تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی همانطور که از نام آن پیداست به نوعی از تقویم گفته می شود که بر روی میز قرار داده می شود . توجه داشته باشید که تقویم رومیزی از جمله تقویم های پرکاربرد به شمار می رود و به دلیل اینکه مزیت های فراوانی دارند در بسیاری از سازمان ها و مراکز تجاری شاهد استفاده از آنها هستیم . تقویم های رومیزی را می توانید در اندازه های مختلف مشاهده نمایید و به همین دلیل تولید آن متناسب با انواع سلیقه ها بوده و می توانید تقویم را در سایز مورد نظر خود خریداری نمایید . یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر کارایی تقویم رومیزی را می توان دقیق بودن آن دانست چرا که یک تقویم می بایست حتما تمامی تاریخ های سال را به صورت دقیق و تمامی اتفاقات مربوط به هر روز و روزهای تعطیل را به خوبی مشخص سازد . اصلی ترین کاربرد تقویم های رومیزی را می توان به مراکز تجاری و ادارات نسبت داد ، چرا که معمولا سررسید ها در منازل یا برای استفاده شخصی یا به مشتریان به عنوان هدیه اهدا می گردد . تقویم رومیزی ۹۹ نیز به بازار عرضه شده است که تمامی روزهای مربوط به این سال را می توانید در این تقویم مشاهده نمایید. تقویم رومیزی سال ۹۹ در بر گیرنده تمامی اتفاقات و روزهای تعطیل در این سال می باشد و از همین حالا می توانید آن را از سایت گاموت خریداری نمایید .

انواع تقویم رومیزی

انواع تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی را علاوه بر اندازه ، از جنبه های دیگری نیز می توان به انواع مختلف دسته بندی نمود که یکی از این موارد را می توان مدل این تقویم ها دانست . در بسیاری از تقویم ها شاهد ۱۲ صفحه خواهیم بود که هر صفحه مربوط به یک ماه از سال می باشد اما در برخی از آنها ۳۶۵ صفحه برای تقویم در نظر گرفته شده است و هر یک صفحه مربوط به یک روز از سال می باشد . کسانی که دچار فراموشی هستند و یا می خواهند کلیه اعمال روزمره خود را به صورت دقیق انجام دهند این نوع تقویم ها می تواند بهترین انتخاب برایشان باشد ، چرا که در اوایل هر ماه می توانند کلیه کارهای مربوط به هر روز را یادداشت نموده و با گذشت روزها و ورق زدن تقویم با تمامی اعمال خود آشنایی داشته باشند و هیچ یک از کارهایشان را فراموش نکنند .

سفارش تقویم رومیزی

تقویم ها به دلیل اینکه هر روزه در معرض دید قرار می گیرند برای تبلیغات بسیار موثر خواهند بود و به همین دلیل بسیاری از شرکت های تجاری و سازمان ها در صدد اند تا تبلیغات خود را هر ساله بر روی تقویم رومیزی چاپ نمایند . شما نیز می توانید با چاپ تبلیغات خود بر روی تقویم رومیزی آن را توزیع نموده و تبلیغات گسترده ای در بازار هدف مورد نظر داشته باشید. لازم به ذکر است که شرکت گاموت با استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه ها می تواند چاپی با بالاترین کیفیت بر روی تقویم مورد نظر شما داشته باشد. همچنین می توانید نوع تقویم مورد نظر خود را نیز مشخص نموده و اقدام به سفارش تقویم رومیزی در تهران با طرح و اندازه مورد نظر خود نمایید .

خرید تقویم رومیزی

خرید تقویم رومیزی

به دلیل محبوبیت بالایی که تقویم رومیزی در میان مردم و صاحبان مشاغل پیدا کرده است مراکز متعددی اقدام به فروش آن نموده اند و در حالت کلی این مراکز را می توان به دو روش حضوری و غیر حضوری دسته بندی نمود . منظور از روش خرید حضوری مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می نمایند و این روش به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته است اما روش خرید غیر حضوری را می توان به وب سایت های اینترنتی نسبت داد که خرید از این مراکز در کمتر از چند دقیقه امکان پذیر بوده و محصول خریداری شده را جلوی درب منزل تحویل خواهید گرفت . جهت سفارش انواع سررسید ، سالنامه و تقویم رومیزی کافی است با کارشناسان گاموت در تماس باشید تا در انتخاب بهترین گزینه شما را یاری نماییم

قیمت تقویم رومیزی

قیمت یکی از مواردی است که صاحبان کسب و کارها توجه ویژه ای به آن دارند و در رابطه با قیمت تقویم رومیزی باید گفت : قیمت این هدیه نسبت به سررسید با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب بوده و امکان خرید آن برای همگان وجود خواهد داشت. جهت مشاهده قیمت دقیق این محصول می توانید به وب سایت اینترنتی شرکت گاموت مراجعه نموده و پس از مقایسه ، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید . قیمت های این مرکز نیز به دلیل عدم وجود واسطه ، پایین تر خواهد بود .

کیفیت تقویم رومیزی

تجربه نشان داده است که کیفیت در محصولی مانند تقویم رومیزی بسیار حائز اهمیت است چرا که این محصول به مدت یکسال روی میز کار یا در منازل مورد استفاده قرار می گیرد . کیفیت تقویم رومیزی به عوامل زیادی مانند کیفیت متریال اولیه ، کیفیت چاپ، کیفیت جلد سازی پایه و صحافی بستگی دارد . از این رو توصیه می کنیم این محصول را از تولید کننده ای خریداری نمایید که همه واحد های تولید تقویم رومیزی را داشته باشد و واسطه نباشد . شرکت گاموت با دارا بودن چاپخانه اختصاصی و صحافی تمام اتوماتیک ( صحافی لاین ) کیفیت تقویم رومیزی خود را تضمین می کند .

تقویم رومیزی اختصاصی

شرکت های تولید کننده تقویم رومیزی هر سال چندین مدل از این محصول را به صورت عمومی ( یعنی با طرح و رنگ عمومی ) ارائه می کنند ، از این رو به دو روش می توان تقویم رومیزی را اختصاصی کرد :

  • در صورتی که تیراژ سفارش شما کمتر از ۱۰۰۰ عدد می باشد می توانید از نمونه های عمومی تقویم رومیزی سفارش داده و آن را با درج لوگو بر روی پایه به روش های طلاکوب ، پلاک فلزی و … اختصاصی کنید .
  • در صورتی که تیراژ سفارش شما بیشتر از ۱۰۰۰ عدد می باشد می توانید تقویم رومیزی خود را به طور کامل اختصاصی کنید . به این صورت که روی پایه طرح اختصاصی خود مثل تکرار لوگو را چاپ کنید ، یا اینکه اسم شرکت و لوگو خود را روی برگه اول چاپ کنید و در برگه های داخلی آن محصول یا خدمات خود را معرفی کنید .

                              شماره تماس با مجموعه گاموت پرینت :

(۰۲۱) ۸۸۸۱۴۴۵۶