نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » سینما و تلویزیون » سینمای ایران » تفریحات ۴ بازیگر زن مشهور ایرانی چیست؟

بهنوش بختیاری،لیلا بلوکات،الناز شاکردوست و نگار جواهریان از بانوان خوب بازیگر ایرانی هستند که تفریحات جالبی دارند که میتوان به عنوان مهارت نیز از آن ها یاد کرد.

لیلا بلوکات:

لیلا بلوکات به شکل حرفه ای وارکاری را دنبال میکند و همچنین لیلا بلوکات یکی از والیبالیست های خوب در باشگاه هنرمندان است.خودش در این باره گفته است: «من از بچگی والیبال دوست داشتم. الان دو، سه سالی است که بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع به همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ می زنم.تفریحات 4 بازیگر زن مشهور ایرانی چیست؟

الناز شاکردوست:

این بازیگر مشهور و پر طرفدار با تفریحات عجیب و پسرانه اش خیلی اوقات اطرافیانش را گفتزده میکند او یکی از بهترین موتور سوار های باشگاه بانوان تهران است.تفریحات 4 بازیگر زن مشهور ایرانی چیست؟

نگار جواهریان:

از تفریحات نگار تماشای سریال است او یکی از عشاق تماشای سریال است آن هم به هر زبانی او حتی سریال های آلمانی هم تماشا میکند.تفریحات 4 بازیگر زن مشهور ایرانی چیست؟

بهنوش بختیاری:

بختیاری یکی از بی رقیب ترین علاقمندان فوتبال است که حتی رقیبی در میان بازیگران مرد هم ندارد. این علاقه باعث شده کار گزارشگری در فوتبال البته برای بازی های کامپیوتری برای اولین بار در ایران به نام او ثبت شود. بختیاری می گوید: عاشق فوتبال و تیم پرسپولیس هستم حتی می خواهم یک باشگاه فوتبال برای خانم ها درست کنم و تمام علایق من در زندگی در فوتبال خلاصه می شود. برنامه نود را خیلی خیلی دوست دارم و با آن خیلی زندگی کرده ام.تفریحات 4 بازیگر زن مشهور ایرانی چیست؟

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت