اگر از جابه جایی های طاقت فرسا خسته شده اید ، وقت آن رسیده تا پروسه اسباب کشی خود را برون سپاری کرده و به دیگر امورات خود برسید .

خدمات اسباب کشیVIP  به برون سپاری مراحل یک جابه جایی از شروع تا پایان گفته می شود که در این پروسه تمامی مراحل اعم از جمع آوری و بسته بندی ، حمل و نقل و باز کردن و چیدمان در محل جدید انجام می شود . با مراجعه به سایت www.easypackco.ir  می توانید از خدمات کامل و VIP ایزی پک آگاه شوید .

معمولا یکی از دغدغه های همیشگی افراد قبل و یا بعد از انتخاب محل سکونت جدیدشان شروع و انجام مراحل اسباب کشی از خانه قدیم به خانه جدید می باشد و این موضوع می تواند طعم شیرین تجربه زندگی در محل جدید را از بین ببرد ، از همین رو شرکت ایزی پک با ارائه خدمات اسباب کشی به صورت VIP از صفر تا صد مراحل جابه جایی شما را مدیریت می کند .

بیایید کمی بیشتر در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنیم :

اگر بخواهیم یک اسباب کشی منزل را به بخش های مختلفی طبقه بندی کنیم ، می توانیم آن را به سه بخش : جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جا به جایی ، باز کردن و چیدمان تقسیم کنیم .

همه ما به خوبی به این موضوع آگاه هستیم که جمع آوری و بسته بندی لوازم داخلی منزل و آماده کردن آن برای جابه جایی پروسه بسیار سخت و طاقت فرسایی است . یادتان باشد که انجام درست و اصولی جمع آوری و بسته بندی میتواند ضامن سلامت وسایل و عدم هیچگونه صدمه ای به اسباب و وسایل های مهم و گران قیمت شما می شود . برای انجام درست این مرحله همگی افراد خانواده باید با کمک یکدیگر اقدام به جمع آوری و بسته بندی وسایل مختلف کنند که معمولا به دلیل وجود مشغله های روزمره افراد مختلف خانواده و عدم حضور آن ها در پروسه اسباب کشی موجب بروز بسیاری از فشارهای عصبی و استرس های موجود در یک پروسه اسباب کشی و حتی موجب اختلافات خانوادگی نیز میشود .

مراحل خدمات اسباب کشی VIP

اگر بخواهیم ارتباط خدمات اسباب کشی VIP را با این گونه مشکلات رایج را برای شما توضیح دهیم می توانیم به اولین بخش در خدمات اسباب کشی آسان و VIP اشاره کنیم ؛ مجموعه ایزی پک با توجه به تجربه چندین ساله خود در رابطه با مدیریت و اجرای انجام مراحل اسباب کشی افراد به خوبی با مشکلات و سختی های انجام یک اسباب کشی برای شما آشنا می باشد و خدماتی که در این راستا ارائه می دهد دقیقا متناسب با شرایط خاص جابه جایی شما می باشد . لازم به ذکر است که بخش اول خدمات قابل ارائه در اسباب کشی VIP توسط شرکت ایزی پک جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل می باشد.

این خدمات دقیقا متناسب با نیاز و در خواست شما و متناسب با شرایط خاصی برای شما قابل انجام می باشد و این دقیقا همان چیزی است که می تواند فشارهای عصبی و استرس های رایج را برای شروع یک اسباب کشی ایده آل از شما دور کند . ما به خوبی مشکلات افراد در یک پروسه جابه جایی و اسباب کشی آسان را می شناسیم و دقیقا خدماتی را ارائه می دهیم که آن مشکلات را پوشش داده و موجبات آسایش خاطر شما را فراهم آورد.

در این مرحله همیشه شما نیاز به ملزومات اسباب کشی دارید تا به وسیله آن ها وسایل منزل را جمع آوری و مقاوم سازی کنید تا در حمل و نقل صدمه ای به آن ها وارد نشود. ایزی پک علاوه بر ارائه خدمات اسباب کشی ، دارای اولین فروشگاه تخصصی وسایل اسباب کشی نیز می باشد و شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه ایزی پک وسایلی همچون کارتن اسباب کشی ، پلاستیک های حباب دار ، کاغذهای مخصوص بسته بندی ظروف شکستنی ، چسب های مقاوم بسته بندی و … خریداری کنید .

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بخش دوم انجام یک اسباب کشی آسان و حمل و جابه جایی وسایل به محل جدید می باشد . مرحله حمل و جابه جایی خود شامل سه بخش بارگیری ، بارچینی و تخلیه بار میباشد همه ما می دانیم که هر سه بخش این مرحله نیاز به تجربه ، تخصص و مهارت دارد .خیلی از ما به یاد داریم در سالیان نه چندان دور برای جا به جایی و انتقال وسایل یک منزل به محل جدید افراد خود آستین ها را بالا زده و انجام این مرحله را شخصا به عهده می گرفتند و این دقیقا زمان پیدایش جمله معروف ترس اسباب کشی مثل یک آتش سوزی می ماند بوده است. مجموعه ایزی پک در بخش دوم خدمات اسباب کشی VIP به انجام و اجرای این مهم به صورت تخصصی پرداخته و با توجه به ملزومات و نیازهای این بخش تمامی شرایط  مورد نیاز را فراهم آورده است .

بخش سوم از مراحل اسباب کشی که در بالا به آن اشاره کردیم باز کردن و چیدمان وسایل در منزل جدید می باشد یادتان باشد که انجام مراحل یک اسباب کشی کاملا به یکدیگر وابسته و متصل می باشند چرا که اگر یکی از مراحل این پروسه به درستی انجام نشود سایر بخش ها نیز دچار مشکل خواهند شد .

به طور مثال شما برای داشتن یک بارگیری ، بارچینی و تخلیه بار اصولی و استاندارد باید وسایلتان به درستی بسته بندی شده باشد و یا برای اینکه در مرحله سوم که همان باز کردن و چیدمان وسایل می باشد دچار مشکل نشوید می بایست در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل ، کار لیست برداری و نوشتن محتویات بسته ها که یکی از اصول مهم بسته بندی لوازم می باشد را به درستی انجام داده باشید تا در هنگام تخلیه  وسایل از ماشین حمل به داخل منزل جدید بسته ها در بخش هایی که مربوط به آن  می باشند قرار بگیرند تا از آشفتگی کارتن ها و وسایل در محل جدید جلوگیری شود پس می بینید که اگر اولین مرحله کار اسباب کشی به درستی انجام شود تا زمان پایان آن شما یک اسباب کشی آسان را تجربه می کنید .

در توضیح بخش سوم خدمات اسباب کشی آسان لازم است ذکر کنیم که شرکت ایزی پک بعد از انجام مراحل جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جابه جایی ،خدمات باز کردن و چیدمان لوازم منزل شما را نیز در محل جدیدتان انجام خواهد داد و شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی تان همراهی خواهد کرد و این همان شعار ایزی پک در انجام خدمات اسباب کشی آسان می باشد که ما از شروع تا پایان با شما هستیم.

توضیحاتی که در بالا ارائه شد صرفا اطلاعات مختصری در رابطه با خدمات اسباب کشی آسان و VIP می باشد که شما می توانید با تماس با شماره های  ۲۲۷۳۰۱۰۰-۰۲۱ اطلاعات کامل تری را از کارشناسان ایزی پک دریافت نمائید.