نایت ملودی » فرهنگ و هنر » تاریخ و تمدن » تاریخ و تمدن جهان » کشف آثار باستانی۲۵۰۰ ساله در چین!

چین

بیش از ۱۱۰۰ اثر تاریخی با قدمت ۲۵۰۰ سال در محوطه‌ای تاریخی در چین کشف شدند.

به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در جریان کاوش‌های باستان‌شناسان چینی در محوطه‌ای تاریخی در استان «هوبی» چین، ده‌ها اثر تاریخی ۲۵۰۰ ساله کشف شدند.

به گزارش خبرگزاری شین‌هوا، از میان آثار تاریخی کشف شده یک خنجر جواهرنشان طلایی ۲۱ سانتی‌متری نوجه باستان‌شناسان را به خود جلب کرده که به وزیر جنگ یکی از امپراطوران تمدن چین باستان تعلق دارد.

از دیگر آثار تاریخی کشف شده که همگی به سلسله امپراطوری «ژو» تعلق دارند می‌توان به سلاح، ظروف مسی و سفالی و زیورآلات برنزی اشاره کرد.

پروژه کاوش در محل کشف آثار تاریخی ۲۵۰۰ ساله برای کشف دیگر آثار تاریخی احتمالی همچنان ادامه دارد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت