نایت ملودی » اخبار » سیاست » معاون باراک اوباما:۱+۵ هرچه زودتر مذاکره با ایران را آغاز کند
معاون باراک اوباما:۱+۵ هرچه زودتر مذاکره با ایران را آغاز کند

معاون باراک اوباما:۱+۵ هرچه زودتر مذاکره با ایران را آغاز کند

معاون باراک اوباما در گفتگو با روزنامه آلمانی ” زوددویچه دایتونگ ” افزود : مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۵+۱ هرچه زودتر آغاز شود چرا که نتایج آن برای ما اهمیت فراوانی دارد .

وی افزود : ما در این مذاکرات خواستار اثبات صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران هستیم . معتقدیم در کنار تحریم های اقتصادی و فشارهای سیاسی می توان از گفتگو و مذاکره انتظار نتیجه داشت .

معاون اوباما همچنین مدعی شد : گرچه رییس جمهوری آمریکا خواستار مذاکره با ایران است اما این سیاست همیشگی نخواهد بود

تاریخ: 01 فوریه 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت