بهترین رینگ لایت کدام مدل است؟ پیش از هر چیز می بایست بدانیم از رینگ لایت برای چه کاربردی می خواهیم استفاده کنیم. رینگ لایتها معمولاً برای کاربری های زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

  • عکاسی حرفه ای
  • فیلمبرداری حرفه ای
  • آرایشگاه و سالن های زیبایی
  • مطب پزشکان و دندانپزشکان
  • تولید محتوا

در تمامی موارد ذکر شده، نور حرف اول را می زند. یعنی رینگ لایت پیش از هر چیزی و مهم تر از امکانات جانبی که دارد، می بایست نور خوبی داشته باشد. بهترین رینگ لایت، رینگلایتی است که نور قوی و قابل تنظیمی داشته باشد. به عنوان مثال رینگ لایت HS200W برند نکسوس، نور بسیار پرقدرت ۲۰۰واتی و ریموت کنترل با قابلیت تنظیم شدت و رنگ نور را داراست. رنگ نور در واقع طیفهای مختلف نور بین آفتابی و مهتابی می باشد. که بسته به نور محیط و انتظارمان از عکس، می توانیم در درجات مختلف آن را تنظیم کنیم. این رینگ لایت را می توان بین ۲۸۰۰ تا ۶۵۰۰ درجۀ کلوین به صورت تدریجی تنظیم نمود. از اینرو برای هر نوع کاربری حرفه ای یا آماتور، کاملاً پاسخگوی نیاز مشتری است.

بهترین رینگ لایت

بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا

بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا در اینستاگرام یا به طور کلی شبکه های اجتماعی، مدلهای دارای هولدر موبایل است. اگر بین محصولات نکسوس به یک رینگ لایت حرفه ای که علاوه بر ریموت کنترل تنظیم کنندۀ نور، نگهدارندۀ موبایل نیز داشته باشد، بخواهیم انتخاب کنیم. بهترین رینگ لایت موجود، مدل HS200WH است. در این مدل می توان به راحتی گوشی موبایل را در وسط رینگ لایت به صورت افقی یا عمودی نصب نمود. همچنین می توان با استفاده از یک شاتر، از راه دور دکمۀ ضبط را فشرد. بهتر است در کنار رینگ لایت از یک میکروفون یقه ای هم برای ضبط با کیفیت صدا در گوشی مویایل بهره ببرید. امروزه تولید محتوایِ با کیفیت در فضای مجازی برای اکثر مشاغل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده که کیفیت بالای صدا و تصویر می تواند کمک شایانی به جذب مخاطب داشته باشد. برای بالا بردن کیفیت تصویر، نور از جمله مهمترین پارامترهاست. در صورتی که نورپردازی خوبی داشته باشیم، با یک دوربین معمولی گوشی موبایل می توانیم بهترین تصاویر را ضبط کنیم.

بهترین رینگ لایت

بهترین رینگ لایت بین محصولات نکسوس

بین محصولات نکسوس، بهترین رینگ لایت و پرکاربردترینشان، رینگلایت ۲۰۰وات است که در حال حاضر در ایران موجود می باشد. این رینگ لایت در دو مدل هولدردار و بدون هولدر عرضه می شود. همچنین رنگ بدنۀ رینگ لایت نیز با توجه به سلیقۀ مشتری و متناسب با دکوراسیون فضایِ مورد استفاده، قابل انتخاب است. رینگ لایتهای نکسوس در رنگها و طرح های مختلف عرضه می شوند. رنگ های موجود، سفید، مشکی، خاکستری، طرح چوب و طرح بتن می باشد. تمامی مدلهای رینگ لایت نکسوس، از یک ریموت کنترل حرفه ای و سه پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویۀ نور، برخوردارند. رینگ لایتهای نکسوس این قابلیت را دارند که روی هر نوع پایه دوربینی نصب شوند. البته پایۀ مورد استفاده می بایست استحکام لازم را داشته باشد. در نهایت در هنگام خرید رینگ لایت، برای اینکه بتوانیم بهترین رینگ لایت را از میان گزینه های موجود در بازار انتخاب کنیم. دو پارامتر اصلی که می بایست ملاک انتخاب قرار داده شود قدرت، کیفیت و تنظیمات نور رینگ لایت، همچنین برند محصول است.