مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » خانواده » روابط عاطفی » آیین همسرداری » چرا زنها خیانت را فراموش نمی‌کنند؟

چرا زنها خیانت را فراموش نمی‌کنند؟

چرا زنها خیانت را فراموش نمی‌کنند؟
ساعت یادگیری کمتر در طول روز، برای کودکانی که صبحانه نمی‌خورند. محققان می‌گویند حاصل گرسنگی برای کودکان، کم شدن قدرت یادگیری، مشکلات رفتاری و بروز خشم است؛ پس برای جلوگیری از همه این مشکلات، کودک‌تان را تنها یک‌ربع زودتر از خواب بیدار کنید و هر روز قبل از مدرسه رفتن او را پای میز صبحانه بنشانید.

چرا زن‌ها خیانت را فراموش نمی‌کنند؟

همسرتان سال‌ها پیش بی‌وفایی کرده و گرچه در همه سال‌های گذشته صداقت و عشقش را به شما ثابت کرده اما نمی‌توانید او را ببخشید؟ شما تنها نیستید؛ حتی بخشنده‌ترین و عاشق‌ترین زنان هم نمی‌توانند تا پایان عمر چنین موضوعی را فراموش کنند. دیلی‌میل نوشته زنان به‌طور کلی، نسبت به مردها قدرت یادآوری بیشتری دارند و به همین دلیل می‌توانند در ذهن‌شان برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای کارهایی که قرار است انجام شود داشته باشند، درحالی‌که مردها فراموشکارند و نه‌تنها تلخی‌های زندگی بلکه خواسته‌های شما را هم خیلی زود از یاد می‌برند.

از نظر محققان به همین دلیل است که آقایان فهرست خریدی که برای‌شان نوشته‌اید را فراموش می‌کنند یا یادشان می‌رود که به‌خاطر برخورد اشتباه خواهرشان با شما باید کمی با او سرسنگین باشند. محققان می‌گویند چنین اتفاقاتی نشانه بی‌توجهی همسرتان به شما و حرف‌های‌تان نیست بلکه با توجه به ساختار مغزشان، احتمال اینکه قرارهایی که با هم گذاشته‌اید را به یاد بیاورند بسیار پایین است. البته محققان می‌گویند اگر زمان زیادی روی مغز همسرتان کار کنید و مسوولیت‌های مختلفی را به او بدهید، این مشکل کمتر می‌شود.

نسخه ضد سرطان را در جیب‌تان‌بگذارید!

اگر در خانواده‌تان سابقه ابتلا به سرطان وجود دارد، باید همین حالا به بقالی سر کوچه مراجعه کنید و اگر دیر جنبیده‌اید و به جمع سرطانی‌ها وارد شده‌اید از راهی که در ادامه می‌گوییم برای جنگیدن با این بیماری کمک بگیرید. محققان می‌گویند، مصرف سیاه‌دانه، یکی از کارهایی است که می‌توانید برای حفظ سلامت‌تان و دور شدن از سرطان انجام دهید. به نوشته ساینس‌دیلی، سیاه‌دانه تنها ضد دیابت، فشارخون و آسم نیست بلکه در مهار سلول‌های سرطانی به‌ویژه سرطان روده بزرگ، دهان، مغز، کبد، رحم و سینه موثر است. امتحانش مجانی است. از همین امروز سیاه‌دانه را هم به جمع هله‌هوله‌های روی میزتان اضافه کنید و در طبخ غذا هم از آن کمک بگیرید.

ازدواج نکنید خوب می‌مانید؟

چرا زنها خیانت را فراموش نمی‌کنند؟

محققان می‌گویند متاهل‌ها قلب سالم‌تری دارند و کسانی که از همسرشان جدا شده‌اند بیشتر با خطر مرگ روبه‌رو هستند. اما پژوهشگران در بررسی‌های مختلف بارها همدیگر را رد می‌کنند و به‌تازگی هم در بررسی‌های‌شان به این نتیجه رسیده‌اند که مجرد‌ها سالم‌تر از متاهل‌ها هستند. به نوشته تلگراف، از آنجایی که متاهل‌ها کمتر سراغ ورزش می‌روند و بیشتر غذاهای چاق‌کننده می‌خورند، جان‌شان بیشتر از کسانی که ازدواج نکرده‌اند در خطر است.

به باور محققان کسانی که قبل از گذراندن دوره‌های تحصیلات عالیه ازدواج می‌کنند، ۶۵ درصد بیشتر از دیگران در معرض چاقی قرار دارند چراکه به باور آنها، تحصیلکرده‌ها حتی اگر متاهل باشند، بیشتر سراغ ورزش و رژیم‌های غذایی سالم می‌روند؛درحالی که تحصیل‌نکرده‌ها با ازدواج کردن، بیشتر از قبل از رژیم غذایی سالم فاصله می‌گیرند. به عقیده محققان، وارد دانشگاه شدن و پا گذاشتن به جمع تحصیلکرده‌ها برای سلامت افراد منافع زیادی دارد.

راز کلوچه دوستی افسرده‌ها!

به جای اینکه سر راه‌تان یک بربری و یک قالب پنیر بخرید، کیک و کلوچه می‌خرید و این محصولات را جایگزین صبحانه سالم می‌کنید؟ نمی‌خواهیم باز هم بگوییم که با مصرف کلوچه و بیسکویت چاق می‌شوید و دیابت می‌گیرید بلکه می‌خواهیم اعتراف کنیم که این خوراکی‌ها نه‌تنها برای جسم بلکه برای روان‌تان هم مضر هستند. به نوشته دیلی‌میل، چربی‌های موجود در این خوراکی‌ها، وقتی پخته می‌شوند، دچار تغییراتی می‌شوند که می‌توانند سلامت روان شما را به خطر بیندازند.

اسیدهای چرب ترانس که در این خوراکی‌ها موجود هستند بر خلق و خو اثر مستقیمی می‌گذارند و خطر دچار شدن‌تان به افسردگی را بیشتر کرده و توانایی شما برای کنترل احساسات‌تان را هم کمتر می‌کنند. با این وجود شما می‌توانید برای فرار از افسردگی سراغ خوراکی‌های زیر بروید:

بورانی اسفناج

اگر سراغ غذاهایی که با اسفناج درست می‌شوند بروید، به‌خاطر ویتامین B6 موجود در آنها می‌توانید سلامت روان‌تان را حفظ کنید. شاید بد نباشد سالاد اسفناج را هم به جمع پیش‌غذاهایی که درست می‌کنید وارد کنید و با نپختن این سبزی، مواد مغذی‌اش را از بین نبرید.

دسر شکلات تلخ

شکلات سیاه می‌تواند به سلامت روان و آرامش شما کمک کند. وقتی که کمی شکر هم به این ماده پرخاصیت اضافه می‌شود، همه‌چیز برای شادتر شدن شما فراهم است.

سالمون کبابی

نه‌تنها ماهی سالمون که همه ماهی‌ها به‌خاطر اسیدهای چرب غیراشباع و امگا۳ فراوانی که دارند، می‌توانند به سلامت روان شما کمک کنند.

رژیم صدا به جای رژیم غذا

همیشه برای کم کردن وزن‌تان نباید یخچال‌تان را از خوشمزه‌ها خالی کنید. محققان می‌گویند رژیم‌های دیگری هم وجود دارند که بدون کم کردن حجم غذای شما، به پایین آمدن وزن‌تان کمک می‌کنند. یکی از این رژیم‌ها، رژیم صداست. به نوشته دیلی‌میل، آلودگی‌های صوتی، صدای تلویزیونی که از صبح تا شب کنارتان روشن است یا هدفونی که در تمام ساعات روز در گوش‌تان موسیقی می‌خواند، همه می‌توانند دلیل چاقی شما باشند. به همین دلیل پژوهشگران توصیه می‌کنند با حذف این صداهای مزاحم و به قول خودشان گرفتن رژیم صدا، برای کم کردن وزن‌تان تلاش کنید. به باور آنها صداهای مزاحم نه‌تنها به شنوایی شما آسیب می‌زنند بلکه برای سلامت قلب و روان‌تان هم مضر هستند و می‌توانند زحمات‌تان برای کاهش وزن را هم به باد دهند.

با خیال راحت پاشنه‌دار بپوشید

سال‌هاست محققان می‌گویند کفش پاشنه‌دار سلامت زانو و استخوان‌های پای شما را به شکل غیرقابل برگشتی مورد تهدید قرار می‌دهد و می‌گویند که تنها سه سال پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار می‌تواند به عضلات پای شما تا پایان عمر آسیب بزند. اما اگر نمی‌توانید خیال پوشیدن این کفش‌های محبوب را از سر بیرون کنید به یافته‌های جدید پژوهشگران توجه کنید. آنها به‌تازگی اصولی را برای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند پیدا کرده‌اند که می‌تواند ضامن سلامت پاهای شما باشد. به نوشته دیلی‌میل، اگر تنها سه‌بار در هفته کفش پاشنه‌بلند بپوشید، پاشنه پهن را برای کفش‌تان انتخاب کنید و چهار بار در هفته تمرین‌هایی که برای تقویت عضلات پا توصیه می‌شود را انجام دهید، خطری استخوان‌ها و غضروف‌های شما را تهدید نخواهد کرد. پس با رعایت این اصول، بدون عذاب وجدان پاشنه‌دار بپوشید.

بار مجازید که از حوله آشپزخانه پیش از شستن آن استفاده کنید

محققان می‌گویند حوله آشپزخانه از آلوده‌ترین نقاط خانه شماست و به همین دلیل اگر زیاد با آن سر و کار دارید، باید هر روز آن را بشویید.

تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۳۹۴
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت