گری نیل پاتریک برای مجری گری مراسم اسکار ۲۰۱۵ انتخاب شد.در هفتاد وهشتیمن دوره اسکار این بازیگر که در سریال طنز آشنایی با مادر ایفای نقش کرد برگزاری این مراسم را به عهده گرفت.گری در اواسط مراسم زمانی که برای استراحت کوتاهی به پشت صحنه رفت بدون لباس و برهنه برگشت.اسم این حرکت او شاید جلب توجه باشد و شاید هم نوعی فرهنگ در غرب به هر حال این کار او باعث توجه مسیولان این مراسم شد پوشش برخی دیگر از حضور یافتگان این مراسم نیز دست کمی از برهنگی نداشت.

برهنه شدن در جلوی دوربین های جهانی به تازگی مد شده و هر کسی با این کار در بین رسانه ها خبر سازی میکند.برخی شعار آزادی دارند و برخی شعار دفاع از حقوق زن ولی در هر صورت حرکت جالبی به نظر نمی آید.

برهنگی مجری اسکار روی صحنه!

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت