معرفی سرویس کاهش پینگ پارس پینگ

تا چند سال قبل چیزی به نام سرویس کاهش پینگ نداشتیم، این سرویس نوپا چیزیست که طی چند سال اخیر در سطح اینترنت و در میان وبسایت ها دیده شده است.

سرویس پارس پینگ با داشتن سرورهای ایرانی قدرتمند به شما این امکان را می دهد که وضعیت بازی آنلاین خود را به اصطلاح روان تر کرده و در نهایت با پینگ تایم کمتری وارد گیم مورد نظر خود شوید و در نتیجه بازی آنلاین بهتر، لذت بخش تر و سریع تری را تجربه کنید و احتمال قطع شدن ناگهانی و اختلال اینترنت خود را به حداقل ممکن برسانید.

عملکرد سرویس کاهش پینگ بطوریست که هم سرور کاهش پینگ و هم کاربر باید در یک کشور یکسان باشند، بنابراین کلیه سرورهای پارس پینگ در ایران بوده و فعالیت وبسایت ما تماما قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

شاید با خودتان فکر کنید که ۱۰۰ میلی ثانیه پینگ کمتر یا بیشتر چیز چندان مهمی نباشد، اما اگر اینطور فکر می کنید سخت در اشتباهید !

شاید برای یک بازی فوتبالی مثل FIFA پینگ پایین چندان اهمیتی نداشته باشد، اما برای بازی های تیراندازی خیر، اینطور نیست! کافیست یکبار بازی پرطرفدار  Counter Strike یاRainbow Six  را بصورت آنلاین بازی کرده باشید، آن زمان است که متوجه خواهید شد که پینگ ۲۰۰ میلی ثانیه نسبت به پینگ تایم ۱۰۰ میلی ثانیه چقدر در هدف گیری، تیراندازی، عکس العمل و نتیجه بازی شما تاثیر گذار خواهد بود.

هر چقدر پینگ تایم اینترنت شما داخل این گیم بیشتر باشد راحت تر توسط بازیکنان حریف مقابل مورد اصابت گلوله قرار خواهید گرفت! بله پینگ فقط روی بازی تاثیر گذار نیست، روی نتیجه آن هم تاثیر مستقیم دارد !

می خواهید بدانید چرا این اتفاق می افتد؟ با ما همراه باشید 🙂

وقتی شما با پینگ ۲۰۰ میلی ثانیه وارد بازی می شوید به این معنیست که در هر ثانیه ۵ فریم (تصویر) از بازی را مشاهده می کنید، اما زمانی با پینگ ۱۰۰ میلی ثانیه بازی می کنید این عدد به ۱۰ فریم افزایش پیدا می کند. یعنی می توان گفت که سرعت بازی برای شما عملا دو برابر می شود. برای گیمر های حرفه ای حتی ۱۰ میلی ثانیه هم عدد بسیار بزرگیست! چه برسد به ۱۰۰ میلی ثانیه !

پس وقتش رسیده از سرویس های کاهش پینگ پارس پینگ استفاده کنید! همین الان وارد سایت parsping.ir شده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و بصورت آنی و پس از پرداخت آن را دریافت کنید. در ضمن می توانید قبل از خرید از بخش تست رایگان سرویس را بر روی اینترنت خود تست کرده و از عملکرد آن بر روی اینترنت خود اطمینان پیدا کنید.

دلایل استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد عرضه بازی های جدیدی هستیم که جنبه بازی و تفریح آنان بیشتر به یک رشته ورزشی تبدیل شده است، کمپانی ها و شرکت های بزرگ بر روی ساختن تیم و شرکت در مسابقات سرمایه گزاری میکنند. این امر باعث شده در کشور عزیزمان ایران نیز شاهد به میدان آمدن تیم های متعدد باشیم که واقعا میشه گفت چیزی از تیم های دیگر کشور ها کم ندارند ولی خوب با وجود سرعت پایین اینترنت و نبود زیر ساخت مناسب بیشتر گیمران از نداشتن اینترنت مطلوب رنج میبرند، در این میان چند شرکت اینترنت با شعارهایی مانند اینترنت گیمینگ پا به میدان گزاشته اند که کیفیت آنها هم با سرور های خارج از کشور چنگی به دل نمیزند، حال این سوال پیش می آید که چه راه هایی برای بالا بردن کیفیت اینترنت و کم شدن پینگ و پکت لاست وجود دارد، در جواب میتوان گفت بهترین گزینه راه اندازی سرور بازی ها در داخل کشور است، که این امر در حال حاضر با توجه به سیاست های کشور و بنیاد ملی بازیهای رایانه ای نشدنیست. روش دیگر، استفاده از سرویس های کاهش پینگ پارس پینگ  می باشد. شما با اتصال به سرور ما از شرایط بسیار مطلوب تری برای انجام دادن بازیهایی که سرور آنها در خارج از کشور است بهره خواهید برد و هم چنین افزایش سرعت بازی آنلاین را تجربه خواهید کرد.

پینگ تایم

یکبار بررسی وضعیت پینگ و داشتن این تصور که پینگ همیشه ثابت خواهد ماند تصوری غلط می باشد، خود کلمه پینگ تایم گویای این موضوع می باشد که پینگ در زمان معنی خواهد داشت و طی تمامی زمان ها ثابت نیست و می تواند مقادیر مختلفی داشته باشد. اینکه پینگ تایم در لحظه ای نرمال بوده دلیل بر این نیست که در تمامی لحظات هم نرمال خواهد ماند حتی بعد از اتصال و در زمان استفاده از کاهش پینگ نیز این قانون حاکم است.

پینگ به آدرس ها

آی پی هایی نظیر ۸٫۸٫۸٫۸ و یا ۴٫۲٫۲٫۴ که در میان گیمرها رواج دارد صرفا آی پی هایی هستند که جهت تست کلی وضعیت اینترنت پینگ تایم کاربرد دارند. با زبانی ساده تر تنها آی پی هایی که برای شما اهمیت دارند تنها و تنها IP های گیم سرور می باشند و به هیچ وجه پینگ از ادرس های دیگر کاربردی ندارد، چرا که هر دو آنها از DNS های گوگل هستند و طبیعتا سرور گیم که روی آن بازی می کنید سرور DNS گوگل نیست!

پارس پینگ چگونه کار می کند ؟

پارس پینگ با بهره گیری از سرورهای قدرتمند از بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنتر های ابری ایران، پینگ تایم فوق العاده ای را به شما هدیه می کند 🙂

شما با متصل شدن به سرور های پرقدرت پارس پینگ، تاثیر معجزه آسایی را در کاهش پینگِ اینترنت خود مشاهده خواهید کرد. به این گونه که پس از اتصال به سرویس، تعداد Packet Loss یا همان Timed Out های اینترنت کاربر به حداقل میزان ممکن خود رسیده و هم چنین Delay یا همان تاخیرهای داخل گیم نیز تا حد بسیار زیادی از بین خواهد رفت تا شما بازی آنلاین بدون لگ و قطعی ای را تجربه کنید. علاوه بر این مورد، این سرویس کاهش پینگ به شما کمک می کند تا پینگ اینترنت خود را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهید.

انتخاب سرویس کاهش پینگ مناسب:

پس از تست کردن سرویس بصورت کامل (ترجیحا داخل خود گیم) و در صورت داشتن رضایت از آن میتوانید اقدام به خرید فرمایید (با مراجعه به صفحه اصلی وبسایت پارس پینگ، و انتخاب یکی از دو پلن نامحدود زمانی و یا یکماهه).

تست رایگان :

جهت دریافت اکانت تست رایگان به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

شایان ذکر است در صورت نارضایتی از کارکرد سرویس (با ذکر دلیل موجه) می توانید تا ۷ روز پس از خرید، وجه پرداختی خود را پس بگیرید.