امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » سفر وگردشگری » زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

در حال حاضر سفدیه در حال ساخت جوئِل چانگی است که در واقع مجتمع جدید فرودگاه چانگی است. سی ان ان با او مصاحبه‌ای را انجام داده و از او پرسید که منظور او از طراحی‌های این ساختمان‌ها چیست که در ادامه بخشی از آن را خواهید خواند.

ساختمان مارینا بی سندز چه حرفی می‌خواهد بزند؟
من طوری طراحی نمی‌کنم که ساختمان مانند یک کتری باشد یا شبیه هر چیز دیگر. من با اصولی کار می‌کنم. اولین اصل آن این بود که هتل باید دیواری باشد که ساختمان را از اقیانوس جدا کند. بنابراین تصمیم گرفتم که سه برج برای آن مدنظر قرار دهم که پنجره‌های بزرگ آن رو به اقیانوس باز شود. فضای روی زمین پس از ساخت برج‌ها کم بود و به همین دلیل ایده «پارک آسمانی» شکل گرفت. من با استادِ فنگ شویی صحبت کردم و او گفتم که نباید آن سازه متقارن باشد؛ اگر متقارن باشد آن فنگ شویی نیست.

«فنگ شویی» در لغت به معنای باد و آب است که یک فلسفه باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و غیره استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت داشته باشد. مهم‌ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی‌نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگ‌های مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت‌های مناسب است.]

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

بنابراین آن را غیرمتقارن ساختیم، به شکلی که یک طرف ساختمان بزرگتر از سمت دیگر آن است. مردم می‌گویند که آن سازه مانند یک کشتی است که البته هم هست، اما وقتی پروژه را استارت زدیم من اصلا قصد نداشتم یک کشتی در بالای این سه برج بسازم.

شما تا چه حد به فنگ شویی علاقه دارید؟
وقتی در کشوری کار می‌کنید که مردم همه به فنگ شویی علاقه دارند، شما هم باید مانند آن‌ها باشید. در طراحی‌ها فنگ شویی را رعایت کردم، هرچند خودم به فنگ شویی چندان معتقد نیستم؛ البته با آن مشکلی هم ندارم.

در طراحی مجتمع مارینا بی سندز چه چیزی در سرتان بود؟
من می‌دانستم که محل ساخت این مجتمع در واقع همان جایی است که سنگاپوری‌ها با دنیا ارتباط دارند و دنیا نیز با سنگاپور مرتبط می‌شود. بنابراین خواستم آن را به بهترین شکل نشان دهم.

موزه هنر و علوم (آرت ساینس) چطور؟
مقامات سنگاپور می‌خواستند که دقیقا در همان نقطه یک پروژه فرهنگی هم صورت گیرد. در واقع آن‌ها تمایل داشتند زندگی فرهنگی مردم در آنجا شکل گیرد. سنگاپور سالن محل برگزاری کنسرت مجهز داشت؛ تئاتر و آکواریوم خیلی خوبی هم داشت. به همین دلیل من چیزی را ساختم که در سنگاپور وجود نداشت و در دنیا هم خیلی وجود ندارد: من موزه‌ای را ساختم که علوم و هنر را در هم می‌آمیزد.

آن را طوری طراحی کردم که بر روی زمین شناور باشد و بتوان به راحتی زیر آن را دید. شنیده‌ام که مردم به آن می‌گویند: «یک خوشه موز.»

وقتی به سنگاپور می‌روید کجا غذا می‌خورید؟

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور
معمولا برای وعده‌هایی غذایی به بیرون دعوت می‌شوم. سنگاپور چندین رستوران واقعا خوب دارد، اما شخصا به تِتسویا واکو گین در مارینا بِی علاقه‌مند هستم.

گفته می‌شود که مجتمع مارینا بی سندز یکی از گران‌قیمت‌ترین ساختمان‌های دنیا است. این مجتمع در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

شایعات در مورد اینکه این مجتمع به چه چیزی اشاره دارد زیاد است. سفدیه معمار آن می‌گوید این ساختمان به هر چیزی که شما دوست داشته باشید اشاره دارد.

استخر این‌فینتی – میهمانان هتل می‌توانند از این استخر استفاده کنند. استخر این‌فینتی در ارتفاع ۲۰۰ متری از سطح زمین قرار دارد که آن را به مرتفع‌ترین استخر جهان تبدیل کرده است. گفتنی است که طول این استخر سه برابر طول استخر بازی‌های المپیک است. معمار آن می‌گوید که استخر این‌فینتی بهترین استخر شهر است.

درب‌های ورودی سنگاپور به جهان مجتمع مارینا بی سندز است.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

موزه شناور – موزه هنر و علوم سنگاپور بخشی از مجتمع مارینا بی سندز است. سفدیه آن را طوری طراحی کرد که به قول خودش بر روی زمین شناور باشد! برخی می‌گویند این موزه مانند یک خوشه موز است؛ برخی دیگر نیز می‌گویند که این موزه مانند یک گل نیلوفر است. البته تعبیر جالب‌تری نیز در مورد آن وجود دارد: برخی می‌گویند که این هتل مانند دستی برای خوشامدگویی به میهمانان است.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

فضاهای جالب؛ در موزه آرت ساینس نماهای بسیار جذاب و تماشایی را خواهید دید. در این موزه چندین نمایشگاه برای گرامیداشت هنر و علوم برگزار می‌شود.

تعریف فرودگاه‌ها تغییر خواهد کرد؛ قرار است که این پروژه در سال ۲۰۱۷ افتتاح شود. سفدیه می‌گوید که پروژه فرودگاه جوئل (Jewel Airport) ذهنیت مردم نسبت به فرودگاه را برای همیشه تغییر خواهد داد.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور
باغ بهشت – پوشش گیاهی این مجتمع واقعا بی‌نظیر است. در فرودگاه جوئل (در لغت به معنای جواهر)، یک آبشار ۴۰ متری وجود دارد که به طور قطع باعث می‌شود خود فرودگاه به یکی از جذابیت‌های گردشگری مالزی تبدیل شود.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

کاندومینیوم اِج: سال ۲۰۰۳ بود که سفدیه که کاندومینیوم را تکمیل کرد. زمانی که کار آن تمام شد، صاحب ملک در ازای پول قرارداد یک واحد از این آپارتمان‌ها را پیشنهاد داد که سفدیه رد کرد. او حالا پشیمان است، زیرا قیمت هر واحد آپارتمان در طول این چند سال پنج برابر شده است.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

خانه‌ای برای سنگاپوری‌های متوسط؛ پروژه «اسکای هبیتات» توسط سفدیه در حال ساخت است و چیزی از آن باقی نمانده است. قیمت این خانه‌ها اصلا گران نیست. سفدیه با افتخار می‌گوید که این ۶۰۰ واحد آپارتمان از نظر قیمتی مناسب خانواده‌های سطح متوسط جامعه است.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور
پروژه «مسکن آسمانی» او بر اساس پروژه‌ای مشابه در مونترال کانادا (۱۹۶۷ میلادی) ساخته شد. همان پروژه در کانادا بود که شهرت جهانی را برای او به ارمغان آورد.

زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت