نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » چگونه یخ میوه ای درست کنیم؟

در ادامه آموزش درست کردن یخ میوه ای برای فصل های گرم سال متناسب با ژذیرایی برای مهمانان عزیزتان را مشاهده خواهید کرد.

طرز تهیه:

چندین نوع میوه ی کوچک (ترجیحا تابستانی مانند توت فرنگی،بلوری،تمشک ویا…… را انتخاب کنید و خوب بشورید طوری که له نشوند سپس در هر قالب یخ از هر کدام یا تعدادی از یه نوع میوه انتخابی خود را بریزید مقداری آب بریزید تا قالب پر شود سپس به مدت ۲ تا ۳ ساعت در فریزر صاف میگذاریم تا یخ ببندد و سپس داخل لیوان ها می اندازیم و نوشیدنی را درون هر لیوان میریزیم و سرو میکنیم.

نکته:اگر میخواهید یخی شفاف داشته باشید آبی که میخواهید برای قالب های یختان استفاده کنید ۲ تا سه مرتبه بجوشانید میان هر بار جوش آمدن آب در کتری یا ظرف بگذارید آب کمی سرد شود و بعد دوباره این کار را ۲ تا ۳ مرتبه تکرار کنید قالب های یختان شفاف و شیشه ای میشوند.

چگونه یخ میوه ای درست کنیم؟

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت