مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » کودک و نوجوان » نوروز ۹۲ منتظر کلاه قرمزی نباشید!

کلاه قرمزی 92

حمید مدرسی یکی از تهیه کنندگان مجموعه کلاه قرمزی،خبر تولید و پخش سری جدید این مجموعه را برای ایام نوروز سال ۱۳۹۲ تکذیب کرد.

این تهیه کننده گفت: «با توجه به شرایط موجود و نبود زمان و بودجه کافی برای رساندن سری جدید مجموعه کلاه قرمزی به ایام نوروز ۹۲،امکان این امر وجود ندارد و دست کم تا این لحظه امکان پخش سری جدید این سریال برای نوروز غیر ممکن است».

مدرسی افزود: «البته از دوشنبه گذشته شبکه دو اقدام به بازپخش سری قبلی مجموعه کرده است، اما برای سری جدید برخلاف اعلام مدیرشبکه امکان رساندن کار به نوروز وجود ندارد.ما تلاش می کنیم تا این سریال برای تابستان سال آینده آماده شود».

یادآور می شود؛ به تازگی علی بخشی زاده مدیر شبکه دو در گفت وگوهایی اعلام کرده بود که سری جدید کلاه قرمزی حتما ایام عید پخش خواهد شد و با توجه به گفته های مدرسی پخش آن غیر ممکن است.

تاریخ: 06 مارس 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: کودک و نوجوان

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت