نگرانی ای بابت نتیجه آن نداشته باشید.  جهت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دکتر مسعود یزدانی – متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی