مرتبط با این مطلب

جینفر لارنس چهره تبلیغاتی برند «دیور» شد :

تازه ترین تصاویر تبلیغاتی برند مشهور دیور از کیف های زنانه جدیدش رونمایی شد.

به تازگی برند مشهور دیور که از مهم ترین و اصیل ترین برندهای مشهور دنیای مد است، تازه ترین تصاویر تبلیغاتی کیف های دستی زنانه اش را منتشر کرده است. جنیفر لارنس، هنرپیشه ۲۵ ساله امریکایی که چند سالی است چهره تبلیغاتی برند دیور است، در این تبلیغات حضور دارد.

برخی از این تصاویر را برای شما علاقه مندان به دنیای مد به نمایش می گذارد. جینفر لارنس در این کمپین تبلیغاتی، کیف های دیور از مجموعه کیف های Be Dior و Diorissimo را در دست دارد…

جدیدترین چهره تبلیغاتی برند «دیور» کیست؟جینفر لارنس

جدیدترین چهره تبلیغاتی برند «دیور» کیست؟جینفر لارنس

جدیدترین چهره تبلیغاتی برند «دیور» کیست؟جینفر لارنس

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت