در این مطلب قصد داریم تا چند تکنیک حرفه ایی گریم صورت را معرفی کنیم. با دانستن این تکنیک ها یک گریم صورت حرفه ایی را انجام دهید با این تکنیک ها چین و چروک صورت تان را از بین ببرید پس با ما همراه شوید.

از بین بردن چین و چروک صورت با استفاده از گریم صورت:

گریم صورت روش و تکنیک های مخصوص به خودش را دارد و استفاده همین تکنیک ها و روش ها باعث می شود تا یک آرایش عادی با گریم صورت تفاوت پیدا کند، هنگامی که مواد آرایشی روی صورت شما بسیار مشخص و نمایش دهنده است نشان دهنده آرایش غیر حرفه ایی است. آرایش بر روی صورت شما باید بسیار طبیعی به نظر برسد و اصلا نشان دهنده این نباشد که مواد آرایشی روی صورت شما قرار دارد.

اگر مواد آرایشی بر روی صورت شما نشان داده شود دیگر پوشانده مشکلات و عیب های صورت نیست و بیشتر نمایش دهنده آن ها است. البته این مورد در رابطه با کانسیلر ها بیشتر اهمییت دارد، به این خاطر که به عنوان زیر ساز آرایش استفاده می شود و بسیار مهم است که زیرساز خوبی استفاده شود. کانسیلر های هرلیچ یکی از محصولات عالی برای گریم صورت است که برای زیرساز آرایش بسیار مناسب است.

گریم صورت برای از بین بردن چروک چشم:

پوست زیر چشم نازک تر است و به طور معمول استفاده از محصولات آرایشی غیر استاندارد باعث می شود تا زیر چشم ها زودتر چروک شوند. در این صورت اگر پوست صورت رنگ پریده یا سفید باشد رنگ های آن به خوبی نمایش داده می شود و باعث می شود تا صورت خسته تر به نظر برسد. به همین دلیل در گریم صورت به این نقطه از صورت بسیار توجه کنید و از محصولات آرایشی مناسبی برای گریم صورت خود استفاده کنید. هرلیچ ارائه دهنده محصولات گریم حرفه ایی و است.

قدم اول برای گریم صورت:

در ابتدا بهتر است که به پوست خود توجه کنید اگر پوست خشکی دارید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید و زیر چشم های خود را هم حتما مرطوب کنید. از کانسیلر کرمی استفاده کنید که یک یا دو درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد. کانسیلر هرلیچ از محصولات گریم صورت است که برای پوشاندن سیاهی های زیر چشم بسیار مناسب است. کانسیلر را از گوشه داخلی چشم در حوالی استخوان گرد زیر چشم بزنید، یادتان باشد که بهتر است که تنها به زیر چشم هایتان را نزنید. باید کانسیلر از زیر پلک تا حدود نیم سانت زیر استخوان حدقه چشم را بپوشاند و به سمت شقیقه ها محو شود. برای این که نتیجه بهتری بگیرد از برس مخصوص کانسیلر استفاده کنید.

قدم دوم گریم صورت:

از اصلاح کننده های چشم استفاده کنید که بسیار ظریف هستند و خیلی دقیق با آن می توانید منطقه ایی را که می خواهید رنگ کنید. اگر خطوط زیر چشم های خود دارید و یا پوست این قسمت چروک خورده است می توانید با اصلاح کننده چشم این چروک ها را بپوشانید و در گریم صورت بسیار مورد توجه است.

قدم سوم گریم صورت:

با انگشت میانی خود زیر چشم های خود را که کانسیلر زده ایید ضربه بزنید تا کانسیلر جذب پوست شما شود. این نکته را توجه داشته باشید که نباید دست یا انگشت روی پوست خود بکشید. بهتر است که از کانسیلر های استاندارد استفاده کنید که زیر چشم خود می زنید به پوست زیر چشم هایتان آسیب نزند.

قدم چهارم گریم صورت:

حالا بهتر است که از کرم پودری استفاده کنید که تن زرد دارد و زیر چشم را به طور کامل بپوشاند و به این صورت کانسیلر خودش را خیلی خوب نشان می دهد. بهتر است که با استفاده از برس های مخصوص برای زیر چشم خود استفاده کنید. برس های مخصوص گیم صورت هرلیچ در اندازه ها و سایز های مختلف وجود دارد.

قدم پنجم گریم صورت:

از کانسیلر برای گریم بینی هم می توانید استفاده کنید به این صورت که، برای از بین بردن قرمزی اطراف بینی بهتر است که از کانسیلر استفاده کنید. و با استفاده از برس ظریف تمام تیرگی ها و قرمزی های اطراف بینی خود را بپوشانید.

قدم ششم گریم صورت:

با کانسیلر می توانید خط دور لب های خود را هم گریم کنید. در واقع در این منطقه کاری می کند لب ها برجسته تر به نظر برسد و همچنین باعث می شود تا رژ لب پخش نشود. برا این که لب ها برجسته تر و زیبا تر به نظر برسد بهتر است تا قسمت پایینی لب خود را روشن کنید.

این شش قدمی که در این مطلب گفتیم با استفاده از کانسیلر می توانید گریم صورت را انجام دهید و چین و چروک صورت های خود را بپوشانید. اگر این نکات را رعایت کنید می توانید گریم صورت حرفه ایی داشته باشین و آرایشی تمیز و متفاوت داشته باشید.