نایت ملودی » سرگرمی » اینترنت و فناوری اطلاعات » جوان ترین هکر نابغه کامپیوتر را بشناسید!+عکس
به گزارش نایت ملودی :وانگ ژنگیانگ پسر بچه  ۱۲ ساله چینی به عنوان جوان ترین هکر  در کشور چین شناخته شد است.در این به او لقب نابغه کامپیوتر را رایه داده اند..در کنفرانس امنیت اینترنت که در تاریخ ۲۴ سپتامبر در چین برگزار شد لقب با استعدترین فرد به نوجوانی ۱۲ ساله داده شد.

وانگ ژنگیانگ وی از ابتدای ورود خود به مدرسه سعی کرد قطعات و فوت و فن کار با کامپیوتر را بشناسد و به طور کامل کار با کامیپوتر را یاد بگیرد.
اولین دست آورد های او زمانی بود که سیستم مدرسه خود را هک کرد تا زمان زیادی را صرف انجام تکالیف نکند.جوان ترین هکر نابغه کامپیوتر را بشناسید!+عکس

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت