مهناز افشار مادر شد

مهناز افشار مادر شد
بالاخره بعد از ۹ ماه انتظار چشم همه به جمال شازده کوچولوی مهناز افشار روشن شد .
دیشب اولین عکس از دختر با نمک مهناز افشار در اینستاگرام منتشر شد . این تصویر را که خود خانم مهناز افشار منتشر کرد ، در عرض یک ساعت باعث شد تا چیزی حدود ۱۱ هزار لایک بخورد و هزار و هشتصد کامنت برای این عکس ثبت شود .

مهناز افشار مادر شد
وی در زیر عکس دخترش نوشته : « لیا » نام دختر ما که در ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ به دنیا آمده و ما از خدا خواستیم تا نگه دار و حافظش باشد .
خانم مهناز افشار از همه ی مردم عزیزی که به دنیا آمدن دختر زیبایش را تبریک گفته اند ، تقدیر و تشکر کرد . و برای همه ی بچه های روی زمین آرزوی خوشبختی و سلامتی کرد .

مهناز افشار مادر شد
معنی نام دختر مهناز افشار « لیا » یعنی فرخنده که خود او در زیر عکس منتشر شده معنی نام دخترش را ذکر کرده بود .
ما هم به نوبه ی خود قدم نو رسیده را به خانم مهناز افشار و همسرش آقای یاسین رامین را تبریک می گوییم .

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت