مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشویی
راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشوییافسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!
افسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!استفاده از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی چه معایب و مزایایی دارد؟
استفاده از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی چه معایب و مزایایی دارد؟در رابطه با ورزش رزمی سومو چه می دانید..!
در رابطه با ورزش رزمی سومو چه می دانید..!وقتی یک زن از خانه اش قهر می کند..!
وقتی یک زن از خانه اش قهر می کند..!به کمک شامپو رنگ موهایتان را رنگ کنید
به کمک شامپو رنگ موهایتان را رنگ کنیدبا خواص نان سبوس و جو آشنا شوید
با خواص نان سبوس و جو آشنا شویددر رابطه با کم خونی همولیتیک چه می دانید؟
در رابطه با کم خونی همولیتیک چه می دانید؟با ورزش باراسل با حرکات زیبا و دیدنی آشنا شوید
با ورزش باراسل با حرکات زیبا و دیدنی آشنا شویدبرای کم کردن کلسترول خون کدام مواد غذایی مفیدند؟
برای کم کردن کلسترول خون کدام مواد غذایی مفیدند؟در رابطه با تغذیه ی خود اطلاعات کافی داشته باشید
در رابطه با تغذیه ی خود اطلاعات کافی داشته باشیدکدام مواد غذایی برای بیماری آرتروز مفیدند؟
کدام مواد غذایی برای بیماری آرتروز مفیدند؟افسردگی خفیف چه علائمی دارد؟
افسردگی خفیف چه علائمی دارد؟برای کاهش چین و چروک صورتتان این روشها را امتحان کنید
برای کاهش چین و چروک صورتتان این روشها را امتحان کنیداین خوراکی ها پف چشمانتان را از بین میبرد
این خوراکی ها پف چشمانتان را از بین میبردبادام زمینی چه فواید و مضراتی دارد؟
بادام زمینی چه فواید و مضراتی دارد؟احترام به دیگران را چگونه به کودک آموزش دهیم
احترام به دیگران را چگونه به کودک آموزش دهیمدر کمتر از 30 روز کبدتان را بازسازی کنید
در کمتر از ۳۰ روز کبدتان را بازسازی کنیدبا کودک و نوجوان بد دهن چطور برخورد کنیم؟
با کودک و نوجوان بد دهن چطور برخورد کنیم؟آیا ورزش یوگا برای کودکان مفید است؟
آیا ورزش یوگا برای کودکان مفید است؟
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیسی بودند

برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیسی بودند

برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیسی بودند
سیدسعید افجه‌ای در خصوص وضعیت فعلی تیم استقلال اظهار داشت: مشکلات تیم استقلال زیاد است. من به شخصه با توجه به اینکه بیش از سه دهه است که طرفدار استقلالم، نگران وضعیت این تیم هستم و باید بگویم به خاطر آن تا پای سکته هم پیش رفته‌ام.

وی با بیان اینکه «مسائلی در استقلال دیدم که با اصول و مقررات جور در نمی‌آمد»، افزود: فرض کنیم که ۳۵ صورتجلسه در هیئت مدیره استقلال در فصل گذشته به تصویب رسید. چرا هیچ مرجعی بررسی نکرد که چند درصد از این صورتجلسه‌ها اجرایی شدند؟ وظیفه مدیرعامل باشگاه بود که به دنبال اجرایی کردن مصوبات باشد اما آیا واقعاً اینطور شد؟

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به روزهایی که در این باشگاه حضور داشت، تصریح کرد: صحبت‌هایی که برخی از اعضای هیئت مدیره در مورد امیر قلعه‌نویی مطرح می‌کردند، ریشه دیگری داشت. آنها یا پرسپولیسی بودند یا با قلعه‌نویی مشکل داشتند. البته هر کسی حق دارد که طرفدار یک تیم باشد و من به همه پرسپولیسی‌ها احترام می‌گذارم اما درون باشگاه استقلال دو نفر از اعضای هیئت مدیره پرسپولیسی بودند که به هیچ عنوان اتفاق خوبی نبود. حضور استقلالی‌ها در پرسپولیس نیز خارج از قواعد حرفه‌ای است و نباید چنین اتفاقاتی رخ دهد.

افجه‌ای ادامه داد: این افراد پیش از برخی از بازی‌های استقلال برای من کری می‌خواندند و می‌گفتند که تیم در این بازی شکست می‌خورد. زمانی که پیش‌بینی آنها درست از آب در می‌آمد، به من می‌خندیدند و می‌گفتند: دیدی درست پیش‌بینی کردیم؟! برای آنها مهم نبود که ستاره‌هایی مثل آندرانیک تیموریان و محمد قاضی از تیم جدا می‌شوند و ظرف پنج دقیقه می‌گفتند: خداحافظ. نمی‌خواهم بگویم که کادر فنی در نتایج تیم مقصر نبود اما باید تأکید کنم نگاه به این تیم خوب نبود.

وی در پاسخ به این پرسش که منظورش از این افراد بهرام افشارزاده و پندار توفیقی هستند، عنوان کرد: نمی‌خواهم نامی از فرد خاصی ببرم. سؤال من این است که چرا دو نفر که غیراستقلالی بودند و اطلاعاتی هم از فوتبال نداشتند، در هیئت مدیره این باشگاه حضور داشتند؟

وی با اشاره به انتخاب اعضای جدید برای هیئت مدیره باشگاه استقلال که قرار است طی روزهای آینده صورت بگیرد، به تسنیم گفت: از وزیر ورزش که از نخبه‌های دانشگاه است و سجادی که خودش فوتبالی بوده، تقاضا دارم، اطلاعاتی را که به آنها می‌رسد، بررسی کنند. آنها باید بدانند که چه اتفاقی افتاد که استقلال در فصل قبل نتوانست نتیجه بگیرد. چرا وزارت ورزش ۹ نفر از اعضای هیئت مدیره را که یکی از آنها خودم بودم بازخواست نکرد که چرا تیم نتیجه نگرفت؟ چرا باید از دو نفر که مدام در وزارت ورزش حضور دارند، اطلاعات بگیرند؟

«می‌ترسم استقلال نتایجی بدتر از فصل گذشته بگیرد»، افجه‌ای با بیان این جمله در خصوص احتمال حضور علیرضا منصوریان و یا مربی خارجی در کادر فنی استقلال تصریح کرد: منصوریان مربی خوبی است اما چند نفر مانند منصوریان در استقلال داریم؟ نباید کاری کنیم که او در استقلال بسوزد. در مورد مربی خارجی نیز، زمان گذشته و اگر این تصمیم گرفته شود، یک نیم فصل باید به مربی خارجی مدنظر فرصت داد. در کنار او هم باید مربیان ایرانی قوی قرار بگیرند که البته آنها نیز هر کدام برای خود ادعای سرمربیگری استقلال دارند!

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: با توجه به بحث واگذاری باشگاه استقلال تا سه ماه دیگر، کسی قبول نمی‌کند که برای سه ماه اسپانسر این باشگاه باشد. با این شرایط بهتر است، وزارت ورزش ۱۵ میلیارد به باشگاه استقلال به عنوان قرض بدهد تا تیم بسته شود و سپس در زمان واگذاری یا اجاره باشگاه، قید شود که این مبلغ باید به وزارتخانه بازگردانده شود. در این رابطه باید چک تضمینی هم گرفته شود تا مشکلاتی پیش نیاید. همچنین باید پرداخت بدهی و مطالبات بازیکنان به بعد واگذاری موکول شود تا ۱۵ میلیارد صرف هزینه بستن تیم شود.

تاریخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴
نویسنده: رضا ایرانی
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت