نایت ملودی » فرهنگ و هنر » موسیقی » موسیقی ایران » اخبار موسیقی ایران » ثبت‌ نام در آکادمی موسیقی ایرانی آغاز شد
 ثبت نام در آکادمی موسیقی صدای ایده‌ آل پارسیان آغاز شد.
آکادمی موسیقی ایرانی
با اعلام مهدی رنجبر، مدیر روابط عمومی این پروژه، ثبت‌نام آکادمی موسیقی ایرانی صدای ایده‌ آل پارسیان آغاز شد.
فرهاد اشرفی، تهیه‌کننده مجموعه گفت: ثبت‌نام در این آکادمی موسیقی ایرانی از تاریخ چهارشنبه، ۲۳ اسفند ماه آغاز شده و به مدت ۱۴ روز ادامه پیدا می‌کند و در ساعت ۱۲ نیمه شب هفتم فروردین ماه ثبت نام به اتمام خواهد رسید.
طریقه‌ی انجام ثبت نام به صورتی است که متقاضی ثبت نام که از سن پنج سال تا ۹۵ سال می‌توانند به سایت مجموعه صدای ایده آل پارسیان www.sedayeideal.com مراجعه کرده و ثبت‌نام اینترنتی خود را انجام دهند.
پس از ثبت‌نام متقاضیان با تماس از طرف پروژه صدای ایده آل پارسیان متقاضی دعوت به آکادمی می‌شود. طبق طراحی‌های صورت گرفته اولویت با کسانی است که هرچه زودتر ثبت نام خود را انجام می دهند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت