نایت ملودی » سلامت » سلامت خانواده » سلامت جسم » با طب سوزنی می توان پوست و اندام بدن را اصلاح کرد

با طب سوزنی می توان پوست و اندام بدن را اصلاح کرد

با طب سوزنی می توان پوست و اندام بدن را اصلاح کرد
طب سوزنی جایگزین مناسبی برای داروهای شیمیایی جهت زیبایی پوست و اندام بدن میباشد
رابطه طب سوزنی با زیبایی :
طب سوزنی زیبایی روشی است که نه تنها برای جوانسازی پوست صورت و از بین بردن جای جوش و لک ها مفید است ، بلکه با استفاده از طب سوزنی زیبایی می توان به جوانسازی کل بدن پرداخت.

به عبارت دیگر طب سوزنی زیبایی باعث احیا شدن و جوانسازی پوست صورت و بدن بوسیله افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و برطرف کردن چین و چروک سطح پوست است .

بر اساس نظریه طب سوزنی صورت منعکس کننده ماهیت قلب ماست (که در طب چینی به آن “شن” گفته میشود) وقتی روح در آرامش است، در صورت ما و چشم هایمان لبخند کاملا نمایان است. پس آرامش روح انسان باعث بهبود سلامتی و زیبایی در ما میشود.
پروسه انجام کار دوره زیبایی مرکز سلامت هما :
در این جلسات در ابتدا چهره شما برسی میشود و روند انجام کار بر روی هر شخص متفاوت است.
انجام جلسه اول طب سوزنی جهت آشنایی شما با طب سنتی می باشد.
یک جلسه میکرونیدلینگ بر روی صورت که متعاقبا صورت شما روشن تر شفاف تر و سفت تر خواهد شد مناسب برای هر نوع پوستی مخصوصا پوستهایی که دارای لک و آکنه هستند. انجام پیاپی این کار کمک به بهبود پوست در صاف و یکدست شدن آن خواهد کرد.

بعد از جلسه میکرونیدلینگ ادامه روند جلسات طب سوزنی پیگیری خواهد شد.ما بین جلسات از مزوتراپی استفاده میشود که باز هم بنا بر تشخیص پزشک از مابین انواع مزوتراپی صورت (لیفت ، جوانسازی ، از بین بردن کک ومک ،روشن سازی و شفاف سازی …) انجام میشود.

توجه داشته باشید که شما در انتهای این جلسات درمان با طب سوزنی پوستی شفاف محکم تر و روشنتر و با چین و چروک کمی در نهایت زیباتر جوانتر خواهید شد.
عزیزانی که مایل به داشتن گونه های برجسته تر یا صورت پرتر و یا لبهای برجسته تر با روشی طبیعی و بدون تزریق هرگونه ماده شیمیایی باشند میتوانند از این دوره ی استثنایی استفاده کنند.

انجام کلیه خدمات طب سوزنی زیبایی و درمانی در مرکز سلامت هما

با طب سوزنی می توان پوست و اندام بدن را اصلاح کرد
بزرگ کردن سینه ها با طب سوزنی:
اگر شما مایل به داشتن سینه هایی خوش فرم با روش ۱۰۰% طبیعی بدون هرگونه جای زخم و دوران نقاهت و بدون درد هستید ما طب سوزنی را به شما پیشنهاد میکنیم.

انتظاراتی که در حد معقول از این روش بی خطر داریم چیست؟
– لیفت کردن و استحکام بیشتر سینه ها
– تقویت عضله سینه
– متقارن کردن و از بین بردن ناهماهنگی ها
درمان سینه ها با طب سوزنی بدون درد و موثر و بی خطر و با هزینه بسیار پایین تر از عمل جراحی است. هیچگونه مشکلی هم در زایمان و شیر دهی و یا ورزش کردن شما ندارد. و شما دارای سینه هایی زیباتر در مدتی کمتر از۸هفته خواهید شد.
هزاران سال است که تمام اقصی نقاط دنیا از طب سوزنی استفاده میکنند و در مورد تاثیراتی که بر روی سلامت و زیبایی همگان دارد ،مطلعیم.

توجه داشته باشید که تاثیرات درمان با طب سوزنی، در ۱۵ جلسه و بین ۲الی ۳ جلسه در هفته میباشد که همراه با استفاده از گیاه پوراریا میریفیکا است..
توصیه میشود که بین جلسات فاصله نیفتد توجه داشته باشید که بهترین جوابدهی بین سنین ۱۸-۴۰ اتفاق می افتد.
جلسات مشاوره ما رایگان میباشد و میتوانید با مراجعه کنندگان ماهم صحبت کنید و از نتایج مطمئن شوید.
همواره پذیرای قدم های شما عزیزان هستیم
فواید درمان با طب سوزنی :
۱٫ بی خطر است
۲٫ عوارض جانبی ندارد
۳٫ موثر و مفید است
۴٫ در درمان و کنترل درد بسیار نتیجه بخش است ( حتی برای کسانی که دردشان با دارو و سیکل های دیگر بهبود نمی یابد(
۵٫ طب سوزنی جایگزین مناسبی برای داروهای شیمیایی است
۶٫ از وقوع بیماری های سخت و صعب العلاج در آینده پیشگیری می نماید
۷٫ ساده و بی دغدغه و در دسترس است
۸٫ بعضی درمان های انحصاری و اعجاب انگیز مانند ترمیم اعصاب و بازسازی و رشد استخوان و ضایعات نخاعی را نیز بهبود می بخشد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت