وب سایت عروسکو با عنوان مرجع برندهای عروسی کشور فعالیت می کند و تاکنون توانسته است توجه بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود جلب نماید. در سایت عروسکو مشاغل عروسی به طور مداوم (هر سه ماه یکبار) رتبه بندی می شوند ، این رتبه بندی ها بر اساس امتیازات و کیفیت خدمات دهندگان مراسم عروسی است . همین امر باعث شده تا عروس و دامادها در این سایت و با خیالی آسوده مشاغل مورد خدمات عروسی ار در شهرشان جستجو و پیدا کنند. ما در این مطلب گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی در تابستان ۱۳۹۷ را خدمتتان ارائه می کنیم.

رتبه بندی برندهای عروسی در سطح کشور و در وب سایت عروسکو تبدیل به دغدغه ای برای صاحبین مشاغل عروسی (آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس، باغ و تالارهای عروسی) و همینطور مبدل به بستری جذاب و قابل توجه برای عروس و دامادها شده است. عروس و دامادهایی که همواره خواهان دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای مراسم عروسی خود هستند. این رتبه بندی ها در سال ۱۳۹۶ به صورت ماهانه انجام می شد اما در سال ۱۳۹۷ با تغییراتی حساب شده بازه ی زمانی اعلام نتایج به فاصله سه ماه رسید، یعنی در بهار، تابستان، پاییز و زمستان سال ۱۳۹۷ و درست در ابتدای هر فصل نتایج به صورت آنلاین در وب سایت عروسکو قرار می گیرد. همین امر و فاصله زمانی سه ماهه باعث گردیده تا اوج رقابت ها را در میان مشاغل عروسی شاهد باشیم. مشاغلی که برای درآمدهای بیشتر و جذب مشتری نیازمند به این جداول و رنکینگ هستند.

 

در این فاصله و در تابستان ۱۳۹۷ و درست در اولین ثانیه های آغازین تیرماه، دومین نتایج امسال بر روی سایت قرار گرفت و بمانند همیشه موج زیادی از بازدید کنندگان برای دیدن تغییرات احتمالی در جایگاه های برترین برندهای عروسی کشور ، به سایت عروسکو سرازیر شدند. نتایجی که رنگ و بویی غنی تر و معتبرتر از ادوار پیشین را گرفته، چرا که حضور حداکثری مردم در ارسال امتیازات به برندهای عروسی باعث شده بود بهترین و قابل اعتماد ترین نتایج در جداول برندهای عروسی نقش ببندند.

 

در این نتایج و در بخش آتلیه های عکاسی کشور که قریب بر ششصد هزار واحد صنفی آتلیه در آن حضور داشتند، استودیو بین المللی اس اند اس با مدیریت آقای عطارزاده صدر نشین شد و توانست با کسب بیشترین امتیازات از سوی مشتریان بواسطه تولیداتی ارزشمند و باکیفیت برای بار چهارم به عنوان برترین آتلیه عکاسی کشور معرفی گردد و این جایگاه برتر را برای مدت سه ماه از آن خود گرداند. در این میان استودیو بین المللی نوربین با کسب بیشترین امتیازات ممکن، توانست رتبه دوم کشور را به دست آورد و با یک پله سقوط نسبت به رتبه بندی پیشین در این جایگاه قرار بگیرد. استودیو روهان در قالب بهترین نماینده از آتلیه های عکاسی اصفهان و با مدیریت آقای امینی و با تکیه بر تولیداتی خاص و منحصر بفـرد و طراحی های بی نظیر گرافیکی که مدت هاست مشتریان خود را راضی و خشنود نگه داشته است در جایگاه سوم این جداول قرار گرفت. از نمایندگان شهر اهواز استودیو رومانتیک با مدیریت خانم سیوشی ، استودیو ویان با مدیریت خانم ضیائی و استودیو متروپل با مدیریت آقای معصوم پور به ترتیت در جایگاه های پنجم، هشتم و دهم قرار گرفته اند که به نوبه ی خود تغییراتی محسوس به شمار می آید. از دیگر نکات و حواشی این جداول می توان به حضور استودیو تیبا اصفهان با عنوان استودیو تخصصی بانوان در این نتایج اشاره کرد که با تکیه بر تولیدات قدرتمندشان موفق به کسب رتبه دهم از میان یکصد برند اعلامی شده اند. از واحد های منتخب آتلیه عکاسی کرج تنها نماینده همیشگی کرج یعنی آتلیه معرکه با مدیریت سرکار خانم تمیزی در جایگاه هفتاد و هفتادم می توان یاد کرد.

 

رتبه بندی برندهای عروسی در تابستان ۱۳۹۷ و در بخش سالن های زیبایی بمانند همیشه رقابت های پر تنش و پر حاشیه ای را به همراه داشت و بر همین اساس سالن زیبایی شبنم نظیف یا ویس تهران توانست با حداکثر امتیازات در صدر این جداول برای نخستین قرار گیرد و از نظر بسیاری از تحلیلگران این صدر نشینی در دوره های آتی نیز ادامه دار خواهد شد، دلیل آنهم سوابق و مدیریت هوشمندانه این سالن زیبایی در تهران به شمار می رود. سالن زیبایی فهیمه فهرستیان که دارای محبوب ترین و پرطرفدارترین خدمات گریم و میکاپ عروس است بار دیگر در نتایج بالای جداول ظاهر شده و جایگاه دوم را از آن خود نموده است، شگفتی این دوره از رتبه بندی ها جهش چند پله ای سالن زیبایی مریم خطیر به عنوان بهترین نماینده مشاغل عروسی شهر کرج در بالای جدول و قرار گرفتن در رتبه سوم این نتایج است. سالن زیبایی مریم خطیر که شهرت و محبوبیت اش را به واسطه تبلیغات انحصاری یکساله در سایت عروسکو و همینطور با تکیه بر ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیت ، تاکنون به دست آورده و این امر را از دلایل موفقیت امروزش می داند، بی شک این سالن زیبایی به قطبی یگانه و بی رقیب در زمینه خدمات عروس مبدل شده و همچنان نیز پیشتاز این رقابت ها است. از دیگر حواشی این دوره در بخش سالن های زیبایی سقوط چهار پله ای مرکز زیبایی آفرینا تهران است که معمولا در ادوار پیشین نتایج بهتری را نسبت به نتیجه کنونی بدست می آورد. سالن زیبایی گریمور و یا بهتر بنامیم، معجزه گر وب سایت عروسکو ، در این دوره با دو پله سقوط در رده هفتم جای گرفت، که با این وجود همچنان پر افتخارترین نماینده شهر بزرگ مشهد در میان برندهای عروسی این شهر به شمار می آید.

رتبه بندی برندهای عروسی کشور در تابستان ۱۳۹۷

رتبه بندی مزون های برتر لباس در تابستان ۱۳۹۷ با کمی تغییرات نسبت به دوره پیشین اعلام شد و در این بین برندهای نامی و مشهور مزون لباس کشور مورد مقایسه و در حقیقت رقابتی تنگاتنگ قرار گرفتند، مزون عروس شبنم نظیف یا ویس در این جداول نیز صدر نشین شد تا همه این رویدادها دلیلی بر سوپر برند بودن این نام و عنوان تجاری در کشور باشد، مزون عروس شبنم نظیف تنها نماینده رسمی برند (White house) در ایران است که بدین واسطه توانسته ژورنال هایی لوکس و بی همتا از بهترین مدل های لباس عروس را در آرشیو خود جای دهد. مزون آنیسا تهران با مدیریت بانوان غفاری و گل آور برای بار دیگر در جایگاه دوم این جداول قرار گرفت و در نهایت صدر نشین جداول برندهای عروسی در بهار ۱۳۹۷ یعنی مزون فوزیه رمضانی تهران با چهار پله سقوط موفق شد تا رتبه چهارم را تصاحب کند.

 

در بخش باغ و تالارهای عروسی همچنان تالارهای عروسی تهران پیشتاز رقابت ها هستند اما نه آن دسته از تالارهایی که حدسش را می زنید بلکه تالارهایی که معمولا نام آنها کمتر به میان آمده و به عبارتی دیگر تبلیغات کمتری را داشته اند، اما با اینحال در بحث خدمات و ارائه سرویس های با کیفیت دارای برتری های فراوانی نسبت به سایر رقبا هستند. باغ تشریفاتی روژانو با مدیریت آقای طالبی در غرب تهران ، موفق به کسب رتبه ی نخست از میان هفتصد هزار باغ و تالار عروسی شناسایی شده در کشور شد. از دیگر برندهای تالار عروسی تالار قصر امپراتور غرب و تالار تشریفاتی آرمانی به ترتیب رتبه دوم و سوم را بدست آوردند.

 

شایان ذکر است که در سه ماه پیش رو یعنی تا اعلام نتایج برترین برندهای عروسی در پاییز ۱۳۹۷، اگر شما هم علاقه مند هستید تا تاثیری در نتایج رتبه بندی برندهای عروسی داشته باشید می توانید از طریق ثبت امتیاز در این مشارکت بزرگ شرکت کنید و تجربیات خود را از دریافت خدمات در هر یک از مشاغل مرتبط با عروسی با ما در میان بگذارید. وب سایت عروسکو در کمال افتخار میزبان برترین برندهای عروسی کشور بوده که کلیه مشاغل ثبت شده در آن دارای کلاس بالای کیفی در خدماتشان هستند.