مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » حواشی فوتبال جهان » بکام‌ قراردادش‌ را‌ به‌ کودکان‌ بی‌ سرپرست‌ بخشید

154842

پس از امضای قرارداد پنج ماهه دیوید بکام با پاریسن ژرمن، این هافبک ۳۷ ساله مبلغ قرارداد خود را به طور کامل به مرکز خیریه کودکان بی سرپرست بخشید.

دیوید بکام پس از امضای قرارداد با باشگاه پاریسن ژرمن گفت : در مدت حضورم در پاریسن ژرمن هیچ پولی دریافت نخواهم کرد و تصمیم گرفتم مبلغ قراردادم را به یک مرکز خیریه کودکان بی سرپرست در پاریس اختصاص دهم. بکام اشاره ای به مبلغ دقیق قرارداد خود که به این مرکز اهدا می شود نکرد اما تاکید کرد مبلغ قرارداد او بالا است.

کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس با اعتراف به اینکه زبان فرانسوی اش بسیار ضعیف است گفت :دوست دارم خیلی سریع زبان فرانسوی را یاد بگیرم، زیرا از زمانیکه مدرسه را ترک کرده ام فرانسوی حرف نزدم و باید کمی تمرین کنم. وقتی خبرنگاری از بکام گفت حد اقل یک جمله به فراسنوی بگوید ، بکس در پاسخ گفت : ” Bonjour” به معنای سلام.

بکام همچنین اضافه کرد همسرش در مدت ۵ ماه حضور او در پاریس در انگلیس خواهد ماند زیرا فرزندان او باید به مدرسه بروند.

بکام چندی پیش پس از ۶ سال حضور در لس آنجلس گالکسی به پاریسن ژرمن در لیگ فرانسه پیوست تا همبازی زلاتان ابراهیموویچ شود. هافبک سابق تیم ملی انگلیس که ۱۱۵ بازی ملی در کارنامه خود دارد در منچستر یونایتد ، رئال مادرید و میلان ایتالیا نیز سابقه بازی دارد. بکام دلیل خود برای حضور در پاریسن ژرمن را حضور کارلو آنجلوتی در این تیم عنوان کرد که در زمان حضور بکام در میلان نیز هدایت روسونری را برعهده داشت. بکام در این باره گفت : کارلو یکی از بهترین مربیان جهان است. من چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتر انگلیس داشتم اما من در تیمی غیر از منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس بازی نخواهم کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت