بررسی یک ادعا: آیا هاست وردپرس واقعاً باعث بهبود سرعت و عملکرد وردپرس خواهد شد؟

چکیده: آیا هاست وردپرس با هاست لینوکس معمولی تفاوتی دارند یا نامگذاری “هاست وردپرس” یک ترفند زیرکانه برای بازاریابی و فروش بیشتر یک محصول است!؟

هاست وردپرس چیست؟

بنابر تعریف همیار: “در واقع هاست وردپرس چیز عجیب غریبی نیست. همانند تمامی سرویس‌های هاست است ولی تنها فرقی که دارد این است که سرویس دهندگان، آن را برای وبسایت‌های وردپرسی تنظیم کرده‌اند تا بستر استانداردی برای وردپرس ایجاد کنند. این نوع سرویس‌ها کارایی و ایمنی بهتری برای سایت وردپرسی فراهم می‌کنند” و همچنین هاست‌ وردپرس از محدودیت منابع سخت افزاری بیشتری نسبت به هاست معمولی برخوردار است.

اما پرسش اصلی همچنان پابرجا ست:

آیا سرویس های میزبانی وب معمولی با هاست وردپرس تفاوتی دارند یا این نوع نامگذاری محصول، از ترفند های کلاسیک و زیرکانه ی بازاریابی برای فروش بیشتر است!؟

برای ارایه پاسخ دقیق و مستند به این پرسش تصمیم گرفتیم به جای نوشتن مطالب تکراری در رابطه با مزیت‌های هاست وردپرس، سرعت بارگذاری تعدادی از سایت های مشتریانی که سایت خود را به هاست وردپرس ما منتقل کردند را قبل و بعد از انتقال توسط یک معیار معتبر جهانی بسنجیم.

برای انجام این تست از سرویس جی تی متریکس استفاده و عملیات اسکن سایت را قبل ار انتقال (شماره ۱) و بعد از انتقال (شماره ۲) به هاست وردپرس سیب هاست انجام دادیم:

* لازم به ذکر می باشد که برخی سایت ها بعد از انتقال به هاست وردپرس سیب هاست با درخواست مشتری توسط ما به صورت رایگان بهینه سازی شده اند که بهبود این سایت ها در نتایج کاملا مشخص است.

یکی از نمونه های سایت های وردپرسی بهینه سازی شده توسط سیب هاست:

  • وب سایت قبل از انتقال بر روی سرور لینوکس آلمان.
  • وب سایت بعد از انتقال بر روی سرور ایران، هاست وردپرس سیب هاست.
  • وب سایت پس از بهینه سازی توسط سیب هاست.

چرا هاست وردپرس سیب هاست کیفیت بالاتری نسبت به سایر رقبا دارد؟

  • سخت افزار سرور با مشاوره یک شرکت معتبر بین المللی با استراتژی سرمایه گذاری برای رسیدن به بالاترین کیفیت معماری و تهیه، و نرم افزار ها توسط شرکت مذبور پیاده سازی و پیکربندی شده. همچنین در این سرور تمامی لایسنس های استفاده شده در سیستم عامل، وب سرور و کنترل پنل به صورت کاملا قانونی خریداری شده و این موارد از سایت های ارایه دهنده خدمات فوق قابل استعلام می باشد.
  • در این سرور از هارد های SSD سطح تجاری مخصوص سرور با پیکربندی Raid 50 استفاده شده که باعث بالارفتن امنیت و سرعت خواندن/نوشتن اطلاعات بر روی سرور شده.
  • پشتیبانان سیب هاست بر وردپرس تسلط کامل دارند و این تسلط باعث حل شدن بیشتر مشکلات سایت های وردپرسی مشتریان در نتیجه افزایش رضایت آنها شده.
  • سرور با رعایت تمام اصول امنیتی پیکربندی شده.
  • سیستم عامل کلودلینوکس به همراه لایت اسپید سطح تجاری به همراه لایسنس LSCache فعال بر روی آخرین و جدیدترین نسخه دایرکت ادمین با ظاهری بسیار مدرن و امکاناتی کامل.
  • نصب، انتقال، بهینه سازی و رفع مشکلات جزیی وردپرس توسط کارشناسان سیب هاست به صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت.
  • شروع قیمت ها از ۹,۹۰۰ تومان ماهانه همراه با اس اس ال رایگان، دامنه یک ساله آی آر رایگان هدیه حتی بر روی سفارش های یک ماهه!

با چشمپوشی از تمام موارد بالا، شاید هنوز برخی افراد با بدبینانه ترین نگاه، دیدگاه “این صحبت ها حقیقت نداره و تصاویر فوتوشاپه! و سرویس ها هیچ تفاوتی با هم ندارند” را داشته باشند.

برای جلب اعتماد این نوع دیدگاه ها و اثبات کیفیت سرویس های سیب هاست، ما سرویس های هاست رایگان ۷ روزه سیب هاست را طراحی کرده و در اختیار تمام مشتریان قرار می دهیم تا مشتریان شخصا کیفیت سرویس دهی سیب هاست را به صورت رایگان بسنجند و پس از جلب رضایتمندی از سرویس ها نسبت به خرید هاست وردپرس اقدام نمایند.

همچنین با توجه به اطمینان از عملکرد و کیفیت بالای سرویس ها و همچنین رضایتمندی ۹۹% مشتریان از خدمات، ضمانت بازگشت وجه به هر دلیل و در هر زمان را برای تمامی سرویس های سیب هاست فعال کرده و در صورت نارضایتی از کیفیت سرویس با کمترین تاخیر ممکن وجه را به حساب شما بازگشت خواهیم داد.

اگر سایت پر مصرف یا پر بازدیدی دارید که فکر می‌کنید برای میزبانی آن نیاز به سرور مجازی دارید، پیشنهاد سیب هاست استفاده از سرور مجازی NVMe ایران سیب هاست با قوی ترین سخت افزار، تحویل آنی، دایرکت ادمین رایگان و نصب و پیکربندی اولیه رایگان است.

با یک کلیک در عرض چند دقیقه میزبان وب سایت خود شوید.