مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » پرسپولیس در آسیا محروم نمی‌شود

پرسپولیس در آسیا محروم نمی‌شود

پرسپولیس در آسیا محروم نمی‌شود
مسئولین باشگاه پرسپولیس امروز اعلام کردند که ناظر بازی هیچگونه گزارشی به AFC نداده است و بازی های پرسپولیس باتماشاگر برگزار خواهد شد.
طرفداری: ناظر AFC قبل از دیدار پرسپولیس و بنیاد کار اعلام کرد که اگر انفجاری از سوی هواداران پرسپولیس رخ بدهد این تیم با مشکل و محرومیت در بازی های بعدی مواجه خواهد شد.

با توجه به اینکه هواداران پرسپولیس در دقیقه ۳۰ بازی با بنیاد کار نارنجکی منفجر کردند گفته می شد اگرناظر بازی انفجار نارنجک از سوی هواداران پرسپولیس را گزارش بدهد، این مساله برای پرسپولیس مشکل ساز می شود.

در همین‌حال خبرها حاکی از این است که مسئولین باشگاه پرسپولیس امروز اعلام کردند که ناظر بازی هیچگونه گزارشی به AFC نداده است و بازی های پرسپولیس باتماشاگر برگزار خواهد شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت  
لینک ها
خرید vpn ساکس crash game پیش بینی فوتبال
بک لینک شما در این مکان