مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » باور نکردنی ها » این کوسه کوچک را درجیب تان بگذارید.

این کوسه کوچک را درجیب تان بگذارید.

این کوسه کوچک را درجیب تان بگذارید.
گونه ای جدید و نادر یک کوسه در خلیج مکزیک پیدا شده است. البته این کوسه بامزه اصلا ترس ندارد. فقط شاید دلتان بخواهد آن را نوازش کنید!
این بچه کوچک که تنها ۱۴ سانتی متر طول دارد در سال ۲۰۱۰ و در طی پژوهش دولتی پیدا شده است. از آن موقع، بدن این «کوسه» منجمد شده بود تا زیست شناسان آن را شناسایی کنند. اما در این هفته مشخص شد که این جانور شیک یک «کوسه جیبی» است. در واقع می توان گفت نمونه مینیاتوری گونه بزرگ تر خود می باشد که در جریان این پژوهش دولتی پیدا شده است.

این کوسه کوچک را درجیب تان بگذارید.
این کوسه جیبی جوان دومین نمونه مشاهده شده از گونه خود می باشد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت