مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » عرفان برزین بازیگر خردسال ایرانی

 عرفان برزین بازیگر خردسال ایرانی

عرفان برزین بازیگر خردسال سینما و تلویزیون متولد ۴ آذر ماه ۱۳۸۶ در تهران می باشد

 

گفت‌وگوی بامزه با عرفان برزین

بازیگری در چهار سالگی
عرفان برزین: اولین‌بار وقتی چهار سالم بود تو یکی از قسمت های مجموعه «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» بازی کردم، با اینکه نقشم در آن سریال زیاد نبود اما خیلی ها آن نقش را دوست داشتند.

پدر عرفان: بعد از آن سریال عرفان در تله فیلمی با حضور داریوش ارجمند و نیلوفر شهیدی ایفای نقش کرد. آن تله فیلم برای عرفان حکم سکوی پرتاب را داشت چرا که بعد از آن سیل پیشنهادات به سمت او سرازیر شد و در فیلم و سریال‌های زیادی به ایفای نقش پرداخت.

عرفان چطور بازیگر شد
عرفان برزین: من عاشق بازیگری‌ام و از اینکه جلوی دوربین قرار بگیرم، اصلا خسته نمی‌شوم تا حالا نشده که به بابا، مامانم بگم که چرا بازی می‌کنم.

پدرعرفان: بسیاری از ما می‌پرسند چه شد که عرفان از سن و سال کم به بازیگری روی آورد و توانست در این عرصه موفق شود. واقعیت این است که ما هیچ کار خاصی برای حضور عرفان در این حیطه انجام ندادیم و پیشرفتی که او در این عرصه حاصل کرده، ماحصل لطف خدا و استعداد خود اوست و امیدواریم در آینده هم همچنان لطف خداوند شامل حال عرفان شود و شاهد پیشرفت او باشیم. من و مادر عرفان هیچ کدام، علاقه‌ای به بازیگر شدن نداشتیم اما زمانی که موضوع بازیگری پسرمان به میان آمد نه تنها مخالفتی نکردیم بلکه همه تلاش‌مان را به کار بستیم تا او در این عرصه فعالیت کند.

عرفان برزین
عاشق سروش صحت ام
عرفان برزین: از بین کارایی که تا حالا بازی کردم سریال «شمعدونی» و نقش عرشیا را از همه بیشتر دوست دارم. شاید این موضوع به خاطر اینه که آقای صحت خیلی مهربان است و مدام تو کار به من محبت می‌کرد و حواسش به من بود بعد از اینکه سریال هم تمام شد هنوز هم باهاشون ارتباط دارم.

چطوری دیالوگا رو حفظ  می‌شم
عرفان برزین:  خیلیا از من می‌پرسند چطور دیالوگای به این طولانی را تو فیلم و سریال ها حفظ می‌شوی. معمولا مامانم دیالوگا را برام چند بار می‌خونند و من هم حفظ می‌شوم. بعضی از دیالوگ ها خیلی راحتند و بعد از دو سه بار کاملا حفظ می‌شوم و بعضی ها دیگر را هم باید چند بار تمرین کنم اما کلا برای من کار سختی نیست و هیچ وقت از اینکه بخوام دیالوگ حفظ کنم، خسته نمی‌شوم.

احساس مسوولیت عرفان
پدر عرفان: نکته جالبی که در مورد عرفان وجود دارد، حس وظیفه‌شناسی و اخلاق حرفه‌ای اوست. او کاملا به اهمیت قراردادهای کاریش آگاهست و زمانی که در سفر هستیم و موقع قراردادش فرا می‌رسد، خودش اصرار می‌کند که زودتر بگردیم تا سر کارش حاضر شود. گاهی اوقات که دایی‌اش با او شوخی می‌کند او را به بهانه پول و اسباب‌بازی می‌خواهد از رفتن به سرکار منصرف کند اما عرفان قبول نمی‌کند.

تصاویر عرفان برزین
زنگ تفریح امضا می‌دهم
عرفان برزین: رابطه‌ا‌م با بچه‌های مدرسه خیلی خوب است. از اول که مدرسه رفتم بچه‌ها می‌دونستند که بازیگرم و با من رابطه خوبی داشتند اما از وقتی که سریال «شمعدنی» پخش شد بچه‌ها مدام سراغم می آیند و از من می‌خواهند بهشون امضا بدهم و باهاشون عکس بگیرم. من هم معمولا به بچه‌ها امضا میدهم هر چند که امضام آنطوری که می‌خواهم خوب نیست و باید بهتره بشود، البته بعضی وقت ها از اینکه بخواهم یک ساعت بایستم با همه عکس بگیرم، خسته می‌شم.

می‌خوام با پولام ویلا بخرم
عرفان برزین:  همه پولام رو بابام گذاشته تو بانک و قراره که باهاش برام یک ویلا بخرد. با بخش دیگه‌ای از پول هام هم چیزایی که دوست دارم را می‌خرم.

پدر عرفان: عرفان حسابی حواسش به حساب و کتاب‌های مالی‌اش هست و مدام با ماشین حساب پول‌هایش را محاسبه می‌کند «باخنده».

عکس عرفان برزین
با امین حیایی از همه صمیمی‌تر هستم
عرفان برزین: بین بازیگرا از همه بیشتر با امین حیایی صمیمی‌ام و الان  هم باهاش در ارتباطم و بهش پیام می‌دم. من تو فیلم سینمایی «خوب، بد، زشت» باهاشون کار کردم.

عاشق فوتبال هستم
عرفان برزین: وقتی تو خونه هستم بیشتر وقت ها فوتبال بازی می‌کنم و تلویزیون می‌بینم و با خواهرم هم بازی می‌کنم. من عاشق آبجیم هستم.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت