امروز در نایت ملودی
دانستنی هایی در رابطه با صمیمیت و نزدیکی در ازدواج
دانستنی هایی در رابطه با صمیمیت و نزدیکی در ازدواجراهکارهایی برای از بین بردن حشرات خانگی
راهکارهایی برای از بین بردن حشرات خانگیدانستنی هایی مهم در رابطه با بلوند کردن مو..!
دانستنی هایی مهم در رابطه با بلوند کردن مو..!راهکارهایی برای افزایش سلامت درون..!
راهکارهایی برای افزایش سلامت درون..!آیا بازی شطرنج از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند؟
آیا بازی شطرنج از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند؟هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
نایت ملودی » خانواده » تناسب و زیبایی » تناسب اندام » پیامی به کسانی که برای کاهش وزن هرکاری کرده‌اند

پیامی به کسانی که برای کاهش وزن هرکاری کرده‌اند

پیامی به کسانی که برای کاهش وزن هرکاری کرده‌اند

به گزارش به نقل از mindbodygreen ؛ همه ما اصول کاهش وزن را می‌دانیم، کمتر هله هوله خوردن، بیشتر غذاهای طبیعی خوردن، و تحرک بدنی. بنابراین چرا پایبند ماندن به عادات سالم سخت است؟
چون گاهی زندگی مانع می‌شود، شاید سرتان شلوغ است و حتی برای خرید هم فرصت نمی‌کنید از ماشین‌تان پیاده شوید، یا به‌جای ورزش صبحگای، آلارم را خاموش کرده و می‌خوابید. برای همه ما اتفاق می‌افتد، اما در اینجا چند نکته برای شما داریم تا بتوانید هر روز روی اهداف‌تان متمرکز بمانید:
۱٫ دلیل کارتان را شفاف کنید
به روشنی تعریف کنید که چرا می‌خواهید سالم‌تر باشید، این را درنظر بگیرید که چه تغییری در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد. این پرسش‌ها را از خودتان بپرسید:
. درمورد خودتان چه احساسی دارید؟
. در مورد روابط‌تان چه احساسی دارید؟ کارتان؟
. درمورد شیوه ابراز خودتان در زندگی چه احساسی دارید؟
به‌طور شفاف تعریف کنید که چرا می‌خواهید تغییر ایجاد کنید، جایی این را بنویسید و هر روز صبح درموردش فکر کنید. هروقت احساس کردید که به مانعی برخورد کرده‌اید، یا روزی را پشت سر گذاشته‌اید که موقتا شما را از مسیرتان خارج کرده، دوباره دلیل کارتان را روز بعد بررسی کرده و به مسیرتان برگردید.
۲٫ با الهام درونی‌تان بخورید
من فکر می‌کنم همه ما اتفاق نظر داریم که تمام غذاهای طبیعی، نسبت به غذاهای فرآوری شده، ارزش غذایی بیشتری دارند. نکته شماره اول من، تمرکز روی مصرف حداقل غذاهای فرآواری شده است.
از همه مهمتر، شما را تشویق به همساز بودن با چیزی می‌کنم که بدن‌تان سعی دارد به شما بگوید، سعی کنید به شیوه‌ای بخورید که احساس می‌کنید برای‌تان خوب است. چه چیزی احساس انرژی و سبکی بیشتری به شما می‌دهد؟ و بهترین شرایط سلامتی را درنوع خودتان برای شما فراهم می‌کند؟ احتمالا جواب شما، یک ظرف پر از سیب‌زمینی سرخ کرده و همبرگر نیست. هرچیزی که احساس خوب به شما می‌دهد بخورید و هروقت احساس سیری و رضایت کردید، دست از خوردن بکشید.
۳٫ توجه‌تان را از وزن به سلامتی برگردانید
خوب خوردن، سبکی از زندگیست که بدن شما را با سلامتی، سرزندگی و تندرستی حمایت می‌کند. تغذیه خوب و ورزش، فواید شگفت‌انگیزی دارد که فراتر از سایز کوچک‌تر برای شلوار است. روی تقویت روحیه‌، انرژی، اعتمادبنفس، مثبت اندیشی، خلاقیت، و ارتباط قوی‌تر و عمیق‌تر با خودتان متمرکز شوید. البته این‌ها فقط چندتا بودند!
۴٫ یک شبکه سالم از ارتباطات‌تان بسازید
مطالعات نشان می‌دهد، آنهایی که ارتباطات اجتماعی قوی‌تری با دیگران برقرار می‌کنند، موفقیت‌های بزرگ‌تری در رسیدن به اهداف‌شان کسب می‌کنند.
یک سیستم حمایتی سالم ایجاد کنید که ایجاد تعهد و مسئولیت کند. این نگرش، برای اشخاص گوناگون، متفاوت است، اما من توصیه می‌کنم برای تمرینات ورزشی‌تان یک رفیق و همراه پیدا کنید یا اهداف‌تان را در فیس‌بوک یا اینستاگرام اعلام نمایید. راستگو باشید و به دوستان و اعضای خانوده‌تان، اهداف‌تان را بگویید و این‌که چقدر دراین باره جدی هستید. اگر این افراد، همراه و موافق نیستند، کس دیگری را پیدا کنید که موافق شما باشد!
۵٫ راه‌های دیگری برای پرورش خودتان پیدا کنید
خیلی از ما وابستگی شدید احساسی به خوردن داریم. وقتی استرس داریم، مضطربیم، شادیم، عصبانی یا ناراحتیم، اغلب به سمت غذا می‌رویم. در اینجا چند راه چاره برای آرامش شما هنگام شرایط بد داریم:
. یک حمام گرم بگیرید
. یک فیلم مورد علاقه‌تان را ببینید
. مدل موی‌تان را تغییر دهید
. در طبیعت، قدم بزنید
. با یک سرگرمی خلاقانه مشغول شوید
اگر این موارد با شما سازگار نیستند، لیست مخصوص خودتان را تهیه کنید. اگر احساس می‌کنید، شرایط خاصی شما را ترغیب به خوردن می‌کند، به لیست‌تان مراجعه کرده و ببینید دیگر چه کاری می‌توانید برای مراقبت از خودتان انجام دهید.
۶٫ فشار را از خودتان دور کنید
هدف‌تان را روی این بگذارید که هر روز و در هر وعده، انتخاب‌های غذایی عاقلانه و هشیارانه داشته باشید. یعنی وقتی چیزی می‌خورید که خارج از اهداف‌تان است، به خودتان یادآوری کنید که این فقط یک وعده است و با خودتان توافق کنید که وعده بعدی را متفاوت بخورید.
خود بهسازی، گذشت از مرحله‌ای به مرحله دیگر است. هیچ‌کدام از ما کامل نیستیم. همه ما درحال تلاش برای ایجاد عادات بهتر در زندگی‌مان هستیم، بنابراین با دست‌اندازهایی که در مسیرتان است دلسرد نشوید، فقط به جلو پیش بروید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت