نایت ملودی » اخبار » اعلام مجازات موبایل در داعش!

9311-12m3488

داعش نام دانشکده هنرهای زیبای موصل را هم به دانشکده خط و زینت تغییر داد.

گروه تروریستی داعش اعلام کرد هر کسی از گوشی تلفن همراه استفاده کند، به ۳۰ ضربه شلاق محکوم خواهد شد.!

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز»، جنگجویان داعش پنج نفر را در مرکز شهر موصل عراق به اتهام استفاده از تلفن همراه، سی ضربه شلاق زد.

گروه داعش به مردم شهر موصل اعلام کرد هر کسی که گوشی تلفن همراه داشته باشد به سی ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

منابع محلی در استان نینوای عراق همچنین اعلام کردند داعش دستان سه زن را به اتهام نامشخص قطع کرد. داعش در ماه نوامبر سال گذشته با تخریب آنتن های تلفن همراه در استان نینوا، شبکه تلفن همراه را در شهر موصل قطع کرد.

مردم موصل برای برقراری تماس با تلفن همراه مجبور هستند به مناطق خاصی از این شهر بروند که گوشی های تلفن همراه هنوز آنتن می دهد.

داعش پیش از این استفاده از هر نوع لباسی به جز لباس افغان ها را در شهر موصل ممنوع کرده بود.
داعش نام دانشکده هنرهای زیبای موصل را هم به دانشکده خط و زینت تغییر داد.

تاریخ: 13 فوریه 2015
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اخبار , با خبرنگاران

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت