نایت ملودی » اخبار » جامعه » ورود «سامانه بارشی» جدید به کشور

از فردا یک سامانه بارشی جدید از سمت غرب و شمال غرب به کشور وارد می شود.

وضعیت آب و هوا

امروز “شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۱” ، براساس تحلیل نقشه های پیش یابی “هواشناسی” در اکثر مناطق کشور تا فردا جو آرام بوده و روند افزایش دما به چشم می خورد که افزایش دما در سواحل شمالی کشور و استان “اردبیل” محسوس بوده و فردا در برخی نقاط استان “گیلان” و “اردبیل” با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.

لازم به ذکر است، از بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی به کشور از سمت غرب در برخی مناطق شمال غرب، غرب و بتدریج جنوب غرب کشور افزایش ابر،وزش باد، بارش های پراکنده رخ می دهد همچنین در این روز در جنوب غرب کشور نیز وزش باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

براساس این گزارش، روز دوشنبه در غرب و جنوب غرب کشور از ناپایداری ها کاسته می شود و گستره بارش ها به سواحل شمالی، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور نیز می رسد همچنین این سامانه بارشی روز سه شنبه درشمال شرق کشور فعال خواهد بود.

گفتنی است ،وضعیت آب و هوای استان های “تهران” و “البرز” امروز، صاف ،در برخی مناطق غبار صبح گاهی و در آخر وقت نیمه ابری پیش بینی می شود.

تاریخ: 16 مارس 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: جامعه

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت