مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » خانه داری » لطفا، بدون اخم و ماشین به خرید بروید

لطفا، بدون اخم و ماشین به خرید بروید

به حال و هوای عید و خرید نوروزی نزدیک می شویم. خرید شب عید در این هفته ی باقیمانده تا پایان سال به اوج خود می رسد،یادمان باشد ما بازیگران اصلی این ماجرا هستیم.

برای حل شدن مشکل ترافیک شب عید و دردسرهای خرید آخر سال باید آستین ها را بالا بزنیم و برای کاهش ترافیک و دردسرهای خرید آخر سال تلاش کنیم. اما چطور؟ اینجا چند نکته اساسی در همین زمینه بیان شده است.
لطفا سر فرصت خرید کنید
خیلی از مردم هستند که خرید نوروزی خود را به دقیقه ۹۰ موکول می کنند و شب عید به خرید می روند. برخی هم هستند که خرید خود را تکمیل نکرده و ناگزیر از انجام بخش باقیمانده در شب عید هستند و در نتیجه، شهر در چند روز باقیمانده با ترافیک سنگین تری نسبت به دیگر روزهای آخر سال مواجه می شود. به گونه ای که در معابر منتهی به مراکز خرید، ازدحام بالای ماشین ها و مسافران را مشاهده می کنیم. خب، بهترین کار این است که کمی برنامه ریزی کنیم و خریدمان را به روزهای آخر موکول نکنیم.
روزهای وسط هفته برنامه خرید داشته باشید
همین جوری راه می افتید و به سمت خیابان های اصلی شهر می روید، بعد هم توقع دارید که گرفتار ترافیک نشوید! بهترین کار این است که قبل از شال و کلاه کردن، از وضعیت ترافیک مطلع شوید و بهترین مسیر را انتخاب کنید

یک ایراد کار هم این است که همه در روزهای آخر هفته به سمت مراکز خرید هجوم می برند. این هم باعث ترافیک و ازدحام خواهد شد. می توانیم برای روزهای وسط هفته برنامه خرید داشته باشیم. ساعت خرید هم مهم است. اگر امکان مرخصی گرفتن برایتان وجود دارد، صبح ها و بعداز ظهرها ی روزهای عادی بهترین زمان است. یک راهکار این است که آخر شب به خرید بروید.
بدون خودروی شخصی بروید
عادی ترین و همیشگی ترین توصیه در این روزها و شب ها این است که با ناوگان حمل ونقل عمومی به خرید بروید. براساس تصاویری که دوربین های نظارتی ترافیک نشان می دهند، یکی از دلایل مهمی که به افزایش حجم تردد ها و ترافیک در آخرین ماه سال می انجامد این است که بسیاری از مردم علاقه مندند تا در این روز ها با وسیله نقلیه شخصی به خرید بروند.
مترو یا ماشین شخصی؟
مترو، مترو و باز هم مترو؛ بهترین گزینه برای سفر شهری در تهران در این روزها همین است. مترو یکی از ناوگان مورد علاقه تهرانی ها در سفرهای شهری آخر سال است. بسیاری برای خلاص شدن از ترافیک روی زمین، به زیر زمین می روند و سوار قطارهای این ناوگان می شوند.
از زنجیره ای ها خرید کنید
این روزها فروشگاه های زنجیره ای تبدیل شده اند به یک بازار حرفه ای برای خرید شب عید. خیلی از خانواده ها برای اینکه در وقت صرفه جویی کنند، خریدشان را از فروشگاه های زنجیره ای انجام می دهند. اگر برای نوروزتان قصد خرید دارید و تا به حال هم فرصت انجام این کار را نداشته اید، می توانید سری به این فروشگاه ها بزنید.

 

نیاز به خرید کردن

اول برای بچه ها خرید کنید

 

اول برای بچه ها خرید کنید
برای خرید اعضای خانواده اولویت بندی کنید،از قدیم گفته اند که اول خانم ها، اما شما نشنیده بگیرید و اول برای بچه ها خرید کنید! نیازهایتان را اولویت بندی کنید و بودجه بندی هم یادتان نرود چون برخی فروشنده ها با آن زبان چرب و نرم در یک چشم به هم زدن کاری می کنندکه در همان مغازه اول، بودجه درنظر گرفته شده به پایان می رسد.
برای جای پارک فکر کنید
درست است که عقل حکم می کند این روزها سراغ استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی برویم که البته کمی زحمت بیشتری دارد، اما خب برخی ترجیح می دهند که حتما با اتومبیل شخصی به خیابان بیایند و به مراکز خرید بروند. اگر شما جزو این دسته هستید حتما از قبل برای جای پارک خودرویتان فکری داشته باشید.
به پاساژهای محلی سر بزنید
باور کنید در مراکز خرید بزرگ خیلی تنوع کالاها و قیمت هایشان با مراکز خرید محلی تر فرق نمی کند. برای همین برای خرید یک کفش ساده مثلا از این سر شهر به آن سر شهر نروید بهتر است از روی نقشه ابتدا به جایی سر بزنید که به شما نزدیک تر است و می توان پیاده یا با حداقل فاصله به آنجا رسید.
ترافیک را چک کنید
همین جوری راه می افتید و به سمت خیابان های اصلی شهر می روید، بعد هم توقع دارید که گرفتار ترافیک نشوید! بهترین کار این است که قبل از شال و کلاه کردن، از وضعیت ترافیک مطلع شوید و بهترین مسیر را انتخاب کنید. هم با استفاده از سایت های اینترنتی و هم با استفاده از اپلیکیشن های موبایل می توان به طور لحظه ای، ترافیک معابر شهری مثل تهران را رصد کرد.
درگوشی با مردهای بیزار از خرید
برای خرید اعضای خانواده اولویت بندی کنید،از قدیم گفته اند که اول خانم ها، اما شما نشنیده بگیرید و اول برای بچه ها خرید کنید!

سخت پول درآوردن و خستگی جسمی و فکری از آن عواملی است که گاهی مرد خانه را نسبت به خرید کردن بی میل می کند. اگرخرید کردن را کلا کار بی فایده ای می دانید و همیشه به پس انداز بیشتر بها می دهید، مراقب تله خساست شیطان باشید چراکه شیطان دوست دارد شما شامل این وعده خداوند نشوید «امام سجاد(ع): خداوند بیش از همه از کسی خشنود است که رفاه بیشتری برای خانواده اش فراهم کند». اگر هم به اندازه، اهل خرید برای خود و خانواده تان هستید اما همسرتان گرفتار اسراف شده است، بی تفاوت نباشید. با محبت به او تذکر بدهید و راه های جدید دیگری برای جذابیت زندگی تان پیشنهاد دهید. مردهای با اقتداری که هم پول به همسرشان می دهند و هم با بیان صادقانه شرایط مالی خود، با همسرشان همفکری می کنند، کمتر نیاز است خود را همیشه از خرید محروم کنند یا شاهد اسراف کاری های همسرشان باشند.
حراج دلتان را نبرد!
اگر شما بانوی خانه بدون اینکه واقعا نیاز به خرید چیزی داشته باشید، نمی توانید پیشنهاد یک فروشنده را رد کنید، کلمه حراج مجبورتان می کند خرید کنید یا دلتان که می گیرد فقط خرید آرامتان می کند، به نوعی ولع خرید پیدا کرده اید. کافی است قبل از خرید، لیست نیازهای تان و وسع همسرتان را با هم هماهنگ کنید و همیشه یک سؤال را از خود بپرسید: «اگر این خرید رو نکنم چی می شه؟» این حواس جمعی و نشان دادن کدبانو بودن، توانمندی و محبت خانم را بیش از همیشه در دل همسر و خانواده اش محکم می کند..

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت